Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2020, 01:24
2020
Odpisz
22 czerwca 2018, 21:07
Nam przy rozdaniu świadectw na sali puszczali soundtracki z filmów. Najbardziej zazdroszczę klasie, która odbiarała świadectwa przy marszu imperialnym.
Odpisz
23 czerwca 2018, 08:49
@Airot: Rozdawali wam świadectwa na sali?
Odpisz
23 czerwca 2018, 14:53
Właściwie tylko tym, którzy mieli pasek
Odpisz
23 czerwca 2018, 16:18
@Airot: A to u nas tak samo, 3 osoby z całego rocznika miały pasek, w tym ja i dwóch typów z mojej klasy kek
Odpisz
25 czerwca 2018, 10:53
Za co daliście my czerwone strzałki?
Odpisz
25 czerwca 2018, 11:33
@gracjan_pl: Polaki robaki są zazdrosne kuhrwa
Odpisz
25 czerwca 2018, 13:49
Przepraszam, teraz zauważyłem, że popełniłem błąd, otóż napisałem MY zamiast MU. Bardzo przepraszam.
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:02
gratuluję zaje**nia mema
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:17
@g_casanova: co to za zdjęcie na twoim awatarze
Odpisz
25 czerwca 2018, 12:57
@Asasyn07: Nie wiem. Skądś zaje**łem
Odpisz
22 czerwca 2018, 19:09
łeee ja dzisiaj siedziałam na zakońćzeniu roku dwie godziny ale to było zakończenie roku trzeciogimbusów, my siedzimy jeszcze dwa tygodnie
Odpisz
23 czerwca 2018, 08:51
@Windows_10: co?
Odpisz
25 czerwca 2018, 11:47
byłam na zakończeniu roku trzeciogimnazialostów, reszta szkoły w tem ja chodzi nadal do szkoły
Odpisz
22 czerwca 2018, 17:27
Moja klasa jest przyczyną odejścia naszego wychowawcy.
Odpisz
22 czerwca 2018, 17:51
@ToFFeXPL: Zaciekawiłeś mnie
Odpisz
22 czerwca 2018, 17:57
@ToFFeXPL: Taktyczna kropka taktycznego obserwowania taktycznego wątku włącznie z taktyczną strzałką ---->.
Odpisz
22 czerwca 2018, 17:59
@Patrgos: .
Odpisz
22 czerwca 2018, 18:31
@RamsayBolton: . i obserwowanie wątku
Odpisz
22 czerwca 2018, 18:54
@oceanaus:
Odpisz
22 czerwca 2018, 19:16
@DaKnight: Od kiedy był naszym wychowawcą czyli od 4 klasy podstawowej do teraz 7 klasy zawsze były problemy na początku to my je tworzylismy, a potem to była też jego wina teraz on nie dał rady z tym i został zwyzywany przez dyrektorkę co skłoniło go do odejścia. Moim zdaniem nie nadawał się do uczenia starszych klas.
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:13
@ToFFeXPL: A co on wam pozwalał/zrobił że się tak dyrektorka wku*wiła? xd
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:14
@Kolofgen21: Nikt tego nie wie, ale od mamy dowiedziałem się że go opi***alała za to że jest za smarkaty by do niej tak mówić ale nw jak do nie mówił
Odpisz
24 czerwca 2018, 23:20
@ToFFeXPL: No to nieźle ;d
Odpisz
22 czerwca 2018, 19:41
nie poszłam na zakończenie. Nie z tego powodu że byłam "leniwa" ale z tego że na próbie wicedyrektorka wyśmiała przed osobami na sali :')
Odpisz
23 czerwca 2018, 08:50
@Equilibrium: Ale kogo i jakiej próbie
Odpisz
23 czerwca 2018, 09:06
nie dopisałam, przerpaszam ; ;
Mnie, bo mimo iż że mam papiery z opinią o mnie (które mają wyraźne powody dlaczego mam zajęcia w domu) to nadal musiała mnie wyśmiać od "Leniwych", wyraźnie przed osobami na sali które miały próbę.
A próba to była na zakończenie roku szkolnego, na sali - jakieś małe przedstawienie z Akademii Pana Kleksa, w ch*j długie przemówienie i Polonez klas III Gim. "B" i "C" .
Odpisz
23 czerwca 2018, 16:15
@Equilibrium: O, boże przypomniałaś mi o podbazie, gdzie zawsze były 2 godzinne zakończenia roku.
Achhh, kolejny powód do kochania gimnazjum - dyrektor wchodzi, przemówienie 2 minuty (akurat na tyle któtkie że każdy swtwierdzi że było potrzebne i nie za długie), rozdanie dyplomów i świadectw paskowiczom 10min, do sali, tam 5min na rozdanie świadectw wszystkim innym, i wychodzi 17minut, ale zawsze nie jest idealnie więc 20 min i do domu
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:06
Gimnazjum, 1,5 h bez żadnej "części artystycznej" :))
Sztandar, dwa przemowienia dyrektora, rozdanie swiadectw z paskami szesciu klasom (no troche to zajelo), rozdanie nagrod laureatom i finalistom, nagrody sportowe, hymn panstwowy i hymn szkoly (marsz lotnikow :))) i jeszcze do sali po pozostałe papiery ehhh
Odpisz
22 czerwca 2018, 18:23
A ja muszę jeszcze jeden tydzień zapiehdalać ;-;
Odpisz
23 czerwca 2018, 08:52
@Lizbett570: Chciałbym tak
Odpisz
22 czerwca 2018, 23:00
Tak! W końcu ukończyłam gimnazjum
Teraz do technikum... yay...
Choć przyznaję, że za częścią nauczycieli będę tęsknić.
Odpisz
22 czerwca 2018, 18:46
Yea booi
Odpisz
22 czerwca 2018, 18:23
Dopiero po chwili ogarnęłam, że to są kamizelki kuloodporne, a nie czapki
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2018, 17:15
Ameryka Anno Domini 2018
Odpisz