Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mirunio86

9 lipca 2018, 19:32

Zawsze mozna zagadac na ero.club xdd tez dobre wyjscie z przegrywu

Avatar benben7

3 lipca 2018, 20:25

a potem mówi że ma już chłopaka,albo nie szuka,albo jest homo,albo jesteś po prostu nie w jej typie

Avatar Turbek213

8 lipca 2018, 15:04

@benben7: Otóż tooo

Avatar Jarzebina5

8 lipca 2018, 15:46

@Turbek213: Jak poszukiwania imienia? :p

Avatar Muffinka17

8 lipca 2018, 16:17

@benben7: albo się zgadza, takie modele też są dostępne

Avatar Turbek213

8 lipca 2018, 20:49

@Jarzebina5: Bliżej niż dalej :>

Avatar Jarzebina5

8 lipca 2018, 21:11

@Turbek213: Uuu, coś masz ciekawego? ;3

Avatar Turbek213

8 lipca 2018, 21:15

@Jarzebina5: Niezbyt :v

Avatar Jupi_day

8 lipca 2018, 18:57

Zostańmy przyjaciółmi

Avatar MineDan

8 lipca 2018, 16:47

gdyby zamiast "jedi" było "przegryw" to bym padł ze śmiechu, a jestem na schodach

Avatar
asasinpio

3 lipca 2018, 19:22

1 bo star wars.
\____/ pudło na hejty, powiększcie swoje ego.

Avatar Jarzebina5

8 lipca 2018, 15:46

masz jeszcze jedno, bo się nie mieszczą
\_____/

Avatar
asasinpio

8 lipca 2018, 15:49

@Jarzebina5: \_________________/ w tym tak.

Avatar Zohan666

8 lipca 2018, 16:00

edgy boy

Avatar kasjan132pl

8 lipca 2018, 16:40

*hejtuje aby zrekompensować za coś innego*

Avatar
asasinpio

8 lipca 2018, 16:41

@kasjan132pl: Ja Ci dam obrażać barda pod ad!

Avatar Jarzebina5

8 lipca 2018, 18:28

Bard pod as ap tylko!

Avatar
asasinpio

8 lipca 2018, 19:01

@Jarzebina5: Ad bard jest op.

Avatar Jarzebina5

8 lipca 2018, 19:20

As Ap pod zmore licza lepszy

Avatar
asasinpio

8 lipca 2018, 19:24

@Jarzebina5: 4 maestria, grany tylko w rotacjach, tylko pod ad na adc, jg i topie, prawie zawsze S. Przebij to!

Avatar Jarzebina5

Edytowano - 8 lipca 2018, 21:13

4 prawie 5 main supporta soluje zeda, build w 25-30 minucie, masz S bo nikt nie gra bardem na jg/top, przebij to!

Avatar
asasinpio

8 lipca 2018, 22:41

@Jarzebina5: To będzie dobra znajomość.

Avatar Jarzebina5

8 lipca 2018, 22:43

mmm, Ponieważ?

Avatar
asasinpio

8 lipca 2018, 22:44

@Jarzebina5: Bard supp ssie.

Avatar Jarzebina5

8 lipca 2018, 23:08

nie zawsze :p ale op nie jest to trzeba przyznać

Avatar
asasinpio

8 lipca 2018, 23:28

@Jarzebina5: Czemu zawsze mam idiotów w teamie?

Avatar Jarzebina5

8 lipca 2018, 23:57

ja tak nie mam
chyba przez dobre mmry

Avatar
asasinpio

9 lipca 2018, 00:11

@Jarzebina5: Ja muszę smurfować bo jakiś gościu zwyzywał mi matkę i odpowiedziałem, za co dostałem bana. Ale fajnie się grało z platynami będąc w Śilverze.

Avatar Krzyniu

3 lipca 2018, 18:56

<nie

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2018, 19:07

@Krzyniu: NOOOOOOO!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Młodzi gniewni

Rel

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka