Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pikachu_fan_Subaru

6 sierpnia 2018, 15:16

Ja gdy gram w ETS2 na singlu zawsze jeżdżę zgodnie z przepisami

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2018, 20:05

@Pikachu_fan_Subaru: ja tylko czasem nie wychamuje przed światłami

Avatar Pikachu_fan_Subaru

6 sierpnia 2018, 21:58

Sie pewien kolega ze mnie śmieje ze na ograniczniku jeżdżę bo on "hardkor" i jezdzi zawsze 160

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2018, 22:13

@Pikachu_fan_Subaru: jak się wlacza wgl ogranicznik :p
bo ja jeżdze nornalnie tylko jak przekraczam prędkość to zwalniam

Avatar Michu220

7 sierpnia 2018, 00:01

wchodzisz w opcje i w rozgrywce gdzieś jest napewno

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2018, 20:22

@Michu220: ok dzięki

Avatar Xavicjusz_82

9 sierpnia 2018, 10:41

@Pikachu_fan_Subaru: witaj bracie ja tak samo jeżdżę

Avatar Pikachu_fan_Subaru

9 sierpnia 2018, 11:44

@Xavicjusz_82: Czasem nawet tiry z trafików mnie wyprzedzają :)

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2018, 16:08

@Pikachu_fan_Subaru: dobra już mam ogranicznik

Avatar Xavicjusz_82

9 sierpnia 2018, 16:11

@Pikachu_fan_Subaru: mnie nigdy

Avatar Pikachu_fan_Subaru

9 sierpnia 2018, 22:20

@Xavicjusz_82: A czy używa pan modyfikacji ProMods?

Avatar Michu220

10 sierpnia 2018, 00:00

@Pikachu_fan_Subaru: ja używam i bardzo polecam. Tylko lepiej jej używać na lepszych komputerach bo mi na GTX 1050 Ti 4gb w miastach czasami do 20 fps spada na najwyższych możliwych ustawieniach

Avatar Pikachu_fan_Subaru

10 sierpnia 2018, 09:26

@Michu220: Szacun

Avatar Xavicjusz_82

10 sierpnia 2018, 10:28

@Pikachu_fan_Subaru: nie ale niedługo ulepszam kompa bo chce mieć poland rebuildinga i promodsy oraz skandynawie

Avatar Wojtek892

7 sierpnia 2018, 18:31

To powoli robi się już nudne.

Avatar Michu220

6 sierpnia 2018, 15:43

No niby tak ale oni mają takie coś jak ,,odcięcie" które nie pozwala jeździć szybciej niż 90km/h wiec nie mają na to za bardzo wpływu XD

Avatar WelcomeBack_

6 sierpnia 2018, 15:05

Potem: Fajne to uciekanie przed policją, nie za wolne takie

Avatar Jejowy_zombie

3 sierpnia 2018, 23:54

Dam sobie rękę uciąć że właśnie wiezie świeże bułki, wędliny itd.

Avatar Buras

3 sierpnia 2018, 18:16

fajne te bułeczki, takie nie za świeże

Avatar Jasnowidz

3 sierpnia 2018, 15:54

Nie za szybkie
nie za wolne
w sam raz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Przerwa na herbatkę

Mało znany szczegół

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka