Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ProMoruxBax

28 czerwca 2019, 20:14

Ja jestem w gimnazjum i ten dzieciak wygląda na 4 klasiste.

Avatar DRAGON_POLSKA

5 sierpnia 2021, 15:11

@ProMoruxBax: też tak sądzę

Avatar a1b2c3d4

14 lipca 2018, 00:03

Zimny browarek w ręku
W powietrzu zapach grilla

Avatar MikeToreno

25 czerwca 2018, 23:03

palę

[___________]

Avatar drollercastergirl

25 czerwca 2018, 01:15

Moje ”””koleżanki””” to już w tym roku, szóstej klasie, piły i paliły.

Avatar Kacprrr

25 czerwca 2018, 08:47

@drollercastergirl: u nas w tym roku dwójka chłopaczków z 7 klasy przyszła z 1,5 promila do szkoły xD
przyjechała po nich policja, ale niestety nie wiem jak to się skończyło

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2018, 23:23

Co ona? Pali papierosa PACHĄ?

Avatar setinek2006_2

25 czerwca 2018, 10:45

czy to jest bait

Avatar Patrgos

22 czerwca 2018, 18:08

Dzieci ciągnie do 4chana?

Avatar Pandzianikki

24 czerwca 2018, 21:24

@Patrgos: czasy się zmieniają

Avatar GDYBUS

24 czerwca 2018, 21:03

gardzę papierosami

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2018, 00:34

Wypraszam sobie, ani razu nic takiego nie brałem >:G

Avatar PozajmowaliNajlepszeNicki

Edytowano - 25 czerwca 2018, 15:05

Nie jesteś gimbem, tylko gimnazjalistą

Avatar GalenMarek

22 czerwca 2018, 21:42

Koooorwa mać. Je**ć takie piwo.

Avatar cotthlette

22 czerwca 2018, 21:21

Ja na szczęście dzisiaj skończyłem gimnazjum

W liceum zamiast proszenie o lepsze oceny będzie obciąganie za nie.

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2018, 21:13

Cieszę się że nigdy nie byłem na tyle głupi żeby próbować papierosów i co weekend próbować się naje**ć

Avatar ZeeKo

22 czerwca 2018, 19:51

Nie

Avatar Osemka

22 czerwca 2018, 19:41

Tylko e-dym tzw mod czy jak oni to nazywają bo po tytoniu kaszlą i matka wyczuje.

Avatar jacek1s

22 czerwca 2018, 19:27

Bo ludzie dzielą się na uzależnionych i na tych co nie mają czasu się uzależnić.

Avatar TheHunterMikiPL

22 czerwca 2018, 18:00

Tylko że ten dzieciak jest z podstawówki.

Avatar esterin

22 czerwca 2018, 19:00

@TheHunterMikiPL: bardziej pasuje

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2018, 19:06

@TheHunterMikiPL: Gimnazja się kończą.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Północne Węgry

Dobrze czasem się oderwać

To się nie może nie udać

To musiało być męczące

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka