Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar macikos12

29 czerwca 2018, 19:55

a kto to?

Avatar dan555

28 czerwca 2018, 22:02

Szczęsny ssie. Tyle w temacie. To tylko moja opinia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar dan555

29 czerwca 2018, 11:33

Oglądałeś ostatnie mistrzostwa Europy? Widziałeś jaką świetną robotę odwalił tam Fabiański?

Avatar zuzanna357

29 czerwca 2018, 12:57

Zgadzam się że cała reprezentacja grała źle, ale to nie zmienia faktu że Fabiański jest dobry, a Szczęsny ssie.

Avatar caltinks_2

29 czerwca 2018, 11:41

Boruc > Szczęsny = Fabiański

Avatar Szymon2410

28 czerwca 2018, 22:33

Bo Szczesny jest lepszy

Avatar sokowirufkax

29 czerwca 2018, 10:57

@Szymon2410: może i tak
ale nie pokazał tego w meczu z Senegalem i Kolumbią ;)

Avatar Lukasgda123

28 czerwca 2018, 23:26

Kiedy ktoś porażkę Polski na Mundialu obwinia Szczęsnym na bramce, to znak, żeby przestać dyskutować.

Avatar Lekki69

Edytowano - 29 czerwca 2018, 10:40

@Lukasgda123: Ale jednak w pewnym sensie mają rację. Szczęsny wpuszczal gowno strzały. Natomiast w meczu z Japonią u Fabianskiego było widać ogromną różnicę bo nawet te konkretne strzały obronił, a watpie zeby szczesny im podolal. Po prostu mając Fabianskiego nie boję się w każdej byle jakiej sytuacji ze stracimy bramkę :)

A podczas mundialu to akurat gowno prawda. Tak jak mówię Fabiański lepszy i to o niebo. Poza tym nie oczekujmy tez cudów, w końcu nawet legendy ala Neuer Cech Biffon wpuszczali bramy więc co my chcemy od naszych Polaków?

Avatar karrimozer

29 czerwca 2018, 10:35

nie było mnie bo grałem w domu na xboxie
:P

Avatar xxxPaterrix03xxx

29 czerwca 2018, 11:31

@karrimozer: tak było

Avatar wikoko

29 czerwca 2018, 00:00

2016:gdyby Szczęsny stał na bramce to byśmy wygrali
2018:gdyby fabianski stał na bramce to byśmy wyszli z grupy
ludzie zdecydujcie się już sami nie wiecie kto jest ku*wa lepszy

Avatar Pietrzek

29 czerwca 2018, 00:01

@wikoko: Postawić ich obu na bramce i po problemie

Avatar Adi34

29 czerwca 2018, 08:42

@wikoko: Ch** Ku*wA bOrUc

Avatar Lekki69

29 czerwca 2018, 10:35

@Adi34: Pazdana. Tego nic nie przejdzie

Avatar napletnik

28 czerwca 2018, 18:54

SZCZĘSNY TO PI**A

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Hub130602

29 czerwca 2018, 02:52

@napletnik: Szanuje za awek, eltorro64rus, mistrz nad mistrzami.

Avatar papkin1

29 czerwca 2018, 05:53

@Hub130602: nie trzeba być piekarzem by ocenić czy chleb jest dobry

Avatar MIKEMON

28 czerwca 2018, 23:39

Nie mają co robić

Avatar Broski

28 czerwca 2018, 22:27

Jak takie coś przeszło na główną, to nie demotywatory.

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2018, 21:31

Według mnie Szczęsny jest dobrym bramkarzem

Avatar matiExtreme

28 czerwca 2018, 18:06

Ponieważ stał szczęsny

Avatar Polalak

28 czerwca 2018, 21:13

@matiExtreme: a jednak zamiast niego był Nieszczęsny

Avatar PacioWsky

28 czerwca 2018, 21:12

Nawalił na meczu z Kolumbią, ale Polscy kibice chwalą piłkarzy, gdy wygrywają i obrzucają gównem, gdy coś im pójdzie nie tak. To nie jest żadne wsparcie

Avatar ToFFeXPL

28 czerwca 2018, 21:19

@PacioWsky: Kto nawalił? Fabiański? Bo jeżeli o to ci chodziło to Fabiański nie grał z Kolumbią.

Avatar PacioWsky

28 czerwca 2018, 21:21

@ToFFeXPL: a to grał z Kolumbią? Szczęsny. O niego mi chodzi

Avatar R0gu3

28 czerwca 2018, 21:02

Ponieważ Nawałka nie kupił mózgu na mundial i wystawił tego ch*jowego we wszystkim Szczęsnego zamiast boskiego Fabiańskiego >.>

Avatar kasjan132pl

28 czerwca 2018, 20:12

ten uczuć kiedy nie wiesz i nie masz zamiaru wiedzieć kto to

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mnie wolno

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dwa oblicza

Tęskniliście za upałami?

Należy się za piękne oczy

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka