Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lekki69

28 czerwca 2018, 07:22

Kangury mają dziwne penisy ;-;
Chociaż nie mają szans pod tym względem przy kaczkach

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Lekki69

22 lipca 2018, 09:16

@Palauball: I jak wrażenia?

Avatar Palauball

22 lipca 2018, 10:54

@Lekki69: Taki kikut xd

Avatar WiktorT1

30 czerwca 2018, 17:34

hahahahahha RÓHANISKO

Avatar arenak1111

30 czerwca 2018, 18:38

@WiktorT1: ŚCIERNISKO

Avatar jacekpoz

1 lipca 2018, 13:57

@WiktorT1: Tu narazie
jest Ściernisko
ale będzie
RU-CHA-NI-SKO

Avatar WiktorT1

Edytowano - 1 lipca 2018, 19:43

@jacekpoz: A TAM GDZIE TO KRETOWISKO BĘDZIE STAŁO MOJE DILDOWISKO

Avatar arenak1111

4 lipca 2018, 18:48

@WiktorT1: PIENIĄDZE JEDNAK TO NIE WSZYSTKO JEST JESZCZE R*CHANISKO

Avatar kapitan_Rosja

30 czerwca 2018, 18:47

bENIS

Avatar TellingKolega

30 czerwca 2018, 18:36

ma ktoś takie z polską?

Avatar ZSRRBall

30 czerwca 2018, 20:06

@TellingKolega: z Polską tak nie było

Avatar TellingKolega

30 czerwca 2018, 22:54

@ZSRRBall: a powinno

Avatar NorthKoreaBall

30 czerwca 2018, 17:10

I ta szwecja

Avatar Kacprrr

27 czerwca 2018, 22:17

nie wiem czemu, ale strasznie śmiałem się z przegranego meczu z Koreą przez Niemców. ;_;

Avatar caltinks_2

27 czerwca 2018, 22:44

@Kacprrr: Może dlatego, że Szwaby się skompromitowały i popełniły sporo błędów?

Avatar Kacprrr

27 czerwca 2018, 22:47

@caltinks_2: jak na przykład ten drugi gol? to było piękne xD

Avatar caltinks_2

27 czerwca 2018, 22:47

@Kacprrr: Jawohl

Avatar Archeologwinternetach

27 czerwca 2018, 23:12

@Kacprrr: Chcieli przebić Polaków.

Avatar SongMan

27 czerwca 2018, 21:44

Dla mnie wszystko dyma się tam nawzajem

Avatar wicios

27 czerwca 2018, 21:46

@SongMan: Chodzi bardziej o zaskoczenia, które miały miejsce. Meksyk wygrał z Niemcami. Szwecja z Meksykiem. Korea wygrała z Niemcami.

Avatar SongMan

27 czerwca 2018, 21:59

@wicios: To miałem na myśli. W innych grupach też jest tego sporo...

Avatar Szortek

27 czerwca 2018, 21:45

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wicios
Dodane przez: wicios

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Młodzi gniewni

A, okej

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka