Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2018, 17:04
Nowe logo mojego black metalowego zespołu :v
Odpisz
18 lipca 2018, 16:32
Dom na Podlasiu?
Odpisz
18 lipca 2018, 16:36
@Jasnowidz: Co wy tak Podlasie szkalujecie? Nie żebym miał ból dupy z tego powodu, tylko chce wiedzieć.
Odpisz
18 lipca 2018, 16:36
@Sarkastyczny_Uzytkownik: Jakoś tak wyszło, jak większość heheszków.
Odpisz
20 lipca 2018, 12:47
@Jasnowidz: Zapraszam na herbatę w moim luksusowym szałasie.
Odpisz
20 lipca 2018, 13:55
@Royalny: gotowaną deszczówkę*
Odpisz
20 lipca 2018, 23:22
@Mary_King_Flo: Sok z ziemniaka
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2018, 12:45
Kilku kumpli weź i patyk albo dwa...
Odpisz
20 lipca 2018, 14:39
@Anegus: Powstanie dom w którym mieszkać się da
Odpisz
20 lipca 2018, 18:25
@zyl15: Kumpli weź, patyk też, potrafisz to
Odpisz
20 lipca 2018, 18:52
@Maryla05: Wyrośnie dom, choć nie było... tu gooooooo ooooo oooo oo
Odpisz
20 lipca 2018, 19:23
@zyl15: Okno będzie tuuuu, a drzwi o taaaam
Odpisz
20 lipca 2018, 18:27
Na początku myślałam, że to martwe ciała. Co jest ze mną nie tak ;-;
Odpisz
20 lipca 2018, 13:28
Wyprowadziłeś się z domu, założyłeś zespół black metalowy i pokazujesz nam jego logo?
Odpisz
18 lipca 2018, 16:32
Ciasne ale własne
Odpisz
20 lipca 2018, 13:23
@zyl15: Dzieci?
Odpisz
20 lipca 2018, 12:37
To mi bardzej przypomina logo jakiegoś zespołu black metalowego .
Odpisz
20 lipca 2018, 12:27
Fajnie mieszkać w takim czymś
>kilka narzędzi i rozwiążesz dzięki nim każdy problem
>kąpiesz się wodą z deszczówki
>ubrania myjesz wodą z deszczówki
>pijesz przegotowaną deszczówkę
>jak mieszkasz w górach deszczówkę możesz zastąpić wadą źródlaną, a jak nie to w niektórych miasteczkach są pompy z wodą pitną
>ogrzewasz się ogniskiem
>golisz się żyletką
>raz na jakiś czas możesz pracować, żeby mieć kasę na mydło, czasem ubrania, podstawowe jedzenie (ryż makaron bułki), pastę do zębów
>zbierasz jabłka, śliwki, gruszki itp.
>zbierasz grzyby, jagody, maliny itp.
ogólnie żyjesz jak król
Odpisz
18 lipca 2018, 17:05
Czy to jakiś kolejny Black metalowy zespół, którego loga nie da się rozczytać?
Odpisz
18 lipca 2018, 16:30
Lepiej chyba tak na łonie natury żyć niż w mieście pełnym smogu
Odpisz