Idę się spotkać z moim najlepszym przyjacielem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2015, 20:37
Biedny Tomek,tak bardzo friendzone.Chyba,no nie wiadomo,co tam się będzie odbywać....
Odpisz
25 lutego 2015, 20:38
@kotul: bez zboczeń proszę.
Odpisz
14 stycznia 2017, 20:29
@kotul: za późno..
xD
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:45
@sylwek1332:
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:31
@kotul: Oł tak xD ( ͡° ᴥ ͡°)
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:47
@sylwek1332:
Odpisz
29 stycznia 2017, 21:32
@kotul: ouu tyaaaak ( ͡° ᴥ ͡°)
Odpisz
29 stycznia 2017, 21:53
@sylwek1332: O nie, już nie mam onie :c onie :c
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:40
@kotul: oh njee ;c ale.. ouu tiaa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 stycznia 2017, 09:17
@sylwek1332: czo teraz będzie? :o
Odpisz
30 stycznia 2017, 17:43
@kotul: nwm ? ( ͡° ᴥ ͡°) zjedz majonezz? i jednoczesnie nacieraj sie cebula i takncz do makareny xD ( ͡° ᴥ ͡°)
Odpisz
30 stycznia 2017, 17:52
@sylwek1332: *zrzuca co niepotrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)* *naciera się cebulą tańcząc makarenę* *drugą ręką je majonez* :3
Odpisz
14 listopada 2014, 21:57
No ale frejndzołn
Odpisz
4 czerwca 2013, 17:33
zrobię to za ciebie
Odpisz
20 maja 2013, 19:35
Giń, Tomku!
Odpisz
13 maja 2013, 14:58
Widzę ten komiks 3 raz, ale za każdym razem "Tomek" nazywa się inaczej o-o
Odpisz
13 maja 2013, 07:23
Tomek nie miał szczęścia jak on, bo Tomkowi ona odpowiedziała żeby zostali przyjaciółmi, smutne ;___;
Odpisz
13 maja 2013, 14:10
@malaho2000: Przeczytałem twoje imię pedał ,__,
Odpisz
13 maja 2013, 14:48
Smutne ;___;
Odpisz