Piękna scena ze Star Wars
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
To będzie bolało
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2018, 18:49
Wolicie Grę o Tron czy Władce Pierścieni?
Odpisz
10 lipca 2018, 19:19
@Kaladin: LoTR
Odpisz
10 lipca 2018, 19:33
@Kaladin: Gra o Tron zdecydowanie
Odpisz
11 lipca 2018, 12:33
@Kaladin: po co ograniczac się do jedego skoro oba są zajebiste
Odpisz
11 lipca 2018, 12:40
Zostałem zminusowany, każdy kto oglądał obydwa wybrałby by GOT :3
Odpisz
11 lipca 2018, 12:43
Kwestia gustu
Odpisz
11 lipca 2018, 13:31
chyba nie
Oglądałem oba i wolę Eragona
Odpisz
11 lipca 2018, 13:33
@lorax12: Jak tak mozeez ;-;
Odpisz
11 lipca 2018, 13:35
Normalnie
Odpisz
11 lipca 2018, 13:35
@lorax12: Ogólnie to też wolę Eragona, ale i tak Droga Królów bije wszystko jak leci.
Odpisz
11 lipca 2018, 14:53
@Naruumi: wszyscy się mylicie, nikt z was nie ma racji, najlepszą fantastyką jest jedyna w swoim rodzaju Korona Królów :v
Odpisz
11 lipca 2018, 15:18
@Brind: jaka korona krolów, tylko polska ekranizacja wiedźmina
Odpisz
11 lipca 2018, 15:31
@Kaladin: Czy tylko ja mam taki problem ze obie serie mi się nie podobają? :/
Odpisz
11 lipca 2018, 16:45
@TheTrol199: Korona Królów i Inhunmans, a tak serio to Droga Królów
Odpisz
13 lipca 2018, 15:17
@Kaladin: Sapkowskiego xdd
Odpisz
11 lipca 2018, 16:07
5 bo awatar
Odpisz
11 lipca 2018, 13:14
Gra o tron jest ch*jowa, Pieśn lodu i ognia jest lepsza /eot
Odpisz
10 lipca 2018, 23:59
Moja ulubiona scena ze Shreka.
Odpisz
10 lipca 2018, 15:40
5 bo Robert Baratheon
Odpisz
10 lipca 2018, 17:18
@jacek1s: Zielony dla cb bo Gra o Tron
Odpisz
10 lipca 2018, 15:39
\\//
Odpisz