Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jogurt_12

27 lipca 2020, 15:59

A ta mucha nie umie wylecieć przez okno

Avatar Wesoly_Jez

24 maja 2020, 22:30

Ja kiedyś jak miałam w pokoju muchę, to otworzyłam okno, poczekałam aż wleci w wyznaczone miejsce I ją tam zamknęłam. Dodam że mam moskitiery

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2018, 23:04

No ja się tak nigdy nie czułem xD

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2018, 12:32

Nie mam litosci do tych stworzen

szczegolnie po tym kiedy po zabiciu muchy zauwazylam ze na lapce sa larwy

Avatar lorax12

3 sierpnia 2018, 13:37

Zabiłaś mamę muchę w ciąży

Avatar
kroganin

23 sierpnia 2018, 17:59

@lorax12: MULTIKILL

Avatar Piket

23 sierpnia 2018, 18:05

@lorax12: Aborcja i eutanazja w jednym...

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2018, 21:54

komentarz obrazkowy

Avatar Windows_10

3 sierpnia 2018, 14:18

czy tylko u mnie w domu nie ma much i jest chłodno?

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2018, 16:57

Avatar
kroganin

23 sierpnia 2018, 17:58

@Windows_10: Muchy nie lubią zimna.

Avatar lolpandapl

23 sierpnia 2018, 17:15

i tak mucha żyje 24godziny

Avatar
kroganin

23 sierpnia 2018, 17:57

@lolpandapl: Muchy żyją miesiąc...

Avatar MCAssassin

3 sierpnia 2018, 12:02

Wrzućcie tutaj Jezusa z raptorkiem.

Avatar Thundere

3 sierpnia 2018, 12:20

Avatar MCAssassin

3 sierpnia 2018, 17:35

@Thundere: Chałwa ci

Avatar Mastilia

3 sierpnia 2018, 12:04

Nie zabijam much nie z dobroci serca tylko dlatego że zawsze zostają po nich ślady które trzeba sprzątać

Avatar Archeologwinternetach

3 sierpnia 2018, 12:48

@Mastilia: Jak odpowiednio uderzysz, to nie.

Avatar DMCJCD

3 sierpnia 2018, 14:00

@Mastilia: Nie musisz pizgać w tą muchę z całej petardy tylko ją lekko ogłuszyć, i najwyżej na ziemi dobić.

Avatar Basiazuzia

3 sierpnia 2018, 12:41

zakładając że w ogóle mucha będzie chciała wylecieć przez okno a nie siedzieć Ci ciągle na ryju

Avatar Jasnowidz

3 sierpnia 2018, 12:31

Ja czekam aż sobie wyleci przez okno. Jeśli tego nie zrobi to ją zabijam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fergus

To będzie bolało

Fajnie że odpowiedzieli

Chciał tylko pomóc

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka