Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Powodzenia
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2022, 22:13
Zakopane
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:08
Z dwojga złego lepiej disco polo niż polski rap.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:17
@stepson: z dwojga złego lepiej wpaść w ludzkie gówno niż zwierzęce
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:37
@Strex: O tym właśnie mówię...
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:42
@stepson:
Chodziło mi oto że i tak jesteś w gównie i porównywanie jednego do drugiego niema sensu
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:43
@Strex: gówno to gówno
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:53
@stepson: Ehh, ile jeszcze ludzi będzie mówić że polski rap to gówno bo każdy tak mówi. Nie mylcie rapu z rap-trapem
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:37
@Strex: Ja jednak wolałbym wdepnąć w psie gówno niż ludzkie. Po psim buty jestem w stanie umyć ale po ludzkim chyba bym wracał do domu na bosaka. Nie dotknął bym tego.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 01:39
@VizmoPL: Posłuchajcie, sobie chociażby KęKiego, bardzo inteligentny człowiek. Zarówno życiowo jak i po prostu no wiecie xd
Odpisz
17 sierpnia 2018, 06:42
@VizmoPL: polski rap jest abominacją deal with it
Odpisz
17 sierpnia 2018, 07:40
@stepson: ale miłość w zakopanym to nie disco
Odpisz
17 sierpnia 2018, 09:36
@ruzwelt1: Wcale XDDD
Odpisz
17 sierpnia 2018, 17:54
@ruzwelt1: no masz racje to nie disco, tylko abominacja nazwana disco polo.
Odpisz
1 sierpnia 2019, 23:59
@kapi238: Sory, że odkopuję temat, ale Sławomir twierdzi, że to nie disco polo, tylko jego własny typ "Rocko-Polo"
Odpisz
2 sierpnia 2019, 00:01
@Towarzysz777: czyli Le Gówneux
Odpisz
2 sierpnia 2019, 00:05
@Tymek590: TYMEK WTF CO TY TU ROBISZ. Jak mnie znalazłeś w losowych?
Odpisz
2 sierpnia 2019, 00:08
@Towarzysz777: powiadomienie dostałem
Odpisz
2 sierpnia 2019, 00:13
@Tymek590: Ale Twojego komentarza tu nie ma. Więc ...co??
Odpisz
2 sierpnia 2019, 00:16
@Towarzysz777: można kliknąć aby powiadamiało brz tego
Odpisz
2 sierpnia 2019, 00:20
@Tymek590: Aaaa, śledziłeś temat. Nie mam więcej pytań, czasoprzestrzeń została ocalona
Odpisz
27 lipca 2019, 20:14
666 w górę hmmmmm
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:08
BEGONE
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:11
Fajna gra, jedna z pierwszych gier multiplayer na jeja
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:12
chyba pierwsza to była gra "wszyscy edytują"
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:13
@Strex: Miło wspominam chociaż dobry w to nie byłem
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:14
@Strex: Oj, pamiętam. Miłe wspomnienia...
Odpisz
17 sierpnia 2018, 10:44
@Strex: jak się nazywa?
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2018, 14:47
@AKTB343: masz linka
nplay,com/BeGone/
Odpisz
17 sierpnia 2018, 15:41
@Strex: masz możliwość danie linka do owej pierwszej gry multiplayer na jeja?
Odpisz
17 sierpnia 2018, 16:10
gry,jeja.pl/7914,wszyscy-edytuja,html
Odpisz
19 sierpnia 2018, 15:39
@Strex: Ja pie**olę, jak się grało klasowo to o ja pie**olę. Skromny początek klasowej przygody z esportem.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 10:54
Fanem dico polo nie jestem ale miłość w zakopanem to nawet niezły utwór.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 11:04
Bo to jest rock polo
Odpisz
17 sierpnia 2018, 13:27
Nie ma czegoś takiego, to że typ se tak to nazwał to nic nie znaczy, to nadal jest disco polo.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 15:06
polać mu!
Odpisz
17 sierpnia 2018, 10:45
Jak sobię wyobrażę co moi koledzy słuchają a co ja, to chyba nie powinienem się z nimi kumplować ;-;
Odpisz
8 sierpnia 2018, 22:52
Jak słyszę u kogoś np w tramwaju dzwonek z tym gownem disco polo htfu... to mam ochotę wylać mu kwas na mordę
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:03
@Jcavatarr: ROCK POLO
Odpisz
17 sierpnia 2018, 09:12
@the_endrju: JEDENCH*J
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:53
Rycerzem jestem ja a ty królową nocy
Odpisz
8 sierpnia 2018, 20:01
@Jasnowidz: miłość razi...
