Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

30 czerwca 2018, 20:22

Gdyby odpowiednio zbalansować masę i sprężystość miśka, piłki i podłoża, to w sumie mogłoby zadziałać...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (34)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (34)
Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2018, 20:40

@kolkav5: Pozwoliłem to sobie zobrazować (niestety w Paintcie, ale nie chciałem robić tego w Photoshopie).
Jeżeli miś chce poruszać się do przodu, to w tym też kierunku musi odepchnąć piłkę. Wtedy siła reakcji piłki będzie działać w skośnym kierunku i nastąpi (prawie niezauważalne) zjawisko odrzutu, więc miś nie będzie mógł poruszać się wraz z nią w tym samym kierunku.
Tak mi się przynajmniej wydaje, jak zrobiłem gdzieś błąd to korekta jest mile widziana.

Avatar kolkav5

Edytowano - 4 lipca 2018, 22:52

Słusznie, misiek by musiał rzucać ją pod siebie / ewentualnie minimalnie do przodu i poruszać się wolno w stosunku do czasu odbicia i powrotu piłki.
Pamiętajmy, że im bardziej do przodu ją wyrzuci, tym bardziej "z tyłu" piłka do niego wróci.

Avatar precious

1 lipca 2018, 05:46

W ośrodku izolowanym to by akurat zadziałało.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar kolkav5

1 lipca 2018, 14:46

@precious: Nie musi, wystarczy, by po prostu odbijał się od piłki.

Avatar Miguelp

1 lipca 2018, 15:02

@precious: mowisz ze nie ma strat energii ale sa
jest tarcie i opor powietrza
rowniez w osrodku izolowanym

Avatar Tekashi6IX9INE

1 lipca 2018, 00:46

Chyba nie zdazyla by sie pilka odbic skoro niedźwiedź wazy z kilkaset kg xd

Avatar Patrgos

30 czerwca 2018, 22:56

Jest to niemożliwe ponieważ
Piłka musiałaby latać do góry + w dół 2x na sek., bo niedźwiedź biegłby wciąż do przodu, mniej więcej 2 kroki na sekundę.

Avatar Krzyniu

30 czerwca 2018, 20:59

Ponieważ je**ć elementarne prawa fizyki

Avatar CoolSceleton95

Edytowano - 30 czerwca 2018, 20:44

Ale, ale, ale prawa fizyki i grawitacja i... Chociaż... To mem... Czego ja oczekuję

Avatar
RhobarIII

30 czerwca 2018, 20:19

Wygląda na fajne rozwiązanie do jakiejś platformówki.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2018, 20:43

Z tego co wiem, to w mario można skoczyć w powietrzu używając skorupe po żółwiu

Avatar psingwin

30 czerwca 2018, 20:33

Nie bo grawitacja.

Avatar lolpandapl

30 czerwca 2018, 20:28

gdyby rozwiązywanie problemów byłoby tak proste

Avatar
Rudy_Kruliczek

30 czerwca 2018, 20:05

Sądząc po obrazku, zaraz będzie po nim, bo się spóźnił.

Avatar rozwalgo

28 czerwca 2018, 12:05

To tak nie działa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2018, 13:41

@rozwalgo: Taaa, tylko że ten misiek jak na nią wskakuje to jej naku*wia 2 miliony megadżuli kinetycznej i ona leeeeci w dół, a potem sie odbija na jego wysokość i on jej znowu 2 miliony megadżuli

Avatar pomada

28 czerwca 2018, 14:42

@rozwalgo: tak właściwie, to to działa. Nasa rozwijała kiedyś plany silników działających na tej zasadzie, tylko zamiast piłki używa się fotonów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Nie znoszę kleszczy

Żartownisie

Mnie wolno

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Przyszłość jest piękna

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka