Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2018, 22:33
Mówcie co chcecie, ale miód pitny to najlepszy alkohol na tym świecie, a w dodatku polacy robią najlepszy
Odpisz
23 lipca 2018, 10:25
@HansPiccolo: Jak to smakuje?
Odpisz
23 lipca 2018, 17:40
@ToFFeXPL: słodkie gęste i lepkie. Brzmi ch*jowo, ale to najlepszy napój na tej ziemi
Odpisz
2 sierpnia 2018, 13:19
@HansPiccolo: Gdzie ty to znalazłeś?
Odpisz
2 sierpnia 2018, 13:27
@hehineji: W pierwszym lepszym sklepie który nie jest dyskontem. W takich supermarketach też da się znaleźć. Choć dla przykładu ja sam robię domowy miód pitny i polecam :>
Odpisz
2 sierpnia 2018, 15:46
@hehineji: polecam lewiatany (przynajmniej te w Krakowie. Mają duży wybór alkoholi.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 13:44
Czym są te słowicze języki? Google za wiele nie mówi.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2018, 15:03
To po prostu języki słowików. Oczywiście należycie przyprawione.
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2018, 21:27
Wyobrażam sobie sieć fast-foodów z kuchnią staropolską.
Burger z dzikiem i żurawiną, pieczone pyry, a do picia gazowany miód
Odpisz
22 lipca 2018, 21:36
@rozwalgo: To to już raczej nie będzie "fast" food.
Odpisz
22 lipca 2018, 21:41
Pierwsze hamburgery wywodzą się ze steku, który nie tak szybko był przyrządzany
Odpisz
22 lipca 2018, 21:43
@rozwalgo: Wtedy to będzie Fat-Food
Odpisz
2 sierpnia 2018, 12:31
@rozwalgo: gazowany miód? To musiałoby być niedobre, ale np.: gazowany kompot?
Odpisz
2 sierpnia 2018, 12:33
@Cebulius: chyba raczej
Odpisz
2 sierpnia 2018, 13:54
@rozwalgo: Raczej ryby, galareta, rosół, pasztet, klopsy, warzywa strączkowe i kasza. Polecam poczytać Compendium Ferculorum Czernieckiego.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 12:03
czemu w średniowieczu pili miód
Odpisz
2 sierpnia 2018, 12:05
Woda była brudna, a piwo i miód pili nawet dzieci.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 12:20
a nie wino?
Odpisz
2 sierpnia 2018, 12:20
też
Odpisz
2 sierpnia 2018, 12:23
Wszystko co miało mało procent (Dla dzieci) i było czyste, bo jeziora były brudne od ciał itp.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 13:29
Wino na naszych ziemiach nie było zbyt popularne, bo musiało, by być sprowadzane.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 09:08
@derex202: Na południu, przy granicy z Madziarami było.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 13:27
Było
Odpisz
22 lipca 2018, 23:28
Było ale przejdzie.
Odpisz
22 lipca 2018, 23:03
Wezmę numer 9, numer 9 powiększony, numer 6 z dodatkowym sosem, numer 7, dwa numery 45, jeden z dodatkowym serem, i duży napój gazowany.
Odpisz
22 lipca 2018, 21:47
Było
Odpisz
22 lipca 2018, 21:38
Było
Odpisz
22 lipca 2018, 21:24
Byo
Odpisz
22 lipca 2018, 21:23
A opiekane pyry do tego?
Odpisz
22 lipca 2018, 21:20
Piękne
Odpisz