Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ładne rzeczy
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2018, 13:11
Młodzi tytani 2006: Mrok, powaga, bohaterowie czasem zmagającymi się z własnymi lękami i słabościami, ciekawi złoczyńcy i bohaterowie drugoplanowi. Czasem było trchę śmieszkowania, ale żarty sytuacyjne były świetne.
MT Goowno: Ch*jowa kreska, bohaterowie z papieru, złoczyńców nie ma, są idioci, którzy przeszkadzają innym idiotom w codziennym życiu. Słodko i cukierkowo, nie wspominając o nawiązaniach do memów i popkultury.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:31
@Figarus: akurat widziałem taki odcinek w którym mówią że ta stara wersje jest o niebo lepsza
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:05
@Figarus: Widziałem ostatnio trailer filmu teen titans. Chciało mi się płakać z rozpaczy kiedy kompletnie bezmózgi cyborg powiedział do deadstroke'a "ooo Deadpool ! rzuć jakimś wulgarnym żartem!". Te nawiązania do popkultury są naprawdę żenuące. Zapomniałem dodać, że film mówi o tym, że młodzi tytani są smutni bo nie mają własnego filmu, a na przykład batman ma...
Odpisz
22 sierpnia 2018, 21:54
@dan555: chcieli tym pewnie nawiązać do tego że marvel "spisał zadanie domowe tak żeby facetka się nie skapnęła"
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 22:59
@dan555: O to chodzi. Czy ośmiolatek wie kto to Deadpool? Może widział promocję filmu w telewizji, ale wątpie by wiedział o co chodzi z ,,wulgarnym żartem". Poza tym Deadstroke był najlepszym złym z tytanów i jednym z moich ulubionym kreskówkowych złoli w ogóle. Mroczny, enigmatyczny, ale przy tym zimny, opanowany i wyrachowany. Z tego co pamiętam stał się sługą ojca Raven i później sprzymierzył się z Robinem. Niezapomnę momentu, kiedy strącono mu maskę, a pod nią była czaszka. Był takim złym, któremu czasem bardziej się kibicuje niż protagonistom. Poza tym jego charakter+aparycja+świetnie pasujący głos Jacka Rozenka. Ciary.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 10:44
@Figarus: Pamiętam jeszcze jak oglądałem serial Green Arrow. Deadstroke był głównym złym, i zdecydowanie dzięki niemu drugi sezon był najlepszy. W trzecim był raas al'ghul, ale był nieporównywalny do Deadstroke'a. W nowym filmie o młodych tytanach zrobili z niego pośmiewisko, nic więcej...
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2018, 10:49
@dan555: Może złożymy petycję do polskiego oddziału CN, o przywrócenie starych kreskówek, znaczy tych sprzed 2012, w godzinach popołudniowych? Bo z tego co wiem Dexter i Jam Łasica lecą po dwudziestej drugiej. Albo żeby stworzono polski oddział Adult Swim.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:58
To był pierwszy mem który w tym samym czasie mnie rozbawił, zaniepokoił i zasmucił
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:36
Pamiętam stare dobre teen titans, kurrr jakie to dobre było :O
Odpisz
22 sierpnia 2018, 18:22
Byłem dziś i powiem że rola Stana lee była super.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 14:15
Może nie będzie tak źle
Odpisz
6 sierpnia 2018, 14:17
@Mememasterlv56: będzie
Odpisz
6 sierpnia 2018, 15:15
@Misieeek04: chyba że wyjdzie coś na miarę nowego Samuraja Jack'a - majstersztyk
Odpisz
22 sierpnia 2018, 12:10
Podobno ma być mrocznie, więc trzymajmy kciuki.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 12:47
@Mememasterlv56: byłam na tym. Jest źle
tzn fabuła była wsm k ale kreska... eh
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:47
@Karoxxx: chodzi o nowy serial Teen Titans (nie nowy w sumie) a nie o film Teen Titans Go
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:48
@wonstont: wznawiają poprzedni?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:52
@Misieeek04: yes
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:56
@wonstont: aaa, to jednak może być dobre
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:49
Przecież on jeszcze żyje
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:40
To nawet świetny szablon do memów
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 12:57
dzisiaj na to idę, mam hypa. Mnie się nowe tt podoba. Mam prawo do własnego zdania.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:13
@Graids: Boku no pico na avatarze
>wyj*banie na opinię innych 100
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:42
mówie wam. Zajebiste. Nawet stan lee był. Nawiązania do oryginału z 2006 itd. Miodzio :)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 12:45
wkońcu!
Odpisz
22 sierpnia 2018, 12:09
Nowy sezon ma być podobno mroczny. Poczekajmy z osądem aż wyjdzie.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 23:30
pewnie będzie "ocenzurowany" jak ye nowe bajki ... oprócz samuraja jacka
Odpisz
6 sierpnia 2018, 15:32
Czekam
Odpisz
6 sierpnia 2018, 14:59
Nowy sezon?
Odpisz
6 sierpnia 2018, 15:22
@MarssPL: prawdopodobnie
Odpisz
6 sierpnia 2018, 14:32
Pomyśleć, że do tak wielu rzeczy w dzisiejszych czasach można dopasować ten mem
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2018, 14:24
Jeżeli zrobią collab z Adult Swimem jak to robią na Amerykańskim CN to będzie ok
Odpisz