Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Lekko nie będzie
To musiało być męczące
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2018, 10:45
Ona powinna być gruba a wyglonda jagby była sportowcem a tyle je no to jakaś magia poprostu expresowe tempo🏃
Odpisz
22 lipca 2018, 14:55
@Dzini333: ?
Odpisz
15 stycznia 2020, 16:28
@Dzini333: co
Odpisz
21 lipca 2018, 19:14
tyle je i jest chuda? 0.o
nienawidzę osób z zajebistą przemianą materii
Odpisz
21 lipca 2018, 19:25
A. czy 1700 kalorii to nie jest normalna dieta? Właściwie z czego kojarzę większość oscyluję w okolicy 1800
Odpisz
21 lipca 2018, 19:28
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: chodzi mi o, że jakby tak ciągle jeść, śniadanie, obiad, kolacja.. nie wiem..
ale to nie zmienia faktu, że nienawidzę osób z zajebistą przemianą materii
Odpisz
21 lipca 2018, 19:35
Też cię nie lubię
Odpisz
21 lipca 2018, 19:38
@Uruchamiacz: -.-
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2018, 20:15
No wiesz >:(
Nie dość że nie mogę przytyć i wyglądać w miare sensownie jak facet to jeszcze masz do mnie pretensje? A idź niedobry człowieku...
Odpisz
21 lipca 2018, 21:31
@Mr_Quicky: no..-.-
Odpisz
21 lipca 2018, 23:35
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: 3200, chłopie
Odpisz
22 lipca 2018, 00:06
@kolkav5: Miałem na myśli dietę na odchudzanie
3200 to chyba dla sportowca i to podczas dojrzewania
Odpisz
22 lipca 2018, 00:16
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: "normalna" nie brzmi jak "na odchudzanie"
Ale ok
Odpisz
22 lipca 2018, 01:01
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Kurde ludzie ja to nawet nie wiem czy 1800 to dużo czy średnie skoro nie ważne ile sie nawpi***alam nie przytyję ani troche (nie uprawiam żadnych sportów)
Odpisz
22 lipca 2018, 09:00
nienawidzisz kogoś bo zazdrościsz mu czegoś na co nie ma wpływu? Poza tym teraz smutno mi się zrobiło :(
Odpisz
22 lipca 2018, 10:18
@Rozyv: tak..
Odpisz
22 lipca 2018, 01:57
Pani droga chyba nie wie co to jest "dieta" boczuś robi swoje
Odpisz
18 lipca 2018, 17:21
Te ku*wa mam pomysła hehe
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2018, 17:26
@MrRolan: jakiego
Odpisz
18 lipca 2018, 17:26
@MrRolan: Te ku*wa jaki hehe
Odpisz
18 lipca 2018, 17:37
@MrRolan: Do Afryki zawozmy fast foody, niech te zbieracze bawełny szybko nabiorą masy i tego kuhwa do kopalni torfowych z nimi.
Odpisz
18 lipca 2018, 18:17
@MrRolan: co??
Odpisz
18 lipca 2018, 20:25
@MrRolan:
Odpisz
18 lipca 2018, 21:30
@conect12: no co, zły pomysł?
Odpisz
18 lipca 2018, 22:51
@MrRolan: skończyłeś jakieś studia gospodarcze że jesteś taki mądry?
Odpisz
18 lipca 2018, 22:54
Nie po to kończyłem MSG aby jakiś zdupydomordyzaur mi tu mówił co mam robić
Odpisz
21 lipca 2018, 19:04
@MrRolan:
Odpisz
21 lipca 2018, 20:25
@MrRolan:
Odpisz