Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XDemon666

22 lipca 2018, 17:04

Nowe logo mojego black metalowego zespołu :v

Avatar Jasnowidz

18 lipca 2018, 16:32

Dom na Podlasiu?

Avatar Sarkastyczny_Uzytkownik

18 lipca 2018, 16:36

@Jasnowidz: Co wy tak Podlasie szkalujecie? Nie żebym miał ból dupy z tego powodu, tylko chce wiedzieć.

Avatar Szortek

18 lipca 2018, 16:36

@Sarkastyczny_Uzytkownik: Jakoś tak wyszło, jak większość heheszków.

Avatar Royalny

20 lipca 2018, 12:47

@Jasnowidz: Zapraszam na herbatę w moim luksusowym szałasie.

Avatar Mary_King_Flo

20 lipca 2018, 13:55

@Royalny: gotowaną deszczówkę*

Avatar Royalny

20 lipca 2018, 23:22

@Mary_King_Flo: Sok z ziemniaka

Avatar Anegus

Edytowano - 20 lipca 2018, 12:45

Kilku kumpli weź i patyk albo dwa...

Avatar zyl15

20 lipca 2018, 14:39

@Anegus: Powstanie dom w którym mieszkać się da

Avatar Maryla05

20 lipca 2018, 18:25

@zyl15: Kumpli weź, patyk też, potrafisz to

Avatar zyl15

20 lipca 2018, 18:52

@Maryla05: Wyrośnie dom, choć nie było... tu gooooooo ooooo oooo oo

Avatar Maryla05

20 lipca 2018, 19:23

@zyl15: Okno będzie tuuuu, a drzwi o taaaam

Avatar Maryla05

20 lipca 2018, 18:27

Na początku myślałam, że to martwe ciała. Co jest ze mną nie tak ;-;

Avatar Keraton

20 lipca 2018, 13:28

Wyprowadziłeś się z domu, założyłeś zespół black metalowy i pokazujesz nam jego logo?

Avatar zyl15

18 lipca 2018, 16:32

Ciasne ale własne

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2018, 13:23

@zyl15: Dzieci?

Avatar General_Kenobi

20 lipca 2018, 12:37

To mi bardzej przypomina logo jakiegoś zespołu black metalowego .

Avatar Rozyv

20 lipca 2018, 12:27

Fajnie mieszkać w takim czymś
>kilka narzędzi i rozwiążesz dzięki nim każdy problem
>kąpiesz się wodą z deszczówki
>ubrania myjesz wodą z deszczówki
>pijesz przegotowaną deszczówkę
>jak mieszkasz w górach deszczówkę możesz zastąpić wadą źródlaną, a jak nie to w niektórych miasteczkach są pompy z wodą pitną
>ogrzewasz się ogniskiem
>golisz się żyletką
>raz na jakiś czas możesz pracować, żeby mieć kasę na mydło, czasem ubrania, podstawowe jedzenie (ryż makaron bułki), pastę do zębów
>zbierasz jabłka, śliwki, gruszki itp.
>zbierasz grzyby, jagody, maliny itp.
ogólnie żyjesz jak król

Avatar Nanook

18 lipca 2018, 17:05

Czy to jakiś kolejny Black metalowy zespół, którego loga nie da się rozczytać?

Avatar Sarkastyczny_Uzytkownik

18 lipca 2018, 16:30

Lepiej chyba tak na łonie natury żyć niż w mieście pełnym smogu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pilne

Trzeba brać osobną torbę

Ładne rzeczy

Brawo za czujność!

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka