Najszybciej zarobiony miliard euro w historii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2018, 23:05
Niestety nie tym razem
Odpisz
16 września 2018, 00:09
@Desuv: Taki ch*j
Odpisz
30 czerwca 2018, 09:09
Chyba najlepszą informacją dotyczącą ACTA2 jest to, że według ustawy musical.ly jest nielegalne, lub będzie musiało ponosić wielkie koszty filtracji i pytania o prawa autorskie właścicieli piosenek.
Odpisz
30 czerwca 2018, 11:36
to chyba jest główny cel. Reklamy za bardzo chyba zdenerwowały niewłaściwych ludzi i teraz mają troszke przekichane.
Odpisz
2 lipca 2018, 18:20
@flywater: to tak nie działa...
Odpisz
2 lipca 2018, 21:59
CHOLERA
JEŻELI JEST TO UPUBLICZNIONE AUTOMATYCZNIE ZGADZASZ SIĘ NA TO ŻE INNI WIDZĄ TO I MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO ABY TO ZAPISAĆ WYSŁAĆ ROZPOWSZECHNIAĆ A MUZYKA JEST TAM NORMALNIE DO DYSPOZYCJI DLA KAŻDEGO. GDYBY BYŁA PRYWATNA ZROBIONA PRZEZ CIEBIE I KTOŚ BY TEGO UŻYŁ FAKTYCZNIE W MEMIE JEST TO NIELEGALNE. ZWŁASZCZA KIEDY SAM MASZ DO TEGO PEŁNE PRAWO I JEST DOPISANE ZE JEST TWOJE A NIE KOGOŚ. ILE RAZY MOŻNA CZYTAĆ GOWNA OD LUDZI KTÓRZY NIE CZYTAJĄ.
Piszę capsem żeby zwrócić uwagę i przy okazji zna ktoś fajne filmy edukacyjne? Tytuły bym prosił
Odpisz
3 lipca 2018, 09:25
@Lekki69: Tak se wpisz na yt PETunia xD
Odpisz
3 lipca 2018, 11:08
@Lekki69: Prawa autorskie, mówi coś to Panu?
Odpisz
3 lipca 2018, 13:03
@Yerbiarz: Ja nic o tym niewien
Odpisz
3 lipca 2018, 21:54
@Yerbiarz: Tak jednakże w musicaly prawa nie obejmuja muzyki bo ta cudowna apka ma swoje nabyte prawa do tych piosenek i udostępnia je dla wszystkich użytkowników.
Odpisz
3 lipca 2018, 15:30
Odpisz
3 lipca 2018, 12:05
Nie koniecznie najszybciej w historii. Memy z nim już jakiś czas są xd
Odpisz
2 lipca 2018, 19:06
Z tego co wiem wyje**li acta 2 więc nie będzie cenzury
Odpisz
2 lipca 2018, 22:52
@Jcavatarr: no nie do końca tak jest
Acta 2 istnieje, ale nie jest aż takie ostre, jak się wydawało do tej pory
Odpisz
2 lipca 2018, 18:54
Za wykorzystanie wizerunku i za każde jedno udostępnienie ale będzie hajsu uUu
Odpisz
2 lipca 2018, 18:43
no niestety, ale acta2 nie obowiązuje na stocku. widac nieznajomość z acta2
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2018, 18:11
*kiedy już masz nadzieję, że do każdego doszło to że ACTA 2 i "śmierć internetu" to tylko mit, ale pojawia się mam mający z tym związek*
To ja chyba pójdę pociąć się mikrofonem albo będę się walić w ścianę do nieprzytomności
Odpisz
2 lipca 2018, 18:20
@BardzoOryginalnaNazwa: Tu autor mema. Nie tnij się, proszę. Dobrze wiem, że ta ustawa wcale nie byłaby aż tak katastrofalna, jak głoszą memy, nawet gdyby przeszła. A nie przejdzie. Mem nie ma na celu siania paniki ani dezinformacji, tylko wyśmianie całej tej sytuacji.
Odpisz
2 lipca 2018, 18:48
@Mijak: Dobra, czaję.
Ale i tak miałam nadzieję, że już koniec memów z ACTA 2 i wszystko będzie jak dawniej, bo co drugi mem na temat cenzury czy YouTube wypełniony filmikami z tymi związanymi to już przesada.
Takie gównoburzę trwają najwyżej tydzień
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:19
Ku*wa, nawet już tu została rozdmuchana ta afera że niby koniec internetu itp. ja pie**ole....
Odpisz
30 czerwca 2018, 00:36
@DaKnight: "Koniec internetu"? Idę panikować.
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:41
No właśnie, jak to będzie działać ze zdjęciami z stocka. Niby te zdjęcia są dostępne za darmo, ale ACTA 2.0
Odpisz
2 lipca 2018, 18:39
@Shadow_blade: Ale ACTA2 są z UE,tak?
YouTube jest Amerykański,tak?
To co napędzacie hype?!
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:10
W ogóle zastanawiam się co z tymi ACTAMI2 bo z jednej strony na 99% to nie wejdzie, bo ludzie nie dadzą, a nawet jak wejdzie, to cóż, może przestaniemy być stulejami itd, ale z drugiej jak tak dalej będzie to ku*wa korea północna
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:12
@matiExtreme: W sumie to chciałbym nie być stuleją.
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:13
@marcel22205: No w sumie ja też i troche może na dobrze to wyjdzie
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:15
@matiExtreme: Jak jeszcze usuną słuchawki, dom i gry to może się uda.
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:23
@marcel22205: A za zarobki niech kupią przyjaciół prawdziwych
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:10
Mam nadzieję, że te protesty coś dadzą. Eh... pewnie to złudna nadzieja.
Odpisz