Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2018, 14:29
aaaahhhh wróciłem ku*wa z obozu i uzyskałem potęgę internetu
Odpisz
18 lipca 2018, 14:51
@GDYBUS: byłeś na oazie?
Odpisz
18 lipca 2018, 15:12
@GDYBUS: Jak ci się udało spie**olić przez drut kolczasty i nie zostać zauważonym przez patrole obozowe?
Odpisz
18 lipca 2018, 16:34
ma się swoje sposoby
Odpisz
24 lipca 2018, 08:18
@GDYBUS: Mam Cię ch*ju *podjeżdża czarna furgonetka*
Odpisz
24 lipca 2018, 08:49
@Frutti56: Na oazie nie zabierają telefonów :p Przynajmniej mi
Odpisz
24 lipca 2018, 09:45
@Cebulius: To zależy od tego, na jakim obozie jesteś, bo np. na takim harcerskim telefony może tylko mieć kadra i mała kadra.
Odpisz
24 lipca 2018, 10:23
I jak uciekłeś przed psami stróżującymi?
Odpisz
24 lipca 2018, 11:21
@PaulinkaPaulincia: Jeżdżę na obozy harcerskie i wszyscy mogli mieć telefon, tylko zazwyczaj był problem z ładowaniem bo nie było gdzie podłączyć
Odpisz
24 lipca 2018, 12:33
@OlgaAristowskaya: Wiesz, to może też zależeć od środowiska, bo jak przedtem wspomniałam - u nas uczestnicy nie mogą mieć żadnych tego typu urządzeń.
Odpisz
24 lipca 2018, 11:35
Jay Z tak jakby sam się zaorał...
Odpisz
24 lipca 2018, 08:13
Prawdę powiedział
Odpisz
18 lipca 2018, 16:14
Przecinek przed "i"?
Odpisz
18 lipca 2018, 16:50
@klej12: gdzie masz przecinek przed "i"?
Odpisz
18 lipca 2018, 17:35
tam gdzie go polozyles
Odpisz
18 lipca 2018, 18:10
Odpisz
18 lipca 2018, 18:12
@klej12: że niby ja? xDDD
Odpisz
18 lipca 2018, 18:13
że niby ja.
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2018, 18:14
Aaa, dopiero teraz zczaiłem że twój komentarz jest osobny, bo na apce czasami mam problemy z rozróżnieniem czy komentarz to tylko odpowiedź do innego komentarza czy nie. Myślałem że twój komentarz odnosił się do do któregoś z innych komenatrzy a nie do obrazka.
Odpisz
24 lipca 2018, 08:03
@klej12: Przecinek jest tam postawiony poprawnie. np.
Byłem i w sklepie, i w kinie.
Odpisz
24 lipca 2018, 08:03
@klej12:
Ten przecinek jest tam wymagany i potrzebny.
Jak powtarzamy w zdaniu takie słowa jak np. "i', "albo", "lub" itd.
To musimy postawić przecinek przed nimi.
Odpisz
24 lipca 2018, 08:28
@fullfun: ale przecinek stawia sie PRZED DRUGIM I a nie PRZED PIERWSZYM
Odpisz
24 lipca 2018, 08:29
@dustin2001: JAK POWTARZAMY NIE JAK MOWIMY JE ZA PIERWSZYM RAZEM
Odpisz
24 lipca 2018, 08:36
SPOKOJNIE KU*WA, JEST DOBRZE NA MEMIE
Odpisz
24 lipca 2018, 08:39
Człeku. Proszę się uspokoić.
Przeto na memie jest poprawnie, toteż ten przykład omawialiśmy...
Odpisz
24 lipca 2018, 13:25
@fullfun: Przecinek nie jest postawiony poprawnie, bo całe zdanie jest niepoprawnie zbudowane.
Odpisz
24 lipca 2018, 13:27
@dustin2001: „Przeto" i „toteż" oznaczają tyle co „więc" lub „zatem". Naucz się co oznaczają ładne słówka zanim zaczniesz je stosować.
Odpisz
24 lipca 2018, 14:05
Znam tego znaczenie i chciałem ich w ten sposób użyć.
Powiedz mi... Co jest złego w zdaniu na memie?
Odpisz
24 lipca 2018, 14:09
@dustin2001: Powinno być że Murzyni są nieporadni, leniwi i wydają pieniądze na głupoty.
Odpisz
24 lipca 2018, 14:14
Więc kiedy można zastosować dwa i?
Odpisz
24 lipca 2018, 14:39
Panie kolego. Zdanie wymienione w memie jest jak najbardziej poprawne...
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2018, 14:40
@dustin2001: Nie jest. Powinno być albo tak jak Rhobar już napisał, albo:
Murzyni są i nieporadni, i leniwi, i wydają pieniądze na głupoty”
I masz wtedy przecinek przed i.
Odpisz
24 lipca 2018, 14:45
@Nanook: Zdanie jest poprawnie napisane. Po prostu zamiast przecinka podczas wymiany wyrazów zostało użyte "i", gdzie przecinek przed drugim "i" był konieczny ze względu właśnie na zasadę o przecinkach.
Odpisz
24 lipca 2018, 14:53
@Nanook:
Nadal nie wiem... Faktycznie, lepiej by brzmiało jakby wszędzie były "i" albo tylko przed ostatnim wymienieniem, aczkolwiek... Nie jest nigdzie napisane, że takie coś jest niepoprawne.
A jak jest tak napisane, to z chęcią się o tym dowiem.
Odpisz
24 lipca 2018, 15:08
@KiciaLucyfer: NO TO WYCHODZI ZE PANI OD POLAKA MNIE OKŁAMAŁA
Odpisz
24 lipca 2018, 22:21
@dustin2001: jeja bawi i uczy
Odpisz
25 lipca 2018, 07:02
@klej12: ZAUWAŻYŁEM
Odpisz