Wszyscy jesteśmy normikami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Chciał tylko pomóc
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Młodzi gniewni
Nie są aż takie pyszne
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2021, 08:31
Nigdy nikogo tak nie nazwałem bo to cringe troche
Odpisz
25 lipca 2018, 06:49
JUŻ NIEDAWNO NOR...o ch*j
Odpisz
24 lipca 2018, 23:44
Kiedy twój kolega wysyła ci martwego mema:
Odpisz
24 lipca 2018, 22:27
nie
Odpisz
21 lipca 2018, 21:38
To jak z wyzywaniem od lewaków. Nazywasz tak kogoś kto uważa inaczej od ciebie.
Odpisz
21 lipca 2018, 22:33
nawet jak jesteś lewicą?
Odpisz
22 lipca 2018, 04:38
@MineDan: Jak ktoś jest za lewicą to jest lewicowcem. Jest różnica między lewicowcem, a lewakiem tak samo jak między katolikiem i katolem, czy prawicowcem i prawakiem.
Odpisz
22 lipca 2018, 10:38
@Nanook: tak, ale zazwyczaj jak kogoś obrażasz to nie nazywasz go karykaturą siebie.
Odpisz
24 lipca 2018, 21:49
ja zamiast lewicowcem nazwałbym leniwcem :p ale kim ja jestem żeby oceniać
Odpisz
24 lipca 2018, 17:40
Odpisz
21 lipca 2018, 21:36
"Stało się"
Implikacja iż kiedyś to nie było normickie
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2018, 21:39
@lorax12: W sumie jak robiła to tylko krańcowa część internetu. Czytaj cheny.
Odpisz
21 lipca 2018, 21:45
@pan_hejter: czytaj "anonskie stuleje"
Odpisz
21 lipca 2018, 21:45
@lorax12: lepiej bym tego nie streścił.
Odpisz
21 lipca 2018, 21:39
a kiedy ja to pisałem to fala czerwonych -_-
Odpisz
21 lipca 2018, 21:44
@Kacprrr: no kurde przykro nam wszystkim
Odpisz
21 lipca 2018, 21:45
@Kacprrr: No popatrz życie jest niesprawiedliwe.
Odpisz
21 lipca 2018, 21:50
@pan_hejter: a śmiało, chcecie się wyżyć to walcie czerwone, nie żal mi tego 😂😂😂😂😂😂
Odpisz
21 lipca 2018, 21:51
@Kacprrr: KRĄG EGZYSTENCJI SIĘ ZATACZA
Odpisz
21 lipca 2018, 22:09
kocham was wszystkich za te czerwone ❤❤❤
Odpisz
21 lipca 2018, 22:16
@Kacprrr: To masz zielone. 🙂
Odpisz
21 lipca 2018, 22:17
@sliwak2001: COŚ TY UCZYNIŁ ŚMIERTELNIKU?! TERAN ON CIĘ Z N I E N A W I D Z I!
Odpisz
21 lipca 2018, 22:22
@sliwak2001: W Y P I E R D A L A J
Odpisz
21 lipca 2018, 23:00
@Kacprrr: A ja dla odmiany miłej nocy życzę. 🙂
Odpisz
21 lipca 2018, 23:36
@sliwak2001: weź mnie zminusuj i idź już
Odpisz