Z cyklu: pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mnie wolno
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dwa oblicza
Tęskniliście za upałami?
Należy się za piękne oczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2018, 19:55
a kto to?
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:02
Szczęsny ssie. Tyle w temacie. To tylko moja opinia.
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:03
@dan555: Bo Szczęsny ssie, taka prawda.
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:31
@dan555: Nie obrażaj Szczęsnego, to że przegrywaliśmy w meczach, w których on stawał w bramce, nie znaczy, że to jego wina. Cała reprezentacja grała źle
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:30
może bez niego na boisku sobie nie radzą xd
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:33
Oglądałeś ostatnie mistrzostwa Europy? Widziałeś jaką świetną robotę odwalił tam Fabiański?
Odpisz
29 czerwca 2018, 12:57
Zgadzam się że cała reprezentacja grała źle, ale to nie zmienia faktu że Fabiański jest dobry, a Szczęsny ssie.
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:41
Boruc > Szczęsny = Fabiański
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:33
Bo Szczesny jest lepszy
Odpisz
29 czerwca 2018, 10:57
@Szymon2410: może i tak
ale nie pokazał tego w meczu z Senegalem i Kolumbią ;)
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:26
Kiedy ktoś porażkę Polski na Mundialu obwinia Szczęsnym na bramce, to znak, żeby przestać dyskutować.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2018, 10:40
@Lukasgda123: Ale jednak w pewnym sensie mają rację. Szczęsny wpuszczal gowno strzały. Natomiast w meczu z Japonią u Fabianskiego było widać ogromną różnicę bo nawet te konkretne strzały obronił, a watpie zeby szczesny im podolal. Po prostu mając Fabianskiego nie boję się w każdej byle jakiej sytuacji ze stracimy bramkę :)
A podczas mundialu to akurat gowno prawda. Tak jak mówię Fabiański lepszy i to o niebo. Poza tym nie oczekujmy tez cudów, w końcu nawet legendy ala Neuer Cech Biffon wpuszczali bramy więc co my chcemy od naszych Polaków?
Odpisz
29 czerwca 2018, 10:35
nie było mnie bo grałem w domu na xboxie
:P
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:31
@karrimozer: tak było
Odpisz
29 czerwca 2018, 00:00
2016:gdyby Szczęsny stał na bramce to byśmy wygrali
2018:gdyby fabianski stał na bramce to byśmy wyszli z grupy
ludzie zdecydujcie się już sami nie wiecie kto jest ku*wa lepszy
Odpisz
29 czerwca 2018, 00:01
@wikoko: Postawić ich obu na bramce i po problemie
Odpisz
29 czerwca 2018, 08:42
@wikoko: Ch** Ku*wA bOrUc
Odpisz
29 czerwca 2018, 10:35
@Adi34: Pazdana. Tego nic nie przejdzie
Odpisz
28 czerwca 2018, 18:54
SZCZĘSNY TO PI**A
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:36
@napletnik: Ty byś lepiej nie bronił
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:42
Nie możesz nikogo krytykować jeśli sam nie umiesz wykonywać tego co on?
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:51
Od dzisiaj wiem że nie mogę nikogo krytykować XD
Odpisz
29 czerwca 2018, 00:16
Nie mam licencji pilota, ale jak widzę samolot na drzewie to wiem, że ktoś coś zyebał :)
Odpisz
29 czerwca 2018, 02:52
@napletnik: Szanuje za awek, eltorro64rus, mistrz nad mistrzami.
Odpisz
29 czerwca 2018, 05:53
@Hub130602: nie trzeba być piekarzem by ocenić czy chleb jest dobry
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:39
Nie mają co robić
Odpisz
28 czerwca 2018, 22:27
Jak takie coś przeszło na główną, to nie demotywatory.
Odpisz
28 czerwca 2018, 21:31
Według mnie Szczęsny jest dobrym bramkarzem
Odpisz
28 czerwca 2018, 18:06
Ponieważ stał szczęsny
Odpisz
28 czerwca 2018, 21:13
@matiExtreme: a jednak zamiast niego był Nieszczęsny
Odpisz
28 czerwca 2018, 21:12
Nawalił na meczu z Kolumbią, ale Polscy kibice chwalą piłkarzy, gdy wygrywają i obrzucają gównem, gdy coś im pójdzie nie tak. To nie jest żadne wsparcie
Odpisz
28 czerwca 2018, 21:19
@PacioWsky: Kto nawalił? Fabiański? Bo jeżeli o to ci chodziło to Fabiański nie grał z Kolumbią.
Odpisz
28 czerwca 2018, 21:21
@ToFFeXPL: a to grał z Kolumbią? Szczęsny. O niego mi chodzi
Odpisz
28 czerwca 2018, 21:02
Ponieważ Nawałka nie kupił mózgu na mundial i wystawił tego ch*jowego we wszystkim Szczęsnego zamiast boskiego Fabiańskiego >.>
Odpisz
28 czerwca 2018, 20:12
ten uczuć kiedy nie wiesz i nie masz zamiaru wiedzieć kto to
Odpisz