memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 lipca 2018, 19:38
Nie mogę się doczekać czasów, kiedy introwertycy nie będą myleni z osobami aspołecznymi.
Odpisz
11 lipca 2018, 20:13
Introwertycy łączmy się.
@Archeologwinternetach: Wolę nie.
@Archeologwinternetach: *odgłosy łączenia*
11 lipca 2018, 20:14
@Archeologwinternetach: *łaczy się*
11 lipca 2018, 20:18
@Archeologwinternetach: Czej >introwertycy >łączenie się z innymi hmm e.e
@Szortek: O to chodziło, ale zaczęli się łączyć.
11 lipca 2018, 20:19
@Archeologwinternetach: *próbuje się łączyć* *ucieka do domu, zamyka się w pokoju i przytula poduszkę*
awww
11 lipca 2018, 20:45
@Archeologwinternetach: Mogę się połączyć, ale na nie więcej niż kilka godzin. Potem potrzebuję pobyć sam. A jak będzie za dużo ludzi, to idę do domu.
12 lipca 2018, 12:15
@Archeologwinternetach: kiedy zapomnisz sie przelogowac
12 lipca 2018, 12:21
@Archeologwinternetach: *łączy się bezprzewodowo*
12 lipca 2018, 14:59
@Archeologwinternetach: *podchodzi nieśmiało i łączy się na chwilę
12 lipca 2018, 12:46
Spokojnie, powoli dasz radę. Ja cię kocham ^^
12 lipca 2018, 13:07
@darcus: co ci się stało
Edytowano - 12 lipca 2018, 12:24
w szkole miałem test osobowości i wyszło mi że jestem introwertykiem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 lipca 2018, 19:38
Nie mogę się doczekać czasów, kiedy introwertycy nie będą myleni z osobami aspołecznymi.
Odpisz
11 lipca 2018, 20:13
Introwertycy łączmy się.
Odpisz
11 lipca 2018, 20:13
@Archeologwinternetach: Wolę nie.
Odpisz
11 lipca 2018, 20:13
@Archeologwinternetach: *odgłosy łączenia*
Odpisz
11 lipca 2018, 20:14
@Archeologwinternetach: *łaczy się*
Odpisz
11 lipca 2018, 20:18
@Archeologwinternetach: Czej
>introwertycy
>łączenie się z innymi
hmm e.e
Odpisz
11 lipca 2018, 20:18
@Szortek: O to chodziło, ale zaczęli się łączyć.
Odpisz
11 lipca 2018, 20:19
@Archeologwinternetach: *próbuje się łączyć*
*ucieka do domu, zamyka się w pokoju i przytula poduszkę*
Odpisz
11 lipca 2018, 20:19
awww
Odpisz
11 lipca 2018, 20:45
@Archeologwinternetach: Mogę się połączyć, ale na nie więcej niż kilka godzin. Potem potrzebuję pobyć sam. A jak będzie za dużo ludzi, to idę do domu.
Odpisz
12 lipca 2018, 12:15
@Archeologwinternetach: kiedy zapomnisz sie przelogowac
Odpisz
12 lipca 2018, 12:21
@Archeologwinternetach: *łączy się bezprzewodowo*
Odpisz
12 lipca 2018, 14:59
@Archeologwinternetach: *podchodzi nieśmiało i łączy się na chwilę
Odpisz
12 lipca 2018, 12:46
Spokojnie, powoli dasz radę. Ja cię kocham ^^
Odpisz
12 lipca 2018, 13:07
@darcus: co ci się stało
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2018, 12:24
w szkole miałem test osobowości i wyszło mi że jestem introwertykiem
Odpisz