Biedni Arabowie, nie poznają przygód Geralta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Mało znany szczegół
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2018, 06:27
Nie każdy Arab to terrorysta.
Nie każdy Polak to wiedźmin.
Odpisz
20 lipca 2018, 09:29
@Mijak: Ale każdy wiedźmin to Polak.
Odpisz
20 lipca 2018, 09:44
A każy terrorysta to Arab
Odpisz
25 lipca 2018, 20:28
w świecie Wiedźmina nie ma polakuf, a tak to narodowości wiedźminów są różne.
Odpisz
25 lipca 2018, 21:20
@kokosek112: właściwie to wiedźmińskim odpowiednikiem Polski jest Redania-mają podobne barwy, godło, a ich hymn to Gaude Mater Redania ( odpowiednik polskiego Gaude Mater Polonia)
Odpisz
25 lipca 2018, 22:19
@Jasnowidz: Proszę nie dyskryminować mi tutaj białej rasy. O ETA słyszałeś?
Odpisz
25 lipca 2018, 23:49
@Dardanelle: w takim razie nie kazdy wiedzmin to redanczyk, wlasciwie to nie pamietam zadnego wiedzmina redanczyka.
Odpisz
26 lipca 2018, 00:21
@kokosek112: W sumie nie wiadomo skąd pochodzą wiedźmini. Równie dobrze Lambert może być redańczykiem.
Odpisz
26 lipca 2018, 00:36
@Jejak1: akurat Gerult zna swoją matke, ale szczerze powiedziawszy nie pamiętam skąd on pochodził. Jego matka zostawiła go Vesemirowi, bo czarodzieje nie mogą mieć dzieci.
Odpisz
26 lipca 2018, 00:39
@kokosek112: Ale w sumie dalej nie wiemy skąd pochodził. Czyli wciąż można założyć że któryś z wiedźminów to redańczyk.
Odpisz
26 lipca 2018, 10:12
@Jejak1: na jakiej podstawie można tak założyć? Nie można stosując taką logikę mogę założyć, że rozmawiam z kosmitą.
Odpisz
26 lipca 2018, 11:03
@kokosek112: Dokładnie. Tak w zasadzie to można by założyć że każdy z nas jest kosmitą ponieważ nasza planeta jest w kosmosie.
Odpisz
20 lipca 2018, 00:42
kupując araba osiedlasz kebaba
fidget spinner
Odpisz
20 lipca 2018, 00:44
@Szortek: Kupując zapiekankę osiedlasz muzułmankę.
Odpisz
20 lipca 2018, 00:45
@Kapitalista: Ej tego nie znałem
Odpisz
20 lipca 2018, 00:56
@Szortek: kupując hot doga osiedlasz boga
Odpisz
26 lipca 2018, 00:40
@Kapitalista: Nie chciałbym się czepiać, ale zapiekanka jest akurat Polska
Odpisz
20 lipca 2018, 13:30
Bo może zazdroszczą że dostała tytuł gry roku?
Odpisz
20 lipca 2018, 00:46
Zna ktoś tego powód?
Odpisz
20 lipca 2018, 01:00
@BlackTheMeme: tak
Odpisz
20 lipca 2018, 01:13
@BlackTheMeme: Na "Rzeczpospolitej" podali:
"Powodem takiego działania jest śmierć dwójki dzieci. Jak podaje bnonews.com, miały być one namawiane do popełnienia samobójstwa podczas gry w internecie. 12-letni chłopiec i 13-letnia dziewczynka mieli popełnić samobójstwo w ramach internetowej gry, tzw. „Niebieskiego Wieloryba”."
Odpisz
20 lipca 2018, 01:22
możesz podać link do tego artykułu?
Odpisz
20 lipca 2018, 01:24
@BlackTheMeme: https:// www,rp,pl/Spoleczenstwo/180719473-Wiedzmin-3-wsrod-zakazanych-gier-Przez-samobojstwa-dzieci,html
Odpisz
20 lipca 2018, 01:34
Dzięki
Odpisz
20 lipca 2018, 09:13
@BlackTheMeme: Co to ma do Wieśka?
Odpisz
20 lipca 2018, 09:28
@Ajgorak: "gry"
Odpisz
20 lipca 2018, 10:01
@RpLay: Inne gry też są zakazane?
Odpisz
20 lipca 2018, 12:19
@Ajgorak: Kilka internetowych strzelanek, i inne gry dla dorosłych.
Odpisz
20 lipca 2018, 08:38
Brawo, spóźnili się o 3 lata!
Odpisz