Odpisz
8 sierpnia 2018, 20:01
@Jasnowidz: ...twoje oczy
Odpisz
8 sierpnia 2018, 20:48
@theCPCK: Rospendzona jak motocykl
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:16
@theCPCK: Wy się jakoś informujecie, kiedy i który dodaje komentarz do dokończenia?
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:32
@Maryla05: Telepatycznie. Wszyscy użytkownicy jeja są połączeni.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:33
@Archeologwinternetach: Chyba jestem zbyt krótko użytkownikiem. Jednak 4 lata w porównaniu z innymi to nic.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:37
@Maryla05: Każdy z nas jest złączony telepatycznie, lecz niektórzy jedynie panują nad potęgą telepatii.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:38
@Maryla05: Mnie zastanawiało, jakim cudem przy literowaniu np. "POTĘŻNY GEJ" nikt się nie pogubił i nie napisał tej samej litery.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:44
@DeXxu: KU*WA CO TO W OGÓLE ZNACZY OCZY ROZPĘDZONE JAK MOTOCYKL
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:44
@DeXxu: Hej wypijemy wszyćkie drinki aż do dnaaaa!
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:45
@Nazwy_nie_znaleziono_: lub podczas pisania tekstów piosenek, jak przykład powyżej. Czasem komentarze na Jeja są swego rodzaju memem
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:52
@Krzyniu: Nie jestem pewien ale tam nie chodzi o oczy, "rozpędzona" a nie "rozpędzone". Chodzi o tą kobietę.
Jak już o tekście mowa to tu jest całkiem normalny tekst na tle innych piosenek disco polo, które niestety w życiu słyszałem
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:04
@DeXxu: To jest Rockpol, stworzył gatunek muzyki aby być jego samozwańczą gwiazdą.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:26
Wiem, ale jeśli ktoś by o tym nie wiedział, to na pewno by stwierdził, że to disco polo.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 08:36
@Nazwy_nie_znaleziono_: wiele już razy tak było
Odpisz
17 sierpnia 2018, 08:47
@Krzyniu: Jak to możliwe, że dostałeś unbana jeśli był nieodwołalny
Odpisz
8 sierpnia 2018, 20:12
Sławomir stał się sławny bo podpisał cyrograf na zero złotych.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 23:53
Niczym pewien mason
Odpisz
17 sierpnia 2018, 00:53
jak ja
Odpisz
16 sierpnia 2018, 23:52
Odpisz
17 sierpnia 2018, 00:20
@avalon3440: wyjdź
Odpisz
17 sierpnia 2018, 03:21
@avalon3440:
Odpisz
17 sierpnia 2018, 09:36
@CreepPepNinja: Też widzisz tylko biały ekran czy u mnie się coś zj*bało.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 11:06
@avalon3440:
Odpisz
26 sierpnia 2018, 23:58
@avalon3440: biały jak koszulka po wypraniu w pervolu
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2018, 21:50
Nie ma to jak chodzić do kościoła, a zaraz potem bluzgać na prawo i lewo. Ach ta katolicka moralność.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:57
@Broski: wszak od samego boga pochodzi... Bo do wykształcenia altruizmu w ludziach potrzebny jest niby wymyślony przyjaciel ._.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 23:19
@Broski: Bluzganie może być najwyżej niekulturalne, co to niby ma do moralności?
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:26
Jak widać egzorcyzmy działają na demony disco
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:33
Nie każdy bohater nosi pelerynę... chociaż w sumie to ubranko księdza Całkiem podobne do peleryny
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:25
@Brind: Przecież księża mają peleryny
Odpisz
8 sierpnia 2018, 21:16
jakbym się obudził w nocy i zobaczył jego to bym się zesrał i odrazu umarł
wyglądem podobny do szatana
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2018, 21:16
i ten #CzućPiniądz
ja jebe
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:36
Odpisz
8 sierpnia 2018, 19:49
co
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2018, 20:00
@Szortek: mu synku mu zaje**ł tak tą wodą że z zioma to szatana wyje**ło chyba
Odpisz