Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To musiało być męczące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2018, 10:01
a ja ostatnio sobie obejrzałem filmy i zdjęcia z telefonu, tak dla odmiany
Odpisz
3 sierpnia 2018, 12:09
@Kacprrr: musiałeś bardzo się nudzić
Odpisz
3 sierpnia 2018, 12:55
@Mimikkyu: prawda, nawet komputer mnie już nudzi
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:43
Nienawidzę ludzi, którzy nagrywają w pionie
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2018, 12:05
ja zawsze oglądam/nagrywam na telefonie dlatego zdjęcia itp robię w pionie. Chyba, że chcę uchwycić ponoramę
Odpisz
2 sierpnia 2018, 09:50
Nienawidzę takich ludzi.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 09:57
@Ajgorak: ja zawsze nagrywam żeby "przez przypadek" zaszpanować znajomym.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 12:57
@Szwedo1092: Ku*wiu
Odpisz
2 sierpnia 2018, 19:57
@Adi34: XD
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2018, 19:58
@Adi34: ale spoko. Tak z dupy nie szpanuję. Jak oni zaczynają to muszę się bronić.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 15:50
Ja kiedyś chciałam tylko dla beki nagrać dode jak wjeżdża motorem na scenę a zamiast tego to wyszła spod sceny na jakiejś kotwicy
Odpisz
2 sierpnia 2018, 10:12
Nie rozumiem takich ludzi.
Odpisz