Prezydent podpisał ustawę o przedłużeniu doby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Hobby dla faceta
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2019, 11:51
Wiedziałem że Kielce to dziwne miasto, ale nigdy nie pomyślałem że zagina czasoprzestrzeń.
Odpisz
19 lipca 2018, 01:21
i lapka w dol
Odpisz
2 lipca 2018, 08:03
U mnie w mieście mam to samo z małpką
Odpisz
2 lipca 2018, 00:01
a ja też z miasta piźgi scyzoryka i patoli ☠
Odpisz
1 lipca 2018, 21:08
o moje miasto
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:48
Odpisz
30 czerwca 2018, 22:13
@rozwalgo: W Kielcach używają systemu Japońskich godzin w takim razie.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2018, 18:38
@rozwalgo: gdzie to jest
Odpisz
1 lipca 2018, 18:37
Ja mieszkam w kielcach i kiedy idziemy do rynku ze znajomymi zawsze z tego się śmiejemy
Odpisz
1 lipca 2018, 14:58
Lepsze to niż 9-11
Odpisz
1 lipca 2018, 14:46
Może chodzi o to, że ten sklep jest otwarty od 7 do 25 dnia miesiąca.
Odpisz
1 lipca 2018, 14:16
To jest po prostu sposób na darmowych pracowników. Ten kto przyjdzie na ostatnią zmianę, nie wyjdzie nigdy, a trupowi nie trzeba płacić.
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:00
Mijałem to już z 10 lat temu.
#nc
Odpisz
30 czerwca 2018, 22:14
@DeMajkel: Miałeś zaledwie 7 lat i dobrą pamięć.
Odpisz
29 czerwca 2018, 13:40
kurde to był mój pomysł
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2018, 12:31
Pffff.... W Trzciance już od 3 lat jest Monopolowy otwarty do 25.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2018, 11:03
"Trapped in a blasphemous approximation of reality"
Mam wrażenie, że na jeja nie ma nikogo kto zrozumie ten żart
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:07
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: dr. Who?
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:26
@DiaxNinja: "Uwiezieni w bluźnierczym przybliżeniu rzeczywistości"
Darkest Dungeon - The Color of Madness, gdzie bohaterowie podczas rozgrywki trafili do pustki poza czasem i przestrzenią.
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:05
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ok
Odpisz