Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 lipca 2018, 09:05
Cały czas tak robię. NIENAWIDZĘ jak bateria nie jest naładowana do 100%
Odpisz
18 lipca 2018, 09:55
@szymek79162: czemu?
Odpisz
18 lipca 2018, 10:59
@ruzwelt1: Perfekcjonizm
Odpisz
20 lipca 2018, 08:26
@Pietrzek: Dokładnie !
Odpisz
19 lipca 2018, 19:32
od 100% do 90% bateria wolniej się wyczerpuje.
Odpisz
18 lipca 2018, 11:12
Mam takie zapytanie czy to prawda, że ładowanie telefonu z wysokim poziomem baterii, a także odłączanie go w trakcie ładowanie szkodzi urządzeniu? Pytam się, ponieważ matka powiedziała mi kiedyś, że tak.
Odpisz
18 lipca 2018, 11:40
@Hawaiiball: przeładowanie faktycznie może być szkodliwe, ale praktycznie każda bateria w dzisiejszych telefonach ma zabezpieczenie przed tym.
I to prawda, że odłączanie podczas ładowanie i doładowywanie po trochu z przerwami jest szkodliwe, po roku zazwyczaj bateria jest do wymiany.
Odpisz
18 lipca 2018, 13:04
@Hawaiiball: Kiedyś chyba coś czytałem, że telefony mają jakąś blokadę przed przeładowaniem, ale rozładowywanie jakoś tam ją uszkadza. Co to odłączania nienaładowanej, to robię tak od 2 lat na tej samej baterii i wciąż wytrzymuje bez używania i bez trybu oszczędzania energii ~3 dni.
Odpisz
18 lipca 2018, 19:14
przed rozładowaniem do totalnego zera też jest blokada :p
Odpisz
17 lipca 2018, 14:42
przy 100% dziecko pęka?
Odpisz
17 lipca 2018, 14:43
@Frutti56: Tak
Odpisz
18 lipca 2018, 11:03
@Frutti56: A bateria przy 100% pęka?
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2018, 10:01
był kiedyś podobny mem do tego na jeja
Odpisz
18 lipca 2018, 09:11
"Pij mleko! Będziesz wielki" nabiera nowego znaczenia
Odpisz
17 lipca 2018, 16:13
was on website jeja
Odpisz
17 lipca 2018, 15:06
było
Odpisz
17 lipca 2018, 14:40
Вущо
Odpisz
17 lipca 2018, 14:59
@Mememasterlv56: Buszczo?
Odpisz
17 lipca 2018, 15:02
@fankashehulk: Wuschó
Odpisz