Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Chciał tylko pomóc
Pilne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2021, 16:10
Dokładnie tak się to robi, pozdrawiam :)
Odpisz
18 sierpnia 2018, 17:09
Pie**olcie sie wszyscy bo jestescie glupi i was nie lubie pozdrawiam :)))))))))))))))
Odpisz
20 sierpnia 2018, 08:16
@AnimeNekoGirl: oof
Odpisz
19 sierpnia 2018, 15:49
jak się raz kłóciłem na JEJA tak na tej bezrakowej stronie to użytkownik suhak tak mnie zniszczył no zniszczył.... przegrał
Odpisz
19 sierpnia 2018, 09:15
Odpisz
19 sierpnia 2018, 03:25
I to :)))))) albo :* żeby dupeczunia zapiekla :DD
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:48
:)
Odpisz
6 sierpnia 2018, 11:22
Pozdrawiam wszystkich czytających ten kom
Odpisz
18 sierpnia 2018, 21:04
@Boberek00: jak jestem na yt to naprawdę mnie to wkurza
Odpisz
18 sierpnia 2018, 18:58
Kojarzy mi się z madkami wyznającymi niepodwarzaną rację... A propos, wszedłem dzisiaj na stronę pooglądać serial online, patrzę w komentarze, a tam aż wylewa się madkonizm:
"WOLNO SIĘ ŁADUJE. ŻENADA. ALE SERIAL SUPER"
I dostałem raka. Stężenie madkonizmu było zbyt duże. A więc co, zwalasz winę na szybkość ładowania playera, a nie na twój internet za 10 zł, używasz jakichś archaizmów, a do tego wieczny caps.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 17:20
Gdzieś była jakaś dyskusja i nie pamiętam kto ale odpisał mi coś w stylu:
Legutko używa ,,:)" bardzo potężny ruch i w ten sposób wygrywa dyskusję.
Coś w tym jest. POZDRAWIAM :)))
Odpisz
6 sierpnia 2018, 19:59
Kłótni/dyskusji* ,nie kojarzę by w Polsce się używało "argument" w dwóch znaczeniach jak w angielskim.
Pozdrawiam :)
Odpisz
6 sierpnia 2018, 10:56
tam ogólnie była cała kłótnia ale jak robiłem screena to tylko tego niestety
Odpisz
6 sierpnia 2018, 10:36
Pozdawiam :)
Odpisz
6 sierpnia 2018, 10:36
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2018, 10:13
Tylko osoby z IQ powyżej 100 mogą tego używać. Wystarczy ten jeden jedyny uśmiech i wszystkie kontrargumenty spadają na dno. Przeciwnik już wie, że jest nikim, nie wygra tej bitwy, musi się poddać i uklęknąć przed majestatycznym :).
Odpisz
6 sierpnia 2018, 10:11
No chyba nie, pozdrawiam :)
Odpisz