Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia, 15:25
Ja zacząłem jak miałem tak z 12 lat
Odpisz
8 lipca 2020, 01:51
Ja pierwszy raz zagrałem w to jak miałem 15 lat
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:37
Uważam, że akcja komiksu dzieje się w przyszłości, gdyż Mc wyszedł w bodajże 2011, czyli najwcześniej można było się urodzić w 2004 by grać w niego w wieku 7 lat, więc teraz by się miało 14 na, a na tyle facet z komiksu nie wygląda.
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:37
w 2009
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:38
@Raraszek: No to wszystko cyk 2 lata wstecz, obecnie by się miało 16 lat, dalej facet z komiksu ma więcej.
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:40
pewnie przez nie granie w minecrafta jest bardzo dojrzały
Odpisz
19 kwietnia 2020, 09:10
@Raraszek: przez granie w niego*
Odpisz
28 czerwca 2018, 12:24
Jak miałem 7 lat to jeszcze z kijami na dworze biegałem, chyba jeszcze komputera nie miałem.
Odpisz
28 czerwca 2018, 14:34
@Jumper112: i co ku*wa mam ci order dać?
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:56
@Venomoth: Tak, poproszę
Odpisz
29 czerwca 2018, 17:21
@Jumper112: *order kurła kiedyś to było bez obrazka z orderem bo dawniej nie było takich programów graficznych*
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:55
@Venomoth: Yeah, mój pierwszy order
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:07
na trzecim obrazku pize judgez a nie judges
Odpisz
23 czerwca 2018, 15:59
Gdy miałem 7 lat, to w Polsce nie było internatu.
Odpisz
23 czerwca 2018, 17:55
czyli masz 35+ lat i nadal marnujesz czas na poprawianie ludzi w internecie?
Odpisz
23 czerwca 2018, 18:09
Nie sądzę, internaty są dość stare.
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:56
@Krzyniu: przecież to preriokur. On ma ze 100 lat czy coś.
Odpisz
28 czerwca 2018, 11:51
Nie gram w gry, na które jest największy hype.
Odpisz
28 czerwca 2018, 14:53
@seryjnysracz: Nawet nie wiesz co tracisz, np. taki lol.
Odpisz
28 czerwca 2018, 18:40
Zależy jakie, no bo taki fortnite (moim zdaniem) jest słaby, ale Wiedzmin 3 (i miejmy nadzieję, że cyberpunk 2077) są mega (również moim zdaniem).
Odpisz
28 czerwca 2018, 18:40
No tak przecież tracę toksyczne dzieci-śmieci.
Odpisz
28 czerwca 2018, 19:46
@seryjnysracz: Bo gra w lola to tylko pisanie na chacie XD. Zawsze jest /ignore all.
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:40
@YASSUO: polecam skrót IMO
Odpisz
28 czerwca 2018, 14:33
stronk
Odpisz
28 czerwca 2018, 14:12
Również
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:51
Fajnie się grało w minecrafta i oglądało jjaya zanim ten odszedł a na jego miejsce przyszli inni mniej lubiani youtuberzy.
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:57
Jeszcze był CTSG ;)
Odpisz
28 czerwca 2018, 11:49
@szymek79162: Dzunior i Zaha
Odpisz
28 czerwca 2018, 14:01
@General_Kenobi: MINECRAFT NA MODACH
Odpisz
28 czerwca 2018, 10:13
Gdy miałam 7 lat grałam w Papa's Gry
Odpisz
28 czerwca 2018, 11:50
@Mary_King_Flo: Też grałam :)
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:48
nierozumiem o co z tym chodzi
Odpisz
28 czerwca 2018, 10:32
@makino20: jury uznało, że gość, który nie grał mw mc jak był mały jest silniejszy (wiesz, chodzi o siłe woli) od tych kulturystów.
Odpisz
28 czerwca 2018, 10:36
@kokosek112: dziena za wyjaśnienie
Odpisz
28 czerwca 2018, 11:42
@makino20: prosz
Odpisz
28 czerwca 2018, 11:19
Ja nigdy nie gamę grałem w minecrafta
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2018, 10:20
mój siostrzeniec ma 4 lata i gra w "mojkjaft"
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:45
teraz to bardziej okolo osiemnastolatkowie w to graja
Odpisz