Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kokosek112

22 sierpnia 2018, 08:56

pod spodem zobaczycie orgie z udziałem jajowiczów i żartu "nie mam przyjaciół" miłego zwiedzania.

Avatar Jumper112

22 sierpnia 2018, 12:31

@kokosek112: . <- kropka żeby podbić komentarz

Avatar kokosek112

22 sierpnia 2018, 21:34

@Jumper112: a dziękuje

Avatar wienioogienio

22 sierpnia 2018, 16:24

Co oznacza słowo przyjaciel??

Avatar NVTKHusar

22 sierpnia 2018, 16:09

Zrób se tulpe, przynajmniej z nią masz szansę poziom utrzymać.

Avatar TheMJawesome

22 sierpnia 2018, 12:15

co to "przyjaciele"?

Avatar OrangeCherry

22 sierpnia 2018, 12:41

@TheMJawesome: Taki serial z lat 90

Avatar TheMJawesome

22 sierpnia 2018, 12:55

@OrangeCherry: o, dzięki

Avatar Ananas0104

20 sierpnia 2018, 17:51

No i fajnie
Nie ma przyjaciół to nie ma problemu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar lorax12

22 sierpnia 2018, 11:25

Avatar Pikachu_fan_Subaru

22 sierpnia 2018, 12:13

@Ananas0104: Haha

Avatar Nanook

22 sierpnia 2018, 09:46

No to właśnie czas wolny najlepiej spędza się z przyjaciółmi.

Avatar lorax12

22 sierpnia 2018, 11:09

@Nanook: A jak ktoś wykorzystuje czas wolny na sen? Spanie z przyjaciółmi?

Avatar Nanook

22 sierpnia 2018, 11:13

@lorax12: To znaczy, że powinien zmienić sobie rozkład dnia, bo jego mózg dostaje zdecydowanie za mało snu w nocy.
Albo powinien zmienić dietę na zdrowszą, zawierającą mniej cukrów.

Avatar lorax12

22 sierpnia 2018, 11:15

@Nanook: Ok, thanks mom

Avatar lorax12

22 sierpnia 2018, 11:08

Ta
True af

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2018, 11:06

Kto?

Avatar TellingKolega

22 sierpnia 2018, 09:39

dlatego ja ich nie mam przeszkadzają w nabijaniu godzin na steamie

Avatar ruzwelt1

22 sierpnia 2018, 10:02

@TellingKolega: smutne życie na probsie

Avatar Marubir

22 sierpnia 2018, 10:46

@TellingKolega: Mi tam pomagają właśnie nabijać godziny na steamie. ¯\_(ツ)_/¯

Avatar fifcio256

22 sierpnia 2018, 09:49

no i jeszcze jak taki "przyjaciel" nie ma co robic to wbija do Cibie i jest wszystko ok a jak ty nie masz co robic i do takiego idziesz to w dupie zle bo "jestem wyje**ny po robocie nie dzis" a to jest h*j ze jak do Ciebie szedl to tez byles wyje**ny...

Avatar SzyMOON_

22 sierpnia 2018, 09:27

Czekaj kto ?

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2018, 08:39

NiE mAm PrZyJacIóŁ 😪😪😪😪😫

Avatar stalamed

Edytowano - 20 sierpnia 2018, 16:29

nie ma przyjaciół nie ma problemu

Avatar MrRolan

20 sierpnia 2018, 16:36

@stalamed: Mogę być twoim przyjacielem?

Avatar stalamed

20 sierpnia 2018, 16:38

@MrRolan: nie bo nie będę miał czasu :/

Avatar MrRolan

20 sierpnia 2018, 16:39

@stalamed: aha

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2018, 08:37

@MrRolan: możesz być moim przyjacielem

Avatar qaz123

20 sierpnia 2018, 16:28

No chyba nie XD
nie mam przyjaciół

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MoNka455

22 sierpnia 2018, 08:32

@qaz123: Masz, tylko się zgrywasz dla atencji

Avatar qaz123

22 sierpnia 2018, 08:35

@MoNka455: Nie, nie mam. Albo po prostu mi się wydaje bo mam problemy z zaufaniem. Jedno z tych dwóch.

Avatar Yoshiko_Chan

22 sierpnia 2018, 08:20

No chyba, że nie masz przyjaciół

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Fergus

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka