Tak już jest ten świat ułożony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Drewniany kominek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2018, 09:56
ma telefon z aparatem, nigdy nie robi zdjęć by pokazać mamie. fcking logic
Odpisz
19 lipca 2018, 15:09
@NightShadePL: kiedyś chciała ale straciła aparat
Odpisz
21 lipca 2018, 20:18
@piekasz: dokładnie pamiętam taki odcinek, jak miała aparat i wpadła do oceanu i aparat się popsuł
Odpisz
21 lipca 2018, 20:45
@NightShadePL: W jednym odcinku wynajęli specjalistów od przyłapywania braci, mieli ukryte kamery i w ogóle i fail.
Odpisz
26 lipca 2018, 18:34
@Soberker: potwierdzam
Odpisz
21 lipca 2018, 23:20
Uwielbiam ten odcinek w którym ich złapali, niestety to był sen Fredki który był snem Dziobaka... czy jakoś tak...
Odpisz
22 lipca 2018, 09:37
@Dexterek: to był naprawdę dziwny odcinek
Odpisz
26 lipca 2018, 13:39
@Dexterek: który to był odcinek?
Odpisz
22 lipca 2018, 14:43
Najlepszy był ten odcinek specjalny jak byli żołnierzami czy coś, już nie pamiętam dokładnie co to było...
Odpisz
23 lipca 2018, 01:02
@BonnieThePirate: Byli w zakładzie specjalnym.
Odpisz
22 lipca 2018, 12:24
dzieciństwo...
Odpisz
22 lipca 2018, 11:25
W pierwszym odcinku była kolejka górska na kosmosu a ich matka tego nie widziła
CO Z TEGO ŻE BYŁA W DOMU!!!
Odpisz
22 lipca 2018, 00:44
Swietne👌
Odpisz
21 lipca 2018, 23:34
a czy ona się nie nazywała frytka?
Odpisz
21 lipca 2018, 23:44
@Kl100: nie
Odpisz
22 lipca 2018, 00:43
@Kl100: Ja myślę że sie nazywała lay's chipsy ziemniaczane o smaku papryki
Odpisz
26 lipca 2018, 18:34
@ToJeAmelinium: Haha ktoś się pomylił
Odpisz
21 lipca 2018, 20:50
skisłem
Odpisz
21 lipca 2018, 20:19
TO AAAAGENT PEEEE
Odpisz
21 lipca 2018, 20:03
MAAAAAAMO! Fineasz i Ferb robią mema!
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2018, 19:35
MAAAAAAMO A fineasz i ferb robią specjalny halloweenowy odcinek
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2018, 07:14
5 (99+)
apka pozdrawia
Odpisz
18 lipca 2018, 09:24
@Windows_10: A jak wy możecie głsiwać na apce?
Odpisz
18 lipca 2018, 10:35
niektórzy nie zaktualizowali apki i dalej mają gwiazdkowy schemat oceniania
Odpisz
18 lipca 2018, 15:17
@Niejadek: Albo jeja custom
Odpisz
18 lipca 2018, 19:31
@Niejadek: I mogą dać np. 3?
Odpisz
18 lipca 2018, 20:25
tak
Odpisz
21 lipca 2018, 19:31
z tego co wiem to oceny 1 i 2 to łapka w dół, a 3,4 i 5 w góre
Odpisz
17 lipca 2018, 23:30
kto chce c i a s T o
Odpisz
17 lipca 2018, 23:31
@Princess_Unattainable: *Ferb mówi i n t e l i g e n t n e rzeczy*
Odpisz
17 lipca 2018, 23:38
@KalkoPl: >Ferb mówi
>skreśl pierwsze
Odpisz
17 lipca 2018, 23:50
@massesd: oglądałeś to kiedyś?
Odpisz
18 lipca 2018, 00:14
@piekasz: tak, faktycznie ferb czasem mówi ale ile to ?
Odpisz
19 lipca 2018, 15:10
@massesd: no ale jednak mówi
Odpisz
18 lipca 2018, 18:06
ku*wa kisne
Odpisz
18 lipca 2018, 11:19
Niemców i Żabojadów.
Odpisz