Shusi jest dosyć trudne do przyrządzenia a nie w każdym sklepie znajdzie się do tego składniki. Sam ryż robi się 1,5h a to dopiero połowa. Także ewentualnie można wgl nie jeść
@SoMuchMLG: Robiłem shushi 2 razy za 1 zapomniałem o occie ryżowym i wyszło ch*jowo a za drugim tak samo jak bym kupił w Biedronce tylko że ryż sie bardziej lepił co jest na plus. No ale wszystkie składniki wyszły ponad 100 zeta
@verbart: Ja robię juz od dłuższego czasu i za każdym razem mi wychodzi. Nie używam octu ryżowego tylko jabłkowego bo smakuje tak samo, jak nie lepiej. Faktycznie jest drogie, lecz tylko za pierwszym zakupem kiedy to musimy wszystkie akcesoria. Później dokupujemy tylko składniki
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2020, 09:42
W biedronce jest dobre i dobrej jakości za 10 zl
Odpisz
16 lipca 2018, 22:45
ewentualnie w domu
Odpisz
17 lipca 2018, 11:30
Shusi jest dosyć trudne do przyrządzenia a nie w każdym sklepie znajdzie się do tego składniki. Sam ryż robi się 1,5h a to dopiero połowa. Także ewentualnie można wgl nie jeść
Odpisz
17 lipca 2018, 11:42
@verbart: Warto spróbować, sushi jest zajebiste
Odpisz
17 lipca 2018, 11:47
@SoMuchMLG: Robiłem shushi 2 razy za 1 zapomniałem o occie ryżowym i wyszło ch*jowo a za drugim tak samo jak bym kupił w Biedronce tylko że ryż sie bardziej lepił co jest na plus. No ale wszystkie składniki wyszły ponad 100 zeta
Odpisz
17 lipca 2018, 12:24
@verbart: Ja robię juz od dłuższego czasu i za każdym razem mi wychodzi. Nie używam octu ryżowego tylko jabłkowego bo smakuje tak samo, jak nie lepiej. Faktycznie jest drogie, lecz tylko za pierwszym zakupem kiedy to musimy wszystkie akcesoria. Później dokupujemy tylko składniki
Odpisz