Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Powodzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2024, 11:31
ja od 13 roku życia gram w gry i nie mam po nich agresji XD
Odpisz
10 lutego 2021, 12:47
Taktyczny odkop
Odpisz
29 sierpnia 2019, 16:39
Widzę ten Mem na losowych gdy są memy "gry wywołują agresje"
Odpisz
10 sierpnia 2018, 03:04
Czyli skoro jak się zabije w grze, to zostanie się mordercą? Moja mama gra w grę strategiczną o królestwach, czyli moja mama będzie królową i będzie bogata i miała poddanych? Zajebista przyszłość mi się zapowiada xd
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2018, 22:25
Czy tylko moi rodzice są normalni i nigdy nie walneli tekstem: ,,Te gry wywołują u ciebie agresje"?
Odpisz
4 sierpnia 2018, 08:28
@Figarus: Tak.Mój tata nawet sam grał w Battlefielda.No w BF P2F,BFH i BF 3
Odpisz
4 sierpnia 2018, 19:42
No i fajnie, gratuluje otwartości ojca. Mój stary kupił PS2 kiedy byłem mały, ale był noobem (i w zasadzie nadal jest), więc musiałem grać w Spyro i Iniemamocnych zamiast w takie God of war.
Odpisz
30 lipca 2018, 00:27
ku*wa przed chwilą gram sobie w total wara rome barbarian invasion i ku*wa 4 oddziały kawaleri otoczyły rzymski oddział ciężkiej piechoty i ku*wa przegrały. do tego mój generał z 22 jednostkami i 7 gwiazdkami przegrał z wrogim dowódcą który miał 18 jednostek, 4 gwiazdki i walczył już z inną kawalerią.
ku*waaaaaaa
Odpisz
30 lipca 2018, 00:29
@M_ateo_1: a później oddział wrogiego generała został rozerwany ( wszyscy kawalerzyści walczyli z moją piechotą a tylko generał został otoczony przez moją kawalerię ) i wiecie co? wrogi generał ku*wa zabił mi 2 kawalerzystów a mój generał został zabity z wieżyczki kkkuuurrrwwwaaa
Odpisz
30 lipca 2018, 00:46
@M_ateo_1: Balans czuje
Odpisz
30 lipca 2018, 00:50
@BetonowyMur: jaki balans?
Odpisz
30 lipca 2018, 01:01
@M_ateo_1: Balans gry, powiedziałbym ci czemu są takie wyniki walki gdybym był obeznany z tą grą
Odpisz
31 lipca 2018, 11:53
@BetonowyMur: a ok
Odpisz
18 lipca 2018, 23:12
Raz grałem na konsoli, już nie pamiętam w jaką grę, ale wtedy w pokoju był mój tata. Miałem jak najszybciej naciskać A, więc to robiłem, a tata stwierdził, że powinienem wyłączyć te gry bo jestem agresywny przez nie.
Drugi raz spokojnie piszę książkę na komputerze ( monitor odwrócony tyłem do drzwi ), wchodzi mama i krzyczy żebym przestał grać, bo będzie to na mnie miało zły wpływ. kek.
Odpisz
29 lipca 2018, 20:40
@Green_Arrow: O czym książka?
Odpisz
31 lipca 2018, 10:17
@Wilqu11: Długo tłumaczyć. Świat fantasy, nieco steampunkowy, z moimi wymyślonymi elementami, wszystko właściwe toczy się wokół złego upadłego anioła chcącego zniszczyć ten świat.
Odpisz
30 lipca 2018, 23:07
Czyżby jakaś reaktywacja memów o Januszach?
Odpisz
30 lipca 2018, 19:37
Mój ojciec to typowy janusz zawsze jak gram w jakąś strzelankę to się zaczyna: "Tylko grasz w te strzelanki potem w prawdziwym życiu będziesz mordował"
Odpisz
18 lipca 2018, 17:54
Proszę nie mówcie że to Metin
Nie chcę dać obrazkowi z Metinem dislike'a
No ale małpki to muszę
Dylemat życia
Odpisz
18 lipca 2018, 19:01
@Szortek: Xd
Odpisz
18 lipca 2018, 19:01
@Szortek: Dawniej można by takiej sytuacji dać 3
Odpisz
18 lipca 2018, 20:28
@Szortek: Widzę tylko powód do łąpki w górę.
Odpisz
18 lipca 2018, 21:13
@crimzon: bos crimzon, a wiadomo ze crimzon to król normikow
Odpisz
18 lipca 2018, 22:12
@Szortek: nie dawaj nic
Odpisz
29 lipca 2018, 20:21
Insynuowanie że wszyscy Jejacy to nie normiki
Odpisz
29 lipca 2018, 21:10
@Szortek: Gówno nas to obchodzi.
Odpisz
29 lipca 2018, 21:13
@Szortek: czy mnie oczy nie mylą? czy jejacy nie lubią w końcu tych je**nych normickich memow o małpach januszach?
Odpisz
29 lipca 2018, 21:41
@Czeran: Gówno mmie to obchodzi, że gówno Cie to obchodzi. Komentarze są do komentowania.
Odpisz
29 lipca 2018, 21:42
@TakiTamTrol: Ja nienawidzę ich od samego początku więc mnie się nie pytaj.
Odpisz
29 lipca 2018, 22:32
@Szortek:
Odpisz
30 lipca 2018, 00:29
@Szortek: to nie dawaj dislike ja pie**ole.. jaki dylemat...
Odpisz
30 lipca 2018, 13:43
@Szortek: łapka za undyne na avku :D
Odpisz
30 lipca 2018, 14:47
@DETERMINATION: Dziękuję <3
Odpisz
30 lipca 2018, 11:02
Aż przypomniały mi się dzieciaki z mojej klasy, jeszcze w szkole podstawowej. Klęły i w ogóle, myślałam, że z podwórka to mają. A potem przychodzi matka takiego i na cały regulator, np.: "kurła, jak tu gorąco, ja pie*dolę, nie ma klimy?"
Odpisz
30 lipca 2018, 00:30
tej synek, a chcesz miec dwa takie miecze?
Odpisz
29 lipca 2018, 21:57
Moja mama w 1 obrazku.
Odpisz
29 lipca 2018, 20:53
Co tak tam szczelasz? Zara mnie zaszczelisz!
Odpisz
18 lipca 2018, 21:31
won zajente
Odpisz