Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Mało znany szczegół
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2018, 15:16
Ja gdy gram w ETS2 na singlu zawsze jeżdżę zgodnie z przepisami
Odpisz
6 sierpnia 2018, 20:05
@Pikachu_fan_Subaru: ja tylko czasem nie wychamuje przed światłami
Odpisz
6 sierpnia 2018, 21:58
Sie pewien kolega ze mnie śmieje ze na ograniczniku jeżdżę bo on "hardkor" i jezdzi zawsze 160
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:13
@Pikachu_fan_Subaru: jak się wlacza wgl ogranicznik :p
bo ja jeżdze nornalnie tylko jak przekraczam prędkość to zwalniam
Odpisz
7 sierpnia 2018, 00:01
wchodzisz w opcje i w rozgrywce gdzieś jest napewno
Odpisz
7 sierpnia 2018, 20:22
@Michu220: ok dzięki
Odpisz
9 sierpnia 2018, 10:41
@Pikachu_fan_Subaru: witaj bracie ja tak samo jeżdżę
Odpisz
9 sierpnia 2018, 11:44
@Xavicjusz_82: Czasem nawet tiry z trafików mnie wyprzedzają :)
Odpisz
9 sierpnia 2018, 16:08
@Pikachu_fan_Subaru: dobra już mam ogranicznik
Odpisz
9 sierpnia 2018, 16:11
@Pikachu_fan_Subaru: mnie nigdy
Odpisz
9 sierpnia 2018, 22:20
@Xavicjusz_82: A czy używa pan modyfikacji ProMods?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 00:00
@Pikachu_fan_Subaru: ja używam i bardzo polecam. Tylko lepiej jej używać na lepszych komputerach bo mi na GTX 1050 Ti 4gb w miastach czasami do 20 fps spada na najwyższych możliwych ustawieniach
Odpisz
10 sierpnia 2018, 09:26
@Michu220: Szacun
Odpisz
10 sierpnia 2018, 10:28
@Pikachu_fan_Subaru: nie ale niedługo ulepszam kompa bo chce mieć poland rebuildinga i promodsy oraz skandynawie
Odpisz
7 sierpnia 2018, 18:31
To powoli robi się już nudne.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 15:43
No niby tak ale oni mają takie coś jak ,,odcięcie" które nie pozwala jeździć szybciej niż 90km/h wiec nie mają na to za bardzo wpływu XD
Odpisz
6 sierpnia 2018, 15:05
Potem: Fajne to uciekanie przed policją, nie za wolne takie
Odpisz
3 sierpnia 2018, 23:54
Dam sobie rękę uciąć że właśnie wiezie świeże bułki, wędliny itd.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:16
fajne te bułeczki, takie nie za świeże
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:54
Nie za szybkie
nie za wolne
w sam raz
Odpisz