Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kaladin

10 lipca 2018, 18:49

Wolicie Grę o Tron czy Władce Pierścieni?

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2018, 19:19

@Kaladin: LoTR

Avatar
Legutko

10 lipca 2018, 19:33

@Kaladin: Gra o Tron zdecydowanie

Avatar Brind

11 lipca 2018, 12:33

@Kaladin: po co ograniczac się do jedego skoro oba są zajebiste

Avatar
Legutko

11 lipca 2018, 12:40

Zostałem zminusowany, każdy kto oglądał obydwa wybrałby by GOT :3

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2018, 12:43

Kwestia gustu

Avatar lorax12

11 lipca 2018, 13:31

chyba nie
Oglądałem oba i wolę Eragona

Avatar
Legutko

11 lipca 2018, 13:33

@lorax12: Jak tak mozeez ;-;

Avatar lorax12

11 lipca 2018, 13:35

Normalnie

Avatar Naruumi

11 lipca 2018, 13:35

@lorax12: Ogólnie to też wolę Eragona, ale i tak Droga Królów bije wszystko jak leci.

Avatar Brind

11 lipca 2018, 14:53

@Naruumi: wszyscy się mylicie, nikt z was nie ma racji, najlepszą fantastyką jest jedyna w swoim rodzaju Korona Królów :v

Avatar TakiTamTrol

11 lipca 2018, 15:18

@Brind: jaka korona krolów, tylko polska ekranizacja wiedźmina

Avatar TheTrol199

11 lipca 2018, 15:31

@Kaladin: Czy tylko ja mam taki problem ze obie serie mi się nie podobają? :/

Avatar Kaladin

11 lipca 2018, 16:45

@TheTrol199: Korona Królów i Inhunmans, a tak serio to Droga Królów

Avatar Ravennicht

13 lipca 2018, 15:17

@Kaladin: Sapkowskiego xdd

Avatar TakiTamTrol

11 lipca 2018, 16:07

5 bo awatar

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2018, 13:14

Gra o tron jest ch*jowa, Pieśn lodu i ognia jest lepsza /eot

Avatar TimekPL123

10 lipca 2018, 23:59

Moja ulubiona scena ze Shreka.

Avatar jacek1s

10 lipca 2018, 15:40

5 bo Robert Baratheon

Avatar
Legutko

10 lipca 2018, 17:18

@jacek1s: Zielony dla cb bo Gra o Tron

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2018, 15:39

\\//

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Były nóżki, nie ma nóżek

To się nie może nie udać

To będzie bolało

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka