Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2018, 13:30
Ja laptopa zawsze mam tak mega daleko, ale w sumie siedzę w miarę prosto
Odpisz
28 czerwca 2018, 13:17
Ja zawsze wyciągam nogi na półkę nad monitorem, że moje ciało prawie robi kąt 180'.
Odpisz
26 czerwca 2018, 09:31
KoMfortu...
Odpisz
28 czerwca 2018, 12:42
@CitroenBomba: konfort???
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:40
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Dlaczego te minusy?
Odpisz
29 czerwca 2018, 23:29
@CitroenBomba: Najwyraźniej ludzie się nie zgadzają. KoMfort to poprawna pisownia
Odpisz
29 czerwca 2018, 23:47
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Debile jacyś...
Odpisz
30 czerwca 2018, 09:33
@CitroenBomba: Sprawdź w słowniku, bo coś mi się wydaje, że nie widzisz tego błędu.
Odpisz
30 czerwca 2018, 11:34
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: W tytule tak było
Odpisz
28 czerwca 2018, 12:30
A mi się właśnie wtedy włącza komfort psychiczny, który przekłada się na fizyczny.
Odpisz
26 czerwca 2018, 11:44
mam laptopa i najbardziej wygodnie jest mi kiedy dam go na stolik kawowy, a sam siedzę na podłodze opierając się o bok mojego łóżka
Odpisz
26 czerwca 2018, 09:35
O co chodzi ze podlas (te miasto) jest tak wyzywane??????
Odpisz
26 czerwca 2018, 09:43
@Mrpoker: weź napisz normalnie bo nie zrozumiałem
Odpisz
26 czerwca 2018, 09:44
no że podlasie jest no obrażane bo np. To_masz__problem wyzywał i nie wiem czemuu
Odpisz
26 czerwca 2018, 09:50
@Mrpoker: czemu wcześniej napisałeś że Podlasie to miasto?
A szkalują je bo tam jest gwara taka dziwna i sie z tego śmieją
albo po prostu bo tak
Odpisz
26 czerwca 2018, 09:51
@Mrpoker: Bo tam mieszkają zacofani ludzie.
Odpisz
26 czerwca 2018, 09:53
prądu nie maja??? Jedzenia???? Domów????
Odpisz
26 czerwca 2018, 10:09
@Mrpoker: Tak. Potwierdzam jako mieszkaniec. Mamy krowę w kieracie do generatora prądu
Odpisz
26 czerwca 2018, 10:22
@Polski_Ziemniok: a ja mam sąsiada który radłem pole orze
Podlasianinin potwierdza
Odpisz
26 czerwca 2018, 12:05
@Mrpoker: Mają prąd ale go wiadrami noszą
Odpisz
28 czerwca 2018, 12:25
@Cebulius: tam psy dupą szczekają
Odpisz
28 czerwca 2018, 13:00
Tam na samolot mówią ŁOOO
Odpisz