memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 lipca 2018, 21:52
Ten pistolet to rakietnica do rac?
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2018, 22:16
@Broski: Rewolwer z czerwonym skinem o ile się nie myle ;)
25 lipca 2018, 22:21
@Wojtinioo: Właśnie nie byłem pewien, niby rewolwer, ale dziwne, czemu czerwony i myślałem, że może jednak rakietnica.
25 lipca 2018, 22:54
@Broski: też tak pomyślałem
26 lipca 2018, 00:58
@Broski: Tp jest rewolwer r8 ze skinem szkarłatnia sieć (crimson web (ekspert sie znalazl(nie wiem po co to pisze)))
24 lipca 2018, 07:49
Ktoś jeszcze o Csgo pamięta?
24 lipca 2018, 08:31
@Boberek00: Dużo ludzi jeszcze gra ci co przestali albo nie wyszli z silvera albo juz naprawdę im sie znudziło
24 lipca 2018, 09:35
@Boberek00: Znajomy mi mówił że na g4-mg2 jest takie kalectwo jak na silverach.
24 lipca 2018, 10:20
@Boberek00: Otóż nie każdy gra w te shitowe battle royale
24 lipca 2018, 10:21
@Czarny777: A tak pozatym czy jak na YouTubie przestał byc popularny CS'GO to już ludzie musieli zapomnieć bo twoje pytanie brzmi, czy ktoś jeszczę pamięta 🤔
24 lipca 2018, 11:35
@Boberek00: Ciągle gram dla zabawy z kolegami
25 lipca 2018, 20:16
@Boberek00: Gram cały czas
25 lipca 2018, 20:12
To w sumie nie do końca pech bo koleś i tak chciał wyrzucić tą awp za płot.
24 lipca 2018, 10:31
fortnjt lepszy!!! ces jezt staryyy więc gupi kto fto jeżcze gra? 😎😎😎 /s
24 lipca 2018, 12:26
@Kupahaha: Ja gram i wielu inny dobrych graczy
24 lipca 2018, 13:42
@nosbor: ja też gram, ale szanuje osoby które nie lubią tej gry
24 lipca 2018, 13:50
@Kupahaha: Czy ktos powiedział ze ja nie po czym wnioskujesz ? 🤔
24 lipca 2018, 14:25
@nosbor: mogą znaleźć się osoby który pomyślą że nie szanuje, więc robie to dla bezpieczeństwa
24 lipca 2018, 14:46
@Kupahaha: Czymże jest bezpieczeństwo? to tylko bez do którego doczepilo sie pieczeństwo
25 lipca 2018, 20:15
@Kupahaha: Ja gram
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 lipca 2018, 21:52
Ten pistolet to rakietnica do rac?
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2018, 22:16
@Broski: Rewolwer z czerwonym skinem o ile się nie myle ;)
Odpisz
25 lipca 2018, 22:21
@Wojtinioo: Właśnie nie byłem pewien, niby rewolwer, ale dziwne, czemu czerwony i myślałem, że może jednak rakietnica.
Odpisz
25 lipca 2018, 22:54
@Broski: też tak pomyślałem
Odpisz
26 lipca 2018, 00:58
@Broski: Tp jest rewolwer r8 ze skinem szkarłatnia sieć (crimson web (ekspert sie znalazl(nie wiem po co to pisze)))
Odpisz
24 lipca 2018, 07:49
Ktoś jeszcze o Csgo pamięta?
Odpisz
24 lipca 2018, 08:31
@Boberek00: Dużo ludzi jeszcze gra ci co przestali albo nie wyszli z silvera albo juz naprawdę im sie znudziło
Odpisz
24 lipca 2018, 09:35
@Boberek00: Znajomy mi mówił że na g4-mg2 jest takie kalectwo jak na silverach.
Odpisz
24 lipca 2018, 10:20
@Boberek00: Otóż nie każdy gra w te shitowe battle royale
Odpisz
24 lipca 2018, 10:21
@Czarny777: A tak pozatym czy jak na YouTubie przestał byc popularny CS'GO to już ludzie musieli zapomnieć bo twoje pytanie brzmi, czy ktoś jeszczę pamięta 🤔
Odpisz
24 lipca 2018, 11:35
@Boberek00: Ciągle gram dla zabawy z kolegami
Odpisz
25 lipca 2018, 20:16
@Boberek00: Gram cały czas
Odpisz
25 lipca 2018, 20:12
To w sumie nie do końca pech bo koleś i tak chciał wyrzucić tą awp za płot.
Odpisz
24 lipca 2018, 10:31
fortnjt lepszy!!! ces jezt staryyy więc gupi kto fto jeżcze gra? 😎😎😎 /s
Odpisz
24 lipca 2018, 12:26
@Kupahaha: Ja gram i wielu inny dobrych graczy
Odpisz
24 lipca 2018, 13:42
@nosbor: ja też gram, ale szanuje osoby które nie lubią tej gry
Odpisz
24 lipca 2018, 13:50
@Kupahaha: Czy ktos powiedział ze ja nie po czym wnioskujesz ? 🤔
Odpisz
24 lipca 2018, 14:25
@nosbor: mogą znaleźć się osoby który pomyślą że nie szanuje, więc robie to dla bezpieczeństwa
Odpisz
24 lipca 2018, 14:46
@Kupahaha: Czymże jest bezpieczeństwo? to tylko bez do którego doczepilo sie pieczeństwo
Odpisz
25 lipca 2018, 20:15
@Kupahaha: Ja gram
Odpisz