Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dzastina13m

21 maja 2020, 23:09

Dobry wieczór czy mogę tego mema użyć na swojej stronie internetowej Jak wiadomo mamy rodo i chcę poprosić o zgodę jest fajny i chciałbym ją zamieścić na swojej internetowej stronie Pozdrawiam i czekam na wiadomość jak najszybciej

Avatar Pietrzek

8 sierpnia 2018, 22:13

Siedziałem cały dzień w pokoju hotelowym, na dworze 36° i przez podkręconą klimatyzację dostałem kataru

Avatar Luna52

14 sierpnia 2018, 10:07

@Pietrzek: smutek ja w basenach siedze😏

Avatar LanTuFri123

14 sierpnia 2018, 10:36

@Pietrzek: to fajnie sie bawisz..

Avatar Luna52

25 sierpnia 2018, 11:00

@LanTuFri123: i już w domu (;-;)

Avatar LanTuFri123

25 sierpnia 2018, 12:39

@Luna52: to nie było do Ciebie

Avatar Luna52

27 sierpnia 2018, 11:00

@LanTuFri123: no to sorki

Avatar pawelonxxx

15 sierpnia 2018, 07:42

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2018, 09:42

Ja mam klime w domu hehe

Avatar Pomaranczowy

8 sierpnia 2018, 22:58

nie pada od je**nych 2 tygodni i gdy sprawdzę pogodę w necie : 15'00 deszcz, wchodzę o 15:00, deszdz o 16, i tak aż do teraz

Avatar Pomaranczowy

8 sierpnia 2018, 22:59

@Pomaranczowy: deszcz zapowiadają na 24

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2018, 21:51

U mnie nie.

Avatar Ashinaa

8 sierpnia 2018, 21:36

U mnie też padało

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2018, 20:50

u mnie od tygodnia nie padalo :(

Avatar Jasnowidz

8 sierpnia 2018, 20:52

Znam to

Avatar Mejzurian

8 sierpnia 2018, 20:54

spółczuje

Avatar jacek1s

8 sierpnia 2018, 21:08

U mnie śnieg i trza odśnieżać

Avatar Mejzurian

8 sierpnia 2018, 21:08

@jacek1s: co ?

Avatar jacek1s

8 sierpnia 2018, 21:13

@Mejzurian: Śnieg

Avatar Mejzurian

8 sierpnia 2018, 21:22

@jacek1s: to gdzie ty mieszkasz ?

Avatar Mirgor

8 sierpnia 2018, 21:26

@Mejzurian: On Mieszka na Podlasiu.

Avatar jacek1s

8 sierpnia 2018, 21:27

@Mejzurian: W domku ._.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Powodzenia

Nie są aż takie pyszne

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka