Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Nie idź!
A jednak zrobili to w ten sposób
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2018, 18:31
Ale zauważ jeszcze, że OW jest bodajże od lat 7, a poza tym bierzesz skrajnie pastelowe przykłady.
I jeszcze jedno poza tym. Mei to jest je**ny demon, niezależnie od tego jak wygląda.
Odpisz
12 lipca 2018, 18:32
@Krzyniu: od 12
Odpisz
12 lipca 2018, 18:37
@LubiePizze: No, jak zwał tak zwał. Według pegi nadal dla dzieci.
Odpisz
12 lipca 2018, 20:12
@Krzyniu: szybko potrzebuje twój Avek bez maski! niema czasu na wyjaśnienia!!!!
Odpisz
12 lipca 2018, 20:32
@TellingKolega:
Odpisz
12 lipca 2018, 20:57
@Krzyniu: dzięki
Odpisz
13 lipca 2018, 07:05
@Krzyniu: lol nie od 2 lat
Odpisz
13 lipca 2018, 22:48
@Krzyniu: Zgadzam się, mei sługa szatana
Odpisz
14 lipca 2018, 13:35
@Reaper_: czemu masz reaper a na avku wdowe?
Odpisz
14 lipca 2018, 13:52
@TellingKolega: Bo czemu nie? Wcześniej był smoczy kapłan, i się nikt nie doczepiał.Poprostu spodobał mi się art to go ustawiłem, proste prawda?
Odpisz
14 lipca 2018, 14:02
@Reaper_: prawda
Odpisz
14 lipca 2018, 14:12
@TellingKolega: No widzisz.Miłego dnia życzę
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2018, 18:32
Przypomniał mi się ten mem i obrazek.
Zaraz.
Teraz to już tylko mem. :/
(klikać by powiększyć)
Odpisz
12 lipca 2018, 19:37
@nuiqes: jak to jest mod podaj link skąd pobrać pls
Odpisz
12 lipca 2018, 19:40
@XxkillerxX: *poci się* eee
Z oryginalnej strony Blizzarda?
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2018, 19:41
@nuiqes: Coś ci nie wierzę
Odpisz
14 lipca 2018, 00:56
@XxkillerxX: Czy... Właśnie linki wyparowały?
Odpisz
14 lipca 2018, 07:49
@nuiqes: tak bo zrobił błąd i go nie oddzielił i jeja wykryło to jako link :/
Odpisz
14 lipca 2018, 09:54
@XxkillerxX: W takim razie czemu usunęło moją odpowiedz na twoje "Coś ci nie wierzę" i twoją następującą odpowiedź?
Odpisz
14 lipca 2018, 12:16
@nuiqes: nie mam pojęcia
Odpisz
14 lipca 2018, 03:03
OŁWERŁACZ
Odpisz
13 lipca 2018, 03:31
O kurdeł
Dopiero teraz zauważyłem podobieństwo starego Dantego (DMC) do Arthasa
Odpisz
12 lipca 2018, 19:31
5 bo Mei i Overwatch!!!
Odpisz
11 lipca 2018, 19:51
Meu is bae
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 19:55
@Radiotelegrafista: Nigga what
To sie nawet nie rymuje
Odpisz
12 lipca 2018, 18:25
@MrCienki: Jeśli przeczytasz na głos, to się będzie rymować :))
Odpisz
12 lipca 2018, 19:05
@OrangeCherry: Meł is bej
Odpisz
12 lipca 2018, 18:55
Arthas bo 5
Odpisz
12 lipca 2018, 18:27
to ostatnie nadal przeraża
Odpisz
12 lipca 2018, 18:25
Na widok Burzyciela mi się przypomniał Sreleven marudzący jakie jest niego Polskie imię.
Odpisz
11 lipca 2018, 19:46
Może dlatego, że zmienia się grupa docelowa?
Kiedyś na pecety mogli sobie pozwolić tylko dorośli, bo były im potrzebne do pracy, więc wychodziły gry raczej dla dorosłych.
A teraz mają je też dzieci, więc są robione pod nie gry.
Prosta zasada rynku- kto się nie dostosowuje, ten wylatuje
Odpisz
11 lipca 2018, 20:58
Tylko że Overwatch jest 16+ na dodatek nie jest to zbyt prosta gra dla dzieci i jest w niej dużo strategii. Ludzie po prostu lubię kjut zwierzątka.
Odpisz
11 lipca 2018, 21:20
@Soberker: Overwatch jest 12+
Odpisz
11 lipca 2018, 23:08
@Twelvie: Według google na pudełku jest 16. Musieli coś pozmieniać.
Odpisz
12 lipca 2018, 00:33
@Soberker: 16 była tylko tymczasowa, najwyraźniej potem stwierdzili że 12 jest bardziej odpowiednia.
Odpisz
12 lipca 2018, 09:04
@Soberker: Patrzyłam przed chwilą. Na edycji Game of The Year jest 12+, ale na edycji Origins jest 16+...generalnie obie wersje różnią się tylko nazwą, więc nie mam pojęcia czemu tak jest (a jednak ja mam Origins i jest 12+?)
Odpisz
11 lipca 2018, 21:20
Overwach jest spoko. Pierwsz gra w której coś osiągnąłem. Ch*j że to było na samym początku, ale ważne że było.(2x w top 500eu w pierwszym i drugim sezonie rankingowym)
Odpisz
13 lipca 2018, 00:51
@Bumgo:
Odpisz
11 lipca 2018, 20:30
Teraz: Upadły tytan prawie rozwala Azeroth swoim mieczem.
Odpisz
11 lipca 2018, 19:37
Ktoś z Blizzarda
Zje**liśmy, zawracamy
Odpisz
11 lipca 2018, 19:52
@Boberek00: ale hamonnd jest zajebisty
Odpisz
11 lipca 2018, 19:59
@FURMON: Clarkson leps...a nie Ty nie o tym Hammondzie
Odpisz
11 lipca 2018, 19:52
Ja pamiętam jak byłem mały to strasznie podobał mi się i zarazem dziwnie przerażał śmiech Baala z Diablo II Lord of Destructuon
Odpisz
11 lipca 2018, 19:43
Ten chomik jest przerażający
Odpisz
11 lipca 2018, 19:51
@MrCienki: wyobraź sobie taką sytuację: Idziesz sobie spokojnie przez np. King's Row, a nagle z ogromną prędkością uderza w ciebie żelazna kula. Chwile przed śmiercią widzisz coś wychodzące z tej kuli. Myślisz, co to może być za potwór. A to ogromny chomik.
Odpisz