Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To się nie może nie udać
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2019, 13:36
Autor posta przewidział pożar w ER w koszalinie
Odpisz
25 lipca 2018, 12:47
Byłam w Poznaniu na Enigmie, nie było takich durnych pytań i odpowiedzi ale moja klasa to i tak bachory i dno więc:
Whatever.
Odpisz
25 lipca 2018, 12:51
należysz do tej klasy, też jesteś dnem
Odpisz
25 lipca 2018, 12:54
@papkin1: except for me, bo jestem w miarę ogarnięta i nie jestem tak rozpuszczona jak inni, rodzice mi nie kupują co sobie zachcę od pstryknięcia palcami a też nie liczy się dla mnie tylko ich brudne "hajsiwo" jak to mówią. I mówię brudne bo, ekhem. Odłożę ten temat pod inny obrazek :v
Odpisz
25 lipca 2018, 14:18
Weź już ku*wa nie pie**ol bo kichy skręca. Nienawidzę osób, które każdemu wypominają, a siebie mają za grubą rybę.
Odpisz
25 lipca 2018, 14:52
aa ku*wa jakie z was wszystkich normiki i raki dobrze ze ja taki nie jestem 😅😅😀😀
Odpisz
25 lipca 2018, 18:49
@gelo1238: usunęła konto, zwalczajmy dalej takich ludzi
Odpisz
25 lipca 2018, 20:32
@papkin1: kim była?
Odpisz
26 lipca 2018, 02:26
@Grzechoooo: Nie pamiętam
Odpisz
26 lipca 2018, 03:20
@Grzechoooo: Nikim godnym uwagi.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2018, 00:17
Rozumiem, czyli po prostu więcej kaski maja inni i cię boli to, tak?
Odpisz
29 lipca 2018, 00:40
@Gondol037: Jak dla mnie to jej się nie powodzi, albo ma jakieś zaburzenia emocjonalne.
Odpisz
29 lipca 2018, 00:56
@gelo1238: dlaczego juz nie ma "konto usunięte"? był to ban na kilka dni czy jak?
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2018, 15:36
@papkin1: dostała taki pocisk, że zawineła się razem z kontem :)
Zostań moim mentorem! mistrzu.... :*
Odpisz
2 sierpnia 2018, 20:34
@EXELLAGIONNE: Gdzieś jeszcze były tematy z nią związane? Poczytam sobie. Ogółem to nie chciałem jej w taki sposób urazić, ale wyszło jak wyszło xd
Odpisz
19 lutego 2023, 23:28
@gelo1238: niech jej nick pozostanie zapomniany na wieki
Odpisz
21 lutego 2023, 16:20
@losowy_: Jasny ...j
Odpisz
25 lipca 2018, 13:00
Escape room to bardzo fajny pomysł na rozwinięcie logiki przy dobrej zabawie :)
Odpisz
23 lipca 2018, 19:03
Pracując w escape roomie płacą ci za to że sprzątasz co godzinę ten sam pokój.
Odpisz
23 lipca 2018, 19:31
@trampkowiczka: Już wiem co chcę robić w życiu.
Odpisz
25 lipca 2018, 12:23
@trampkowiczka: *bierze screena*
Odpisz
25 lipca 2018, 12:07
Kuurde 5.0(108)
Odpisz
23 lipca 2018, 20:36
Też chce do takiego escaperooma
Odpisz
23 lipca 2018, 19:58
akurat przechodzę portal 2 w coopie :v
Odpisz
25 lipca 2018, 15:07
@Spidermanzlat60_ale_2: A co to ma do obrazka..?
Odpisz
25 lipca 2018, 16:12
@MrCharmander: chyba mam autyzm
Odpisz
25 lipca 2018, 17:22
@Spidermanzlat60_ale_2: Co prawda to prawda.
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2018, 20:43
@MrCharmander: skojarzyło mi się z coopem w portal 2, głównie za sprawą avatara, który dziwnym trafem za pierwszym razem przypominał mi glados i przybijania piątek
Odpisz
23 lipca 2018, 18:55
bo one sa cool i chcą umrzeć i wgl
Odpisz
23 lipca 2018, 19:31
@Princess_Unattainable: HAHHA DOBRE POMARAŃCZOWEE XZXXDXDDD
Odpisz