Rzeczywiście trochę pograł...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Chciał tylko pomóc
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 marca 2024, 07:01
Po profilowym można wywnioskować, że ponad 1800 godzin bez wychodzenia z domu jest dla tego użytkownika czymś normalnym
Odpisz
9 sierpnia 2018, 10:54
Pamiętam takie coś, tylko że z Garry's Modem: Pograłem trochę, jest ok. a na liczniku 16000 godzin.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:04
@McLayer: Ile masz tą grę?
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:48
@PanSowa12: GModa jeszcze nie mam, ale zamierzam kupić (oczywiście jak będę miał komputer).
Odpisz
12 sierpnia 2018, 22:20
@McLayer: polecam darkrp
Odpisz
13 sierpnia 2018, 01:50
@Szymon2410: Nie rozumiem żadnego trybu poza ttt i prop hunt :v
Odpisz
13 sierpnia 2018, 10:12
W tym jest tyle trybów, że serio ciężko jest wszystko od razu załapać.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 15:10
@McLayer: nie wszystko i nie od razu, ale tę grę mam już parę lat i na różne serwery wchodziłem, ale tylko w ttt udało mi się porządnie pograć
Odpisz
13 sierpnia 2018, 19:03
TTT jest proste: zdrajca: zabij wszystkich, detektyw: zabij wszystkich, terrorysta: nie daj się zabić.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 19:21
@McLayer: Dziękuję, że tłumaczysz mi zasady ttt po tym jak powiedziałem, że rozumiem ttt.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 19:22
Miał to być odnośnik do twego poprzedniego komentarza.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:09
Jakie są wasze rekordy ze steama?
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:18
@GalenMarek: 300 godzin w JC3,
250 godzin w Wiedźmin 3,
400 godzin w GTA 5,
200 godzin w CSGO
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2018, 23:37
@GalenMarek: 1000 h w cs
250 tf2
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:38
@GalenMarek: 1234h w Warframe na chwilę obecną
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:39
bo darmowy lol
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:40
cebula mode on
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:45
Bo dobry
Odpisz
13 sierpnia 2018, 00:14
@GalenMarek: 2100h w Cs go
Odpisz
13 sierpnia 2018, 00:20
@GalenMarek: 2137h w tf2, 430h w dbd, 1039h w cs go, 298h w don't starve together
Odpisz
13 sierpnia 2018, 00:30
@GalenMarek: 800h w Rocket League
Odpisz
13 sierpnia 2018, 00:57
@GalenMarek: blisko 1600 godzin w Warframe
Odpisz
13 sierpnia 2018, 02:42
@GalenMarek: 1389 godzin w GTA V i 971 godzin w CS 1.6
Odpisz
13 sierpnia 2018, 08:39
@Crido: u mnie słabo... 257 h w cs i to jest najwięcej potem Payday 2 167, ARK 114, Warframe 99 i TF2 90
Odpisz
13 sierpnia 2018, 10:02
@Edward_Kenway: od 2011 na wszystkich kontach 5000h w tf2
Odpisz
13 sierpnia 2018, 11:30
@GalenMarek: 450 w terrarię, na ps4 200h w ow
Odpisz
13 sierpnia 2018, 12:55
@GalenMarek:
Odpisz
13 sierpnia 2018, 13:09
@GalenMarek: Byłoby więcej, gdybym miał dobry internet :-) I więcej czasu wolnego.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 13:25
@GalenMarek: 990 w Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Odpisz
13 sierpnia 2018, 15:13
@GalenMarek: 1145h w cs go
554 w tf2
403 w space engineers
331 w terrarii
307 w War thunder
265 gta v
225 r6s
152 blender :v
134 civ v
100 gmod
Reszta już poniżej setki
Odpisz
8 sierpnia 2018, 20:04
Widziałem gościa który miał w tą grę 11 tyś. godzin
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:39
@Diabolo1: To nic niezwykłego .-.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:20
Papa James wie co dobre
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:19
Trochę pogał
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:17
W Warframe liczniki powyżej 1000h nie są jakąś rzadkością, fundatorzy potrafią mieć 10k+ godzin .-.
Odpisz
8 sierpnia 2018, 22:43
Hmmmm... Cóż za kreatywna recenzja, tylko gdzieś już ją widziałem chyba z jakoś 30000 razy ale w ang. języku
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:16
Kto daje 'XD'...
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:16
@Muffinka17: ...jako tytuł?
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:38
@theCPCK: znowu zaczynają tak komentować
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:43
Stęskniłeś...
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:43
...się?
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:55
@Muffinka17: Tak
Odpisz
8 sierpnia 2018, 20:03
@Jasnowidz: To...
Odpisz
8 sierpnia 2018, 20:04
@Jasnowidz: ...miłe
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:19
No i na ch*j podkreślasz?
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2018, 19:19
Bo może
————
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:24
żeby downy nie pytały sie: ,,O CH*J W TYM MEMIE CHODZI NIE ROZUMIEM Xd"
Odpisz
8 sierpnia 2018, 21:52
@SnaqS: W takim razie te downy nie zasługują na tego mema
Odpisz
8 sierpnia 2018, 21:57
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:19
P O G A Ł E M
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:17
Oryginalnie
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:16
Uwielbiam takie komentarze
"10,000 hours in game
its ok"
Odpisz