Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2018, 00:32
Jeśli się z kimś całowała, a teraz całuje się z tobą,
To tak naprawdę to całujesz się z tamtym chłopakiem,
a ta dziewczyna jest nośnikiem.....
TO JEST GEJOWE.....
Pomyśl o tym, zanim pocałujesz kolejną dziewczynę.....
Odpisz
29 sierpnia 2018, 17:39
@Mikrus19: Więc całuj się z chłopakiem
Odpisz
29 sierpnia 2018, 17:39
@Mikrus19: Albo lesbijką, wtedy pocałujesz dwie dziewczyny na raz
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2018, 20:10
@adamon113: To jest pomysł.....
Z lesbijką znaczy.....
Odpisz
29 sierpnia 2018, 21:17
@adamon113: ale minus i minus daje plusa wiec pocałowanie dwóch kobiet daje mężczyzne co jest gejowe
Odpisz
29 sierpnia 2018, 22:31
A całowanie się z chłopakiem jest gejowe, a jednocześnie bardziej męskie. Zachwiana równowaga....
Odpisz
2 października 2018, 10:55
@adamon113: PS:Określenie "lesbijka" wzięło się nie bez powodu...
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:51
Nawet jeśli to co za problem?
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 18:23
@Krzyniu: Bo wtedy penis > usta > twoje usta. Czyli dotknąłeś ustami czyjegoś penisa.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 18:45
@Ziemniak_Illuminati: a to gejowe, chcesz być gejowy?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 18:48
Odpisz
23 sierpnia 2018, 20:20
Tak
Odpisz
23 sierpnia 2018, 20:19
To nawet lepiej :3
Odpisz
23 sierpnia 2018, 17:52
i właśnie dlatego nigdy sie nie całowałem, wcale nie przez mój brzydki ryj
Odpisz
23 sierpnia 2018, 17:02
jeśli jesteś biseksualny to w czym problem?
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2018, 19:15
@akaman151: A jeśli jesteś heteroseksualny, to jest problemik. :v
Z resztą nawet gdyby był biseksualny to i tak chyba nie chciałby całować się z dziewczyną która przed chwilą komuś obciągała, co? Twój komentarz trochę nie ma sensu
Odpisz
22 sierpnia 2018, 18:48
Wiem że w ciul nie na temat, ale czy jak kobieta jest jakąś ultraweganką i urodzi dziecko to czym je karmi?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:03
@rafiki56: jeżeli jej dziecko będzie niepełnosprawne to niczym, bo kanibalizm jest zły
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2018, 18:14
@rafiki56: Nie urodzi , przecież jako weganka nie chce mieć w sobie mięsa.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 19:06
@rafiki56: Trawą.
Odpisz