Co by tu sobie za to kupić...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Pilne
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2021, 13:39
gratulacje
Odpisz
2 lipca 2018, 01:32
Ekhem
Odpisz
1 lipca 2018, 14:27
Czej, to obrazek Bożego?
Odpisz
1 lipca 2018, 20:12
@Yerbiarz: Jak najbardziej
Odpisz
1 lipca 2018, 17:49
Ustawowy dodatek wynosi 65 zł
więc albo ta osoba pracuje 1/10 etatu albo podczas pisania tego ktoś wstawił przecinek w złym miejscu
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2018, 17:56
@Grewest: o ch*j a juz do excela wpisałem
Odpisz
22 czerwca 2018, 12:46
Kradziony ze stronki na FB Typowy Dyżur 999 ?
Odpisz
22 czerwca 2018, 12:04
Bułke sobie kupisz
Odpisz
22 czerwca 2018, 11:39
moje marzenie
Odpisz
22 czerwca 2018, 09:27
Zawsze to mały kebab do przodu.
Odpisz
22 czerwca 2018, 10:17
U mnie mały kebab kosztuje 12 złotych :L
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2018, 10:25
@Patrgos: Różnie bywa. Ja mam u siebie kebaba rollo handy, chyba 15 cm to za jakieś 7 zł chyba jest.
Odpisz
22 czerwca 2018, 09:46
A czy to nie chodzi o 6.50 na godzinę?
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2018, 09:50
@Mikrus19: "dodatek do wynagrodzenia", czyli jak na moje, to jest dodatek +6.50 do wypłaty. Jeśli daliby 6.50/h, to raczej napisaliby "dodatek do stawki godzinowej".
Odpisz
22 czerwca 2018, 14:24
@Polski_Kisiel: Mój ojciec w jednej pracy miał wynagrodzenie dzienne (tak, codziennie po pracy szedł do kierownika po wypłatę). Wtedy podwyżka 6.50 zł miałaby sens
Dni roboczych w miesiącu jest max. 23, czyli to nawet 149.5 zł więcej na miesiąc
Odpisz