Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar qazlp

15 lipca 2020, 01:24

2020

Avatar Airot

22 czerwca 2018, 21:07

Nam przy rozdaniu świadectw na sali puszczali soundtracki z filmów. Najbardziej zazdroszczę klasie, która odbiarała świadectwa przy marszu imperialnym.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2018, 11:33

@gracjan_pl: Polaki robaki są zazdrosne kuhrwa

Avatar gracjan_pl

25 czerwca 2018, 13:49

Przepraszam, teraz zauważyłem, że popełniłem błąd, otóż napisałem MY zamiast MU. Bardzo przepraszam.

Avatar g_casanova

24 czerwca 2018, 21:02

gratuluję zaje**nia mema

Avatar Asasyn07

24 czerwca 2018, 22:17

@g_casanova: co to za zdjęcie na twoim awatarze

Avatar g_casanova

25 czerwca 2018, 12:57

@Asasyn07: Nie wiem. Skądś zaje**łem

Avatar Windows_10

22 czerwca 2018, 19:09

łeee ja dzisiaj siedziałam na zakońćzeniu roku dwie godziny ale to było zakończenie roku trzeciogimbusów, my siedzimy jeszcze dwa tygodnie

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 08:51

Avatar Windows_10

25 czerwca 2018, 11:47

byłam na zakończeniu roku trzeciogimnazialostów, reszta szkoły w tem ja chodzi nadal do szkoły

Avatar ToFFeXPL

22 czerwca 2018, 17:27

Moja klasa jest przyczyną odejścia naszego wychowawcy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar ToFFeXPL

24 czerwca 2018, 23:14

@Kolofgen21: Nikt tego nie wie, ale od mamy dowiedziałem się że go opi***alała za to że jest za smarkaty by do niej tak mówić ale nw jak do nie mówił

Avatar Kolofgen21

24 czerwca 2018, 23:20

@ToFFeXPL: No to nieźle ;d

Avatar Equilibrium

22 czerwca 2018, 19:41

nie poszłam na zakończenie. Nie z tego powodu że byłam "leniwa" ale z tego że na próbie wicedyrektorka wyśmiała przed osobami na sali :')

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 08:50

@Equilibrium: Ale kogo i jakiej próbie

Avatar Equilibrium

23 czerwca 2018, 09:06

nie dopisałam, przerpaszam ; ;
Mnie, bo mimo iż że mam papiery z opinią o mnie (które mają wyraźne powody dlaczego mam zajęcia w domu) to nadal musiała mnie wyśmiać od "Leniwych", wyraźnie przed osobami na sali które miały próbę.

A próba to była na zakończenie roku szkolnego, na sali - jakieś małe przedstawienie z Akademii Pana Kleksa, w ch*j długie przemówienie i Polonez klas III Gim. "B" i "C" .

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 16:15

@Equilibrium: O, boże przypomniałaś mi o podbazie, gdzie zawsze były 2 godzinne zakończenia roku.

Achhh, kolejny powód do kochania gimnazjum - dyrektor wchodzi, przemówienie 2 minuty (akurat na tyle któtkie że każdy swtwierdzi że było potrzebne i nie za długie), rozdanie dyplomów i świadectw paskowiczom 10min, do sali, tam 5min na rozdanie świadectw wszystkim innym, i wychodzi 17minut, ale zawsze nie jest idealnie więc 20 min i do domu

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2018, 22:06

Gimnazjum, 1,5 h bez żadnej "części artystycznej" :))
Sztandar, dwa przemowienia dyrektora, rozdanie swiadectw z paskami szesciu klasom (no troche to zajelo), rozdanie nagrod laureatom i finalistom, nagrody sportowe, hymn panstwowy i hymn szkoly (marsz lotnikow :))) i jeszcze do sali po pozostałe papiery ehhh

Avatar Lizbett570

22 czerwca 2018, 18:23

A ja muszę jeszcze jeden tydzień zapiehdalać ;-;

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 08:52

@Lizbett570: Chciałbym tak

Avatar kicius23

22 czerwca 2018, 23:00

Tak! W końcu ukończyłam gimnazjum
Teraz do technikum... yay...

Choć przyznaję, że za częścią nauczycieli będę tęsknić.

Avatar evilHero

22 czerwca 2018, 18:46

Yea booi

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2018, 18:23

Dopiero po chwili ogarnęłam, że to są kamizelki kuloodporne, a nie czapki

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 czerwca 2018, 17:15

Ameryka Anno Domini 2018

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Nie zadzieraj z bobrami

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ostry ten sędzia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka