Próżno szukać tu logiki czy konsekwencji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2018, 07:22
Kangury mają dziwne penisy ;-;
Chociaż nie mają szans pod tym względem przy kaczkach
Odpisz
28 czerwca 2018, 08:12
@Lekki69: Nawet. Nie. Mów. O. Kaczkach.
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:14
Przynajmniej nie powiesz ze ma malego kiedy taki może mieć metr ;_; (jeden gatunek tak ma)
Odpisz
28 czerwca 2018, 09:50
@Lekki69: Ale dalej to wielki, dziwny, glut ;_;
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2018, 17:25
@Lekki69: Jak wygląda penis kaczki?
*Edit*
Już wiem jak wygląda. Wyglądają jak te chrupki od cheetos
Odpisz
1 lipca 2018, 22:30
Nie pokaże bo nudes Ale wystarczy w Google grafika wpisać duck dick
Odpisz
1 lipca 2018, 22:39
@Lekki69: Przecież napisałem że już wiem jak wygląda.
Interesujący wygląd to ma
Odpisz
20 lipca 2018, 10:18
@Lekki69: Chciałbym wygooglować ale boje się że Fbi wbije na chate
Odpisz
20 lipca 2018, 12:20
@Palauball: Napisz penis kaczki, to będziesz miał
Odpisz
20 lipca 2018, 12:36
no włacha, fbi nie mówi po polsku, lol jestes geniuszem xD
Odpisz
20 lipca 2018, 13:16
@Palauball: ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
22 lipca 2018, 09:16
@Palauball: I jak wrażenia?
Odpisz
22 lipca 2018, 10:54
@Lekki69: Taki kikut xd
Odpisz
30 czerwca 2018, 17:34
hahahahahha RÓHANISKO
Odpisz
30 czerwca 2018, 18:38
@WiktorT1: ŚCIERNISKO
Odpisz
1 lipca 2018, 13:57
@WiktorT1: Tu narazie
jest Ściernisko
ale będzie
RU-CHA-NI-SKO
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2018, 19:43
@jacekpoz: A TAM GDZIE TO KRETOWISKO BĘDZIE STAŁO MOJE DILDOWISKO
Odpisz
4 lipca 2018, 18:48
@WiktorT1: PIENIĄDZE JEDNAK TO NIE WSZYSTKO JEST JESZCZE R*CHANISKO
Odpisz
30 czerwca 2018, 18:47
bENIS
Odpisz
30 czerwca 2018, 18:36
ma ktoś takie z polską?
Odpisz
30 czerwca 2018, 20:06
@TellingKolega: z Polską tak nie było
Odpisz
30 czerwca 2018, 22:54
@ZSRRBall: a powinno
Odpisz
30 czerwca 2018, 17:10
I ta szwecja
Odpisz
27 czerwca 2018, 22:17
nie wiem czemu, ale strasznie śmiałem się z przegranego meczu z Koreą przez Niemców. ;_;
Odpisz
27 czerwca 2018, 22:44
@Kacprrr: Może dlatego, że Szwaby się skompromitowały i popełniły sporo błędów?
Odpisz
27 czerwca 2018, 22:47
@caltinks_2: jak na przykład ten drugi gol? to było piękne xD
Odpisz
27 czerwca 2018, 22:47
@Kacprrr: Jawohl
Odpisz
27 czerwca 2018, 23:12
@Kacprrr: Chcieli przebić Polaków.
Odpisz
27 czerwca 2018, 21:44
Dla mnie wszystko dyma się tam nawzajem
Odpisz
27 czerwca 2018, 21:46
@SongMan: Chodzi bardziej o zaskoczenia, które miały miejsce. Meksyk wygrał z Niemcami. Szwecja z Meksykiem. Korea wygrała z Niemcami.
Odpisz
27 czerwca 2018, 21:59
@wicios: To miałem na myśli. W innych grupach też jest tego sporo...
Odpisz
27 czerwca 2018, 21:45
Odpisz