Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ArikaLightCrystal

19 grudnia 2021, 13:39

gratulacje

Avatar albert7168

2 lipca 2018, 01:32

Ekhem

Avatar Yerbiarz

1 lipca 2018, 14:27

Czej, to obrazek Bożego?

Avatar KoalaStefan

1 lipca 2018, 20:12

@Yerbiarz: Jak najbardziej

Avatar Grewest

1 lipca 2018, 17:49

Ustawowy dodatek wynosi 65 zł
więc albo ta osoba pracuje 1/10 etatu albo podczas pisania tego ktoś wstawił przecinek w złym miejscu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 lipca 2018, 17:56

@Grewest: o ch*j a juz do excela wpisałem

Avatar TexasBall

22 czerwca 2018, 12:46

Kradziony ze stronki na FB Typowy Dyżur 999 ?

Avatar Osemka

22 czerwca 2018, 12:04

Bułke sobie kupisz

Avatar Venomoth

22 czerwca 2018, 11:39

moje marzenie

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

22 czerwca 2018, 09:27

Zawsze to mały kebab do przodu.

Avatar Patrgos

22 czerwca 2018, 10:17

U mnie mały kebab kosztuje 12 złotych :L

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

Edytowano - 22 czerwca 2018, 10:25

@Patrgos: Różnie bywa. Ja mam u siebie kebaba rollo handy, chyba 15 cm to za jakieś 7 zł chyba jest.

Avatar Mikrus19

22 czerwca 2018, 09:46

A czy to nie chodzi o 6.50 na godzinę?

Avatar Polski_Kisiel

Edytowano - 22 czerwca 2018, 09:50

@Mikrus19: "dodatek do wynagrodzenia", czyli jak na moje, to jest dodatek +6.50 do wypłaty. Jeśli daliby 6.50/h, to raczej napisaliby "dodatek do stawki godzinowej".

Avatar knight_of_the_night

22 czerwca 2018, 14:24

@Polski_Kisiel: Mój ojciec w jednej pracy miał wynagrodzenie dzienne (tak, codziennie po pracy szedł do kierownika po wypłatę). Wtedy podwyżka 6.50 zł miałaby sens

Dni roboczych w miesiącu jest max. 23, czyli to nawet 149.5 zł więcej na miesiąc

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar jejapl
Dodane przez: jejapl

Dobrze czasem się oderwać

Pilne

Były nóżki, nie ma nóżek

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka