Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Nie zadzieraj z bobrami
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2018, 08:46
To była by epicka gra.
Odpisz
2 lipca 2018, 23:24
DOOR czyt. DOOM
Odpisz
2 lipca 2018, 20:38
yuack
Odpisz
2 lipca 2018, 19:33
Jam jest Karol, Władca Kaczek
Bądź mną
24 lvl
Mieszkaj na ostatnim piętrze nad jeziorem
Pewnego dnia miej stary chleb
Rzuć chlebem z balkonu do jeziora
Kaczki rzucają się by go wpie**olić
Jam jest Karol, Władca Kaczek
Zacznij codziennie rzucać chleb kaczkom
Duże ilości naraz kaczek
Miesiąc naprzód
Kaczek w ch*j
Jam jest Karol, Władca Kaczek
Pewnego razu wyjdź jak zwykle na balkon
Patrzysz a tam jakieś pedalskie dzieci stoją na brzegu i karmią kaczki
Moje kaczki
Jam jest Karol, Władca Kaczek
Małe ch*je próbują odebrać mi tron
Weź dwa wielkie chleby i rozpie**ol na milion kawałków
W pełnym majestacie wystąp na balkon trzymając w rękach wielką kulę z kawałków chlebów
Kaczki ucichły i spoglądają z szacunkiem na swego króla
Przemów na całego ryja
JAM JEST KAROL WŁADCA KACZEK
Wypie**ol cały chleb na łby dzieci
Kaczki rzucają się do ataku
Lepiej niż i Hitchcocka
Spoglądam triumfalnie jak moi poddani masakrują mych wrogów
Dzieci uciekają z płaczem
Jam jest Karol, Władca Kaczek
Później widź policję pod domem
Dzieci nie wiedzą kto rzucał, tylko słyszeli krzyk zanim spadł na nie deszcz chleba i kaczek
Śmiej
Jam jest Karol, Władca Kaczek
Odpisz
2 lipca 2018, 19:16
ja to swojego czasu w quake live pykałem Ale od kiedy został przeniesiony na steam za hajs nie gram
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2018, 22:58
Ten mem ma ponad 15 lat. Widziałem go napewno w jakimś CDA z lat 1996-1999
Odpisz
2 lipca 2018, 18:13
@Xaxaxa: chyba 2011 :v bodajże grudniowy
Odpisz
2 lipca 2018, 12:04
Karol Władca Kaczek: the game
Odpisz
2 lipca 2018, 00:15
Przypomniał mi się Dink Smallwood, gdzie jedną z broni był worek ziarna dla prosiaków.
Odpisz
1 lipca 2018, 22:54
Je**ć, że było, ważne, że dobre.
Odpisz
1 lipca 2018, 22:05
Było ale i tak przejdzie, bo to jeja.
Odpisz
1 lipca 2018, 21:56
Było
Odpisz