Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RuskiPedau

6 lipca 2018, 13:00

No fajnie, ale kaczki nie mogą być w kosmosie, bo wszystkie ptaki połykają pokarm poprzez działanie grawitacji, a nie mięśni (tak jak np ludzie) więc zginęłyby z glodu.
Mama kaczka miała rację

Avatar Baturaj

Edytowano - 6 lipca 2018, 12:50

KUUUUURRRŁAAAAAAAAAAA!!!
Bardzo przepraszam za słowo, ale co ja próbuję cały czas przekazać Jejakom w komentarzach??? To, że WSZYSTKO jest możliwe, WSZYSTKO, nie ważne, jakie usprawiedliwienie sobie wymyślicie, drodzy siedzący po piwnicach i oglądający memy stulejarze. Jeżeli będziecie wytrwale i bez wytchnienia pracować na swój cel, który sobie ustalicie z Waszego marzenia, w to marzenie sami sobie spełnicie! Zawsze!!! Musicie tylko pracować całym sobą, harować na to marzenie!
Tak, to prawda, że marzenia się nie spełniają! Nie przychodzi wróżka, która mówi Ci "Jasiu, byłeś grzecznym chłopcem, więc teraz spełnię Twoje marzenie". Ani nie objawia Ci się Bóg, mówiący "HEJ, WIERZYŁEŚ WE MNIE I PROSIŁEŚ CIĄGLE O TO, ŻEBY BYĆ BOGATYM, WIĘC CI TO SPEŁNIĘ, MIMO TEGO, ŻE NIC W KIERUNKU TEGO NIE ZROBIŁEŚ, OPRÓCZ TEGO, ŻE MNIE PROSIŁEŚ, JAKBYM BYŁ MASZYNĄ DO SPEŁNIANIA ŻYCZEŃ". Tak się NIE dzieje, bo byłoby to okropnie niesprawiedliwe.
Zanim zaczniecie protestować i mówić mi, że "ALE BATURAJ, SĄ LUDZIE, KTÓRZY SĄ NAPRAWDĘ BIEDNI, A CHCIELIBY BYĆ BOGACI". Tak! CHCIELIBY! Bo wystarczyłoby, żeby coś w tym kierunku zrobili, a by nie byli biedni! Dowód? Było mnóstwo osób (choć w skali globalnej niewiele), które były BEZDOMNE, ale mimo to się zawzięli i ciężką pracą wyszli na prostą, osiągając BOGACTWO. Tak, BEZ kradzieży czy oszustw, po prostu ciężką pracą! Byli bezdomni, a potem stawali się biznesmenami z ponad milionem dolarów na koncie!
Chociaż po co ja sobie język strzępię, i tak zaraz przyjdzie jaki przegryw życiowy i powie mi "Baturaj, jesteś bezduszny, mój brat zarabia mało, mimo, że haruje". WIDOCZNIE HARUJE ZA MAŁO!!! Co mnie obchodzi Twój brat, który nie potrafi poświęcić całego swojego życia poprawie swojego losu? Jak, zresztą, większość społeczeństwa. Jesteśmy słabi. I powinniśmy stawać się silniejsi, a będziemy mogli WSZYSTKO.
Dziękuję.

Avatar LITERAALFABETUM

6 lipca 2018, 11:58

syn:mamo
mama:nie
syn:ale mamo ważne!
mama:nieeee
syn:pożar!!!
mama:NIEEEEEE!!!!

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

1 lipca 2018, 15:54

Właściwie nie uważam, że każdy człowiek może zajmować się każdym zawodem jeśli tylko mocno tego pragnie. Nasz charakter i temperament zameka nam drogę na wiele możliwości. Niektórzy po prostu rodzą się dobrymi żołnierzami, a inni astrofizykami

Cała sztuka polega na tym, by stwierdzić jakie ścieżki kariery są dla ciebie najlepsze i dążyć w tym kierunku

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2018, 17:05

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: To raczej kwestia wychowania i trafienia na takich a rakich nauczycieli, a nie urodzenia się takim :/

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

1 lipca 2018, 17:25

Charakter się kształci właśnie przez wychowanie, więc właściwie o tym wspomniałem.

