Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dzini333

22 lipca 2018, 10:45

Ona powinna być gruba a wyglonda jagby była sportowcem a tyle je no to jakaś magia poprostu expresowe tempo🏃

Avatar Hartio

22 lipca 2018, 14:55

Avatar Desuv

15 stycznia 2020, 16:28

@Dzini333: co

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2018, 19:14

tyle je i jest chuda? 0.o
nienawidzę osób z zajebistą przemianą materii

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

21 lipca 2018, 19:25

A. czy 1700 kalorii to nie jest normalna dieta? Właściwie z czego kojarzę większość oscyluję w okolicy 1800

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2018, 19:28

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: chodzi mi o, że jakby tak ciągle jeść, śniadanie, obiad, kolacja.. nie wiem..
ale to nie zmienia faktu, że nienawidzę osób z zajebistą przemianą materii

Avatar Uruchamiacz

21 lipca 2018, 19:35

Też cię nie lubię

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2018, 19:38

Avatar Mr_Quicky

Edytowano - 21 lipca 2018, 20:15

No wiesz >:(
Nie dość że nie mogę przytyć i wyglądać w miare sensownie jak facet to jeszcze masz do mnie pretensje? A idź niedobry człowieku...

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2018, 21:31

@Mr_Quicky: no..-.-

Avatar kolkav5

21 lipca 2018, 23:35

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: 3200, chłopie

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

22 lipca 2018, 00:06

@kolkav5: Miałem na myśli dietę na odchudzanie

3200 to chyba dla sportowca i to podczas dojrzewania

Avatar kolkav5

22 lipca 2018, 00:16

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: "normalna" nie brzmi jak "na odchudzanie"
Ale ok

Avatar Mr_Quicky

22 lipca 2018, 01:01

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Kurde ludzie ja to nawet nie wiem czy 1800 to dużo czy średnie skoro nie ważne ile sie nawpi***alam nie przytyję ani troche (nie uprawiam żadnych sportów)

Avatar Rozyv

22 lipca 2018, 09:00

nienawidzisz kogoś bo zazdrościsz mu czegoś na co nie ma wpływu? Poza tym teraz smutno mi się zrobiło :(

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2018, 10:18

@Rozyv: tak..

Avatar czarek10pl

22 lipca 2018, 01:57

Pani droga chyba nie wie co to jest "dieta" boczuś robi swoje

Avatar MrRolan

18 lipca 2018, 17:21

Te ku*wa mam pomysła hehe

Avatar conect12

Edytowano - 18 lipca 2018, 17:26

@MrRolan: jakiego

Avatar Szortek

18 lipca 2018, 17:26

@MrRolan: Te ku*wa jaki hehe

Avatar MrRolan

18 lipca 2018, 17:37

@MrRolan: Do Afryki zawozmy fast foody, niech te zbieracze bawełny szybko nabiorą masy i tego kuhwa do kopalni torfowych z nimi.

Avatar conect12

18 lipca 2018, 18:17

@MrRolan: co??

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2018, 20:25

Avatar MrRolan

18 lipca 2018, 21:30

@conect12: no co, zły pomysł?

Avatar
Grzesieku

18 lipca 2018, 22:51

@MrRolan: skończyłeś jakieś studia gospodarcze że jesteś taki mądry?

Avatar MrRolan

18 lipca 2018, 22:54

Nie po to kończyłem MSG aby jakiś zdupydomordyzaur mi tu mówił co mam robić

Avatar norek00

21 lipca 2018, 19:04

Avatar Pandzianikki

21 lipca 2018, 20:25

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nieuczciwa ocena

Lekko nie będzie

To musiało być męczące

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka