Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Ikony
Drewniany kominek
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2019, 12:45
Kto pyta się o takie rzeczy?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 21:10
Brak wiedzy nie oznacza od razu braku inteligencji. Dlatego na podstawie tej rozmowy to raczej Kamil jest większym debilem.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 21:12
Szacuneczek za avatar
Odpisz
13 sierpnia 2018, 00:03
Brak wiedzy nie oznacza braku inteligencji,ale bardzo utrudnia jej posiadanie.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 01:36
@kamil10201: Raczej na odwrót. Za inteligencję odpowiadają zdolności poznawcze i dedukcyjne. Dlatego najprecyzyjniej byłoby powiedzieć, że inteligencja ułatwia poznawanie wiedzy.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 11:17
przynajmniej kamil nie jest tym głupim
Odpisz
13 sierpnia 2018, 00:02
@ankkjukk: dziękuję za komplement
Odpisz
30 lipca 2018, 13:08
Moje IQ jest powyżej normy, bo większość testów na IQ jest niby za darmo, a tak naprawdę na końcu czeka wiadomość żeby wysłać płatnego smsa, by dowiedzieć się jaki ma się wynik, a ja się na to nie nabieram.
Odpisz
30 lipca 2018, 13:16
Ja znalazłem test który jest naprawdę za darmo
Odpisz
30 lipca 2018, 13:17
@ToFFeXPL: POKA
Odpisz
30 lipca 2018, 13:18
@ToFFeXPL: dawaj linka
Odpisz
30 lipca 2018, 13:19
Później bo teraz nie mam dostępu do kompa by móc sprawdzić historię
Odpisz
30 lipca 2018, 15:53
Checkiq kropka pl
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:02
@ToFFeXPL: troszkę to chyba przekłamane bo zrobiłem 136iq
Odpisz
11 sierpnia 2018, 23:05
@ToFFeXPL: dziena, wyszlo mi 126 (niektorych nie chcialo mi sie robic i strzelalem xd)
Odpisz
12 sierpnia 2018, 00:13
@esterin: ja też 136 :/
coś trochę okłamane to jest
Odpisz
12 sierpnia 2018, 00:15
prawdziwy i rzetelny test na IQ jest robiony u psychologa w specjalnych warunkach na specjalnych zadaniach. testy z internetu mają małą wartość w tej sprawie :p
ale i tak zawsze jest ciekawie zrobić taki test xD
Odpisz
12 sierpnia 2018, 05:30
@ToFFeXPL: Te darmowe to fejk. Te płatne to scam.
W zasadzie liczy się tylko ten zrobiony u psychologa.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 07:45
@M_ateo_1: Ja byłam u psychologa i wyszło mi 149 'v'
Odpisz
12 sierpnia 2018, 09:46
@M_ateo_1: jak byłem u psychologa
to wyszło mi 120/180
Odpisz
12 sierpnia 2018, 11:21
@Tymek590: trochę duża różnica między 120 a 180. uznam więc że masz 120.
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2018, 11:28
@M_ateo_1: >:c
muszę zaznaczyć, iż twa czynność mogłaby być ozaczona mianem niemiłej
dwa testy były
w pierwszym nie zrozumiałem po prostu 1 zadania dopiero w 2 załapałem
Odpisz
12 sierpnia 2018, 12:00
@Tymek590: trochę wątpię aby jakiś random z jeja miał IQ wyższe o 20 od Einsteina.
120 to i tak ponad przeciętna :v
Odpisz
12 sierpnia 2018, 12:01
@M_ateo_1: życie pełne jest niespodzianek :333
Odpisz
12 sierpnia 2018, 16:49
@Tymek590: ja mam 666 IQ
polecam sprzedać duszę diabłu
Odpisz
12 sierpnia 2018, 18:12
@Tymek590: od niespodzianek, więcej jest kłamców w internecie.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 18:31
@DanateDMC: jakbym kłamał to bym dorzucił ze 100 bo R&M oglądałem
Odpisz
12 sierpnia 2018, 09:58
Jak pisała że nie mieszka w polsce to jest z podlasia potwierdzone info. I to również wyjasnialoby jej IQ.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 01:45
Co robi ludzkie ciało bez mózgu.jpg
Odpisz
12 sierpnia 2018, 00:17
a może ona ma 150 iq i to wszystko był bait
Odpisz
30 lipca 2018, 13:06
>sugerowanie że wiedza i IQ to to samo
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2018, 22:00
no ale przynajmniej mogła się domyślić, że to nie jest to Polski skrót poprzez użycie w nim 'Q'
Odpisz
11 sierpnia 2018, 21:19
Ten tani chwyt który nie działa
Odpisz
30 lipca 2018, 13:29
logo na białym tle usunięcie go nie wymaga photoshopa
Odpisz
30 lipca 2018, 13:13
Nie wypowiadam się na temat mojego IQ
Odpisz
30 lipca 2018, 13:15
@Jasnowidz: Ja swojego nie znam, ale pewnie jest poniżej 50 :v
Odpisz
30 lipca 2018, 13:16
@Przegryw_razy_2: Chciałem kiedyś zrobić test iq w necie ale po wszystkim miałem zapłacić 20 zł i mieli mi powiedzieć xD
Odpisz
30 lipca 2018, 13:12
Czy tak ciężko jest sobie pobrać Szkic, wziąć pędzel i zamazać to logo aby nasz Bożydar zajmował się ważniejszymi rzeczami niż poprawianie waszych memów?
Odpisz
30 lipca 2018, 13:15
jako wieloletni posiadasz aplikacji szkic postanowiłem poprawić mema. to naprawdę nie było takie trudne
Odpisz
30 lipca 2018, 13:09
No, no, we don't have IQ in Canada.
Odpisz
30 lipca 2018, 13:04
JEB Z DZIDY
Odpisz
30 lipca 2018, 13:03
Jbz.. e tam
Odpisz