Nie masz wpływu na to jak zostaniesz wychowany. Poza tym jest też temperament który wynika z genów i z tym już naprawdę nic nie możesz zrobić. Więc da się urodzić dobrym matematykiem, ale teoretycznie jeśli nie kłóci się to mocno z temperamentem, da się też matematyka wychować.

Tyle, że to nadal oznacza, że w niektórych zawodach będziesz po prostu okropny i nie masz zbytnio na to żadnego wpływu :v

W sumie większość ludzi i tak chcę pracować, tam gdzie im idzie najlepiej. Zamknięty w sobie introwertyk raczej nie marzy o zostaniu politykiem.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2018, 21:06

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: No dobra, ale jak można się urodzić dobrym żołnieżem?

Można mieć wstępne predyspozycje do tego w postaci mięśni, ale co jeśli potem się obrzerało czipsami?

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

1 lipca 2018, 22:14

Akurat w tym przypadku odniosłem się do prawdziwego przypadku. Wielu komandosów zostało przebadanych pod kontem ich temperamentu i okazuje się, że wielu z nich w dzieciństwie zachowywało się dokładnie tak samo. Wyróżniali się agresją, odwagą, wydawało im się, że nie pasują do zwykłego szarego społeczeństwa, czy często zdarzało im się łamać zasady.

Za pomocą dyscypliny można z takiego człowieka zrobić doskonałego żołnierza, czy policjanta.

Jednakże bez jasno określonych celów ludzie tacy często schodzą na ścieżkę przestępczości.

Innymi słowy ludzie tacy są w stanie łamać moralne zasady w imię jakieś idei. W najlepszym przypadku w imie bezpieczeństwa innych. W najgorszym swoich samolubnych zachcianek.

Jest ogólnie ogromna ilość takich osobowości. Jeden to charyzmatyczny przywódca, inny urodzony artysta. Ja np osobiście za Chiny ludowe nie byłbym w stanie być w wojsku. Jako logik potrzebuje kreatywnej indywidualnej pracy, gdzie liczy się inteligencja. Jestem za to beznadziejny w ślepym posłuszeństwie, czy ścisłej pracy zespołowej. Nie uważam, że specjalizacja jest czymś złym. Na pewno lepiej mieć genialnego pisarza i świetnego cieśle niż dwóch przecietniaków.

Avatar Zicher

1 lipca 2018, 22:41

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Wow, nie pomyślałbym, że obrazek z kaczkami skłoni do tak głębokich dyskusji.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2018, 22:47

@Zicher: Bez przesady że takie głębokie, czasami się takie zdarzają że w imię dojścia do prawdy przewraca się wszystko co znane, rizkłada się wszystko na czynniki pierwsze a w nich szuka się początku, meritum, a wtedy ten owoc, to co najważniejsze i nalepsze roztrząsa się na tysiąc kawałków, aż w końcu znajduje się prawdę, lub dochodzi do wniosku że w sumie w tym temacie to nie ma jednoznacznej prawdy.

A ja teraz to tylko chciałem trochę naprostować wypowiedź ZnawcyLiteraturyPolskiej

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2018, 22:46

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Tak btw. Wojsko (normalne nowoczesne) to nie spełnia je ślepo poleceń przełożonych, tylko u nas to nie zawsze działa #beton

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2018, 20:19

Moim zdaniem chodzi o to , że kaczka nie umie tylu rzeczy co człowiek.

Ale czasami.....

Avatar Mimikkyu

1 lipca 2018, 16:11

witaj w Polsce

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2018, 16:05

Ha, ha, ha.
A mówiłaś mamo, że nie dam rady.

Avatar rozwalgo

1 lipca 2018, 14:37

A S T R O N A T Ą

Avatar Czeran

1 lipca 2018, 14:42

@rozwalgo: A może ja nie chcę byś aStrOnAUtĄ tylko 🅰STR🅾N🅰TĄ i tobie nic do tego!

Avatar MrRolan

1 lipca 2018, 16:00

@rozwalgo: a może kaczki mają własny program kosmiczny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Wait a sec...

No, trochę dużo tych okienek

Pora umierać

Jest i ona, bestia z koszmarów

Na przekór

Kolejny mem InPostu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka