Kultowe teleturnieje z różnych stacji telewizyjnych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Deal życia
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2018, 10:41
W milionerach to przewodniczący nie ma tak dużo doświadczenia bo na jego ekranie ma napisane rzeczy które ma powiedzieć
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:44
Ta Ciemna Gruba lska z Nailed It!
Nie wie nic o gotowaniu, jest bezczelna i irytująca.
Netflix płaci jej więcej niż mistrzowi kuchni który ma taki sam wkład w serial jak ona.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 18:35
Czy tylko ja bym chciał teraz zobaczyć reaktywacje teleturnieju ,,rosyjska ruletka"? Pamiętam go z dzieciństwa, był niezły.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:30
@DETERMINATION: Zawsze się zastanawiałem co tam było jak spadali i jak daleko lecieli
Odpisz
12 sierpnia 2018, 18:55
Przeczytałem to jego głosem.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:03
Nie wiem czym jest ostatni teleturniej
\___________________________/
(Po komentarzach wiem że będzie dużo hejtów)
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2018, 17:08
Awantura o kasę. 3 drużyny, licytacje o pytania i wygrana spośród 3 drużyn walczy potem z drużyną Mistrzów
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:53
Poniedziałek-Piątek na ATM Rozrywka bodajże ok. 8:00 lecą powtórki AoK.
Przyznaje się - oglądam zawsze, kiedy tylko mogę.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:04
Czy tylko ja tęsknię za „Śpiewającymi Fortepianami" i MALINA KOWALEWSKI BAND?
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:26
Na YouTube są wszystkie odcinki, a na TVP rozrywka puszczają powtórki codziennie około 13:40.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:27
@Maselgo15: Ale mi się marzy reaktywacja ;c
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:52
Nie tylko tobie :c
Odpisz
8 sierpnia 2018, 14:59
jeden z dziesięciu > awantura o kase > patrzenie się na gówno > milionerzy
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:30
Po milionerach jest jeszcze to co Sławek prowadził.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:26
ksiądz*
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2018, 16:39
Niebiescy trzysta!
Odpisz
8 sierpnia 2018, 17:17
zieloni 600
Odpisz
8 sierpnia 2018, 17:36
Niebiescy Wabank!
Odpisz
12 sierpnia 2018, 17:25
Żółci 2x wabank.
Odpisz
8 sierpnia 2018, 18:18
1 z 10 > milionerzy
Odpisz
8 sierpnia 2018, 16:18
A znacie Jokera?
Odpisz
8 sierpnia 2018, 16:11
fajny ibisrz
Odpisz
8 sierpnia 2018, 14:59
Żółci 300!
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:03
@Burger2004_09: Niebiescy 400!
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:04
@SongMan: ZIELONI VABANK
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2018, 15:05
@zyl15: *kategoria sport*
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:05
@Burger2004_09: co za frajer...
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:05
@PancakeMLG: Ile kto wygrał euro 2008?
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2018, 15:07
@PancakeMLG: Odpowie kolega Andrzej, prosimy
Andrzej: Wygrała je reprezentacja Korei Północnej wygrywając z Kamerunem 5:2
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:10
@zyl15: chyba dobrze dlatego zieloni wygrywają wszystko
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:11
@PancakeMLG: XD
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:12
@PancakeMLG: yos!
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:13
@PancakeMLG: grajmy dalej
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:21
@Burger2004_09: *losu losu*
kategoria: matematyka
biere 5000 z kont bankowych uczestników i slucham panstwa.
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:28
@ReptilianJan: Miszczowie 0
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:29
*trzask* sprzedane
pytanie: ile palcy jest jesli jest 3 rence
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:31
@ReptilianJan: Odpowie Zdzisiek
Zdzisiek: Eeeeee dziewięćset
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:32
ch** ku*wa 3. miszczowie odpadają bo macie brzydki ryj
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:34
@ReptilianJan: *losu losu* kategoria astronomia czy coś tam o kosmosie
biore 300 z konta zielonych i slucham państwo.
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:34
@ReptilianJan: ZIELONI 4000 NA NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECKO
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:35
@zyl15: 3
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:36
@zyl15: 2
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:37
@zyl15: 1
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:38
@zyl15: sprzedane, mam pytanie.
czy Mlekomeda 31 ma księżyc?
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:39
@ReptilianJan: Odpowie Mariusz, tylko go dobudzimy
-MARIUSZ PIJAKU WSTAWAJ KOMORNIK PRZYSZEDŁ I PYTANIE MA
Mariusz: Yyy, tysiąc
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:43
@zyl15: eeeeee ok? pie**ole te robote! Stefan, Stefan! prepraszam bardzo. *wychodzi z sali trzaskając za sobą drzwiami a po chwili zza nich wychodzi Stefan i siada na miejsu Ibisza* dobry? eeee dobrze odpowiedziane.
Odpisz
8 sierpnia 2018, 14:54
Skoro nie mam gdzie tego napisać, to napisze tu, wyszedłem do sklepubpo bułki a skończyłem pod przeciekającym daszkiem podczas oberwania chmury
Odpisz
8 sierpnia 2018, 14:54
@TypowyJejowicz: mogłeś napisać na dole pod pogadajmy bo nudno
Odpisz
8 sierpnia 2018, 14:55
Ooo faktycznie, nie zauważyłem
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:01
@TypowyJejowicz: Nie rozumiem jak można się bać deszczu w lato
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:22
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:33
@KrewetkaModliszkowa: Ale w lato
W lato deszcz jest inny
Ciepły, ale też chłodzący
W dodatku szybko schnie bo wokoło jest ciepło a my mamy lekkie ubrania
Odpisz
8 sierpnia 2018, 17:23
Mimo wszystko oberwanie chmury jednak różni się od takiego letniego deszczyku.
Odpisz
8 sierpnia 2018, 17:29
@KrewetkaModliszkowa: Czym? Co najwyżej tym że jest więcej deszczu czyli lepiej. Bo przecież po oberwaniu znowu jest słoneczko
Odpisz
8 sierpnia 2018, 18:16
Oberwaniu chmury towarzyszy zwykle silny wiatr i burza. Rozumiem ludzi, którzy nie lubią dostawać deszczem w twarz i być przemoczonym.
Odpisz
8 sierpnia 2018, 18:20
@KrewetkaModliszkowa:
Ale i tak zaraz wyschną :v
Odpisz
8 sierpnia 2018, 18:23
nie każdy lubi mieć przemoczone ubrania
Odpisz
8 sierpnia 2018, 18:28
Dziwny jest w takim razie
Odpisz
8 sierpnia 2018, 18:30
osoba, która nie lubi mieć przemoczonych ubrań?
Odpisz
8 sierpnia 2018, 18:32
Tak
Odpisz
8 sierpnia 2018, 18:34
no racja, każda osoba na Ziemii pływa w ubraniach, kąpie się w ubraniach i lubi to robić
to ja jestem poje**ny, że lubię mieć suche ubrania
ale poku*w ze mnie
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:26
A Familiada?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 10:09
a pie**olne suchara będzie fajne
Odpisz