Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Damian1410

27 czerwca 2018, 11:26

OJRO 2012

Avatar RpLay

26 czerwca 2018, 15:59

Co bardziej opłaca się kupić skyrima SE za 90 czy wszystkie dlc do fallouta 4 za 110?

Avatar Michu1309

26 czerwca 2018, 16:57

@RpLay: ja uważam że skyrima

Avatar RpLay

26 czerwca 2018, 17:47

@Michu1309: Skyrima przeszedłem kilka razy ale to jest pewniak a Far harbor i Nuka world to wielka niewiadoma. Ku*wa ciężki wybór

Avatar YASSUO

Edytowano - 26 czerwca 2018, 20:53

@RpLay: Skoro przechodziłeś już Skyrima, to śmiem twierdzić, że go kiedyś zakupiłeś. Na twoim miejscu kupił bym dodatki do fallouta, a gdyby naszła mnie chęć na zagranie w Scrollsy to bym miał mniejsze wyrzuty sumienia za pobranie ich z torrentów (bo chyba za nie zapłaciłeś prawda?), niż za pobranie fallouta z dodatkami.

Avatar RpLay

26 czerwca 2018, 22:12

@YASSUO: Dzięki

Avatar Reaper_

27 czerwca 2018, 00:22

@YASSUO: Bethesda robiła taką akcję, jeśli ktoś miał wszystkie dodatki do Skyrima przed premierą SE to dostał za darmo.Niestety ja kupiłem ostatni dodatek 2 dni później.Więc nie do końca popieram ściąganie z torrentów.Zrób co uznasz za stosowne.Ja bym radził Fallouta, Nuka World jest świetny, Far Harbour też fajny.

Avatar lorax12

26 czerwca 2018, 20:25

There is no future in stasis

Avatar
asasinpio

26 czerwca 2018, 20:12

Chyba byo.

Avatar MoNka455

26 czerwca 2018, 15:26

W sumie to ci leżący tam żule doskonale pasują do tej partii

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2018, 19:31

To jest chyba z Euro 2012.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To by wystarczyło

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jakby trochę nie fair

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka