W nienawiści do Ballasów, tak zostałem wychowany
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Co to takiego?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2018, 00:56
Odpisz
23 lipca 2018, 12:48
I'll have two number nines...
A number nine large...
A number six with extra dip...
A number seven...
Two number forty-fives...
One with cheese...
And a large soda.
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2018, 07:58
I will have 2 number 9...
Odpisz
23 lipca 2018, 00:09
"jak się nazywa ta pani?"
Odpisz
22 lipca 2018, 15:24
RIP Big Smoke
Odpisz
22 lipca 2018, 17:20
@Hejter_: no nie do końca
Odpisz
22 lipca 2018, 19:06
@igor444: Sam w sobie obrazek jest o GTA SA, a CJ zabił Big Smoke'a, więc nie ma niczego złego w nawiązaniu do Big Smoke'a w komentarzach.
Odpisz
22 lipca 2018, 23:13
@Hejter_: no ale RIP to tak jakby życzyłbyś mu spokoju
Odpisz
22 lipca 2018, 23:48
@igor444: RIP = Rest in Peace
Rest in Peace = Spoczywaj w pokoju
Odpisz
25 lipca 2018, 16:36
@Hejter_: no właśnie nie życzy się takich rzeczy dezerterą.
Odpisz
22 lipca 2018, 16:28
Idealnie poprawione
Odpisz
22 lipca 2018, 14:45
grołf strit! hołm! tutututututututu
Odpisz
22 lipca 2018, 14:41
groove street 4ever in my <3
Odpisz
17 lipca 2018, 21:25
cycki przeminą.... ale nie moje !
...bo nie istnieją
Odpisz
17 lipca 2018, 21:39
@zoe2209: nie wieżę, pokaż
Odpisz
17 lipca 2018, 21:40
@zoe2209: . <-- jakby pokazała
Odpisz
17 lipca 2018, 21:43
@daglasio: a ja wieże bo wieża jest wysoka
Odpisz
17 lipca 2018, 22:09
@StudioDoge: Nie ma czego pokazać.
Odpisz
17 lipca 2018, 22:16
@Archeologwinternetach: nie mów tak, ona jest piękna
Odpisz
17 lipca 2018, 22:17
@daglasio: Płaskie w sumie lepsze.
Odpisz
17 lipca 2018, 22:42
@zoe2209: Ale dupa lepsza i można ją wypracować.
Odpisz
17 lipca 2018, 22:44
@Archeologwinternetach: Bo są lżejsze i przez to łatwiej je uprowadzić?
Odpisz
17 lipca 2018, 22:57
@Archeologwinternetach: ciekawa teoria
Odpisz
17 lipca 2018, 22:59
@Archeologwinternetach: kiedyś to sprawdze
Odpisz
17 lipca 2018, 23:47
@daglasio: czuje się.. co najmniej nie komfortowo w tej sytuacji
Odpisz
18 lipca 2018, 00:05
@zoe2209: czuje się dziwnie gdy czytam co napisałem
Odpisz
18 lipca 2018, 00:16
@conect12: ja się czuje dziwnie czytając co wszyscy tu napisali
Odpisz
18 lipca 2018, 00:34
@zoe2209: ja też, mimo że jestem mężczyznom
Odpisz
18 lipca 2018, 01:39
@szalonememe: heh... niezręczny temat po prostu...
Odpisz
18 lipca 2018, 02:08
@zoe2209: po prostu NiEzRęCzNIe
Odpisz
18 lipca 2018, 06:56
@zoe2209: Nie wiem o czym mówicie.
Odpisz
18 lipca 2018, 10:15
@Archeologwinternetach:
Odpisz
18 lipca 2018, 12:39
@Adamix04: archon
Odpisz
18 lipca 2018, 12:49
@daglasio: o kurna nie zauwarzyłem
Odpisz
17 lipca 2018, 22:00
Fajne ale niektórzy mogą nie zrozumieć więc pomimo tego faktu dam 5/5
Odpisz
17 lipca 2018, 22:32
@Princess_Unattainable: Nie no, GTA:SA to chyba każdy kojarzy, tak samo jak Grove Street. To już kultowe
Odpisz
17 lipca 2018, 23:11
@kicius23: No meistert nie każdy
Odpisz
22 lipca 2018, 15:54
@Princess_Unattainable: Prawda, norniki nie kojażą ale na tej stronie normiki to ⅛ więc
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2018, 16:30
@BOSS111: według mnie 1/4 to normiki
Odpisz
22 lipca 2018, 20:19
@Kangurur28: Nie no weź nie jest aż tak źle.
Odpisz
22 lipca 2018, 21:56
@BOSS111: gorzej na facebooku gdzie co drugi dzieciak ma "ukończone" 13 lat
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2018, 22:24
@Kangurur28: Nie ukończenie trzynastu lat nie jest wyznacznikiem normictwa.
Odpisz
17 lipca 2018, 22:14
Grove street is love, Grove street is life
Odpisz
17 lipca 2018, 22:11
EXTRA DIP
Odpisz
17 lipca 2018, 22:08
CJ?! My boi?
Odpisz
17 lipca 2018, 21:33
Grove Street, Home...
At least it was I fucked everythink up
Odpisz
17 lipca 2018, 21:41
@Wielokropek: YOU PICKED WRONG HOUSE FOOL
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2018, 21:43
@Adamix04: Its me Carl chill, chill
Odpisz
17 lipca 2018, 21:49
@Wielokropek: CJ?
Odpisz
17 lipca 2018, 21:55
@MrRolan: OOOOOOH MY DOG WHAT'S UP! HAHA!
Odpisz
17 lipca 2018, 21:33
nie podoba mi się ten nowy system z jednego względu - 37 góra 0 dół nie jest tak satysfakcjonujące jak 5 (37)
Odpisz