Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MrRolan

9 sierpnia 2018, 23:13

Szczepionki to wymysł naukowców, w strzykawkach jest zwykła woda, wszystko dzieje się lepiej po zwykłej wodzie, nie pokaże wam wyników bo mogę iść za to do więzienia

Avatar AurelionSol

11 sierpnia 2018, 22:03

@MrRolan: chodzi o homeopatie?

Avatar MrRolan

11 sierpnia 2018, 22:09

@AurelionSol: Nie wiem co to jest ale fajnie brzmi, mam nadzieję że efekty będą jak po flebotomi

Avatar Towarzysz_Boniacz89

14 sierpnia 2018, 08:51

@MrRolan: Pewien doktor/sanitariusz kiedy mu się skończyły (no to przeciwbólowe w strzykawce) dawał do strzykawki zwykłą wodę i żołnierze byli pewni że to przeciwbólowe,i odziło zadziałało.

Avatar AurelionSol

15 sierpnia 2018, 01:12

Avatar Anishogen

12 sierpnia 2018, 13:49

Improvise. Adapt. Overcome.

Avatar adix53

12 sierpnia 2018, 11:57

AHA

Avatar Jasnowidz

9 sierpnia 2018, 23:11

To sprawka Illuminati

Avatar MineDan

9 sierpnia 2018, 23:22

@Jasnowidz: i milenialsów

Avatar KoalaStefan

12 sierpnia 2018, 05:59

@MineDan: Masoni! Jeszcze masoni!

Avatar Avamq

11 sierpnia 2018, 20:54

Ten uczuć kiedy wszystkie memy które są na jeja wysyła ci kolega zanim się pojawią na tej stronie

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2018, 21:25

@Avamq: Wait

Avatar Towarzysz_Boniacz89

10 sierpnia 2018, 11:53

Avatar jacek1s

10 sierpnia 2018, 07:39

Ze szczepionkami chodzi o to, że w Polsce używa się przeterminowanych szczepionek, a nie o to, że one ogólnie szkodzą.
Dlatego niektórzy ludzie się boją i stąd powód dla którego nie chcą szczepić swoich dzieci. Cała reszta to dołączona na siłę grupa idiotów, którzy nie wiedzą o co chodzi - klasyk.

Avatar ruzwelt1

11 sierpnia 2018, 20:39

@jacek1s: szkoda pisania, i tak im nie wytłumaczysz

Avatar jacek1s

11 sierpnia 2018, 20:54

@ruzwelt1: Przynajmniej próbowałem - najwyraźniej wiedzą lepiej, przecież zbiorowisko większości zawsze musi mieć rację, tak działa niezawodna demokracja :)

Avatar arcinin

11 sierpnia 2018, 21:50

@jacek1s: Może dasz jakieś dowody a nie swoje przypuszczenia? Przecież jak szczepionki są przeterminowane to zapewne je sie usuwa/niszczy i zamawia nowe. Przecież jakby ktoś przyłapał lekarza podającego przeterminowane szczepionki, to ten lekarz niewypłaciłby się do końca życia.

Avatar jacek1s

11 sierpnia 2018, 21:59

@arcinin: Dowodów jest całe mnóstwo, poszukaj w internecie bo było wiele przypadków w których pieniądze miały wyższość nad zdrowiem pacjenta - co w Polsce nie jest szczególnym wyróżnieniem bo tak było i będzie. Dlatego antyszczepionkowcy nie chcą szczepić swoich dzieci by nie narażać ich na przeterminowane szczepionki, które powinny być utylizowane, wierzą jednak, że lekarstwa i rozwój medycyny dzisiejszej jest już na takim poziomie, że szczepionki są bezużyteczne i należy je wycofać.
Nie jestem antyszczepionkowcem, ani szczepionkowcem bo się na tym nie znam, mówię po prostu jak to wygląda i nie są to płaskoziemcy bo popiera ich wielu lekarzy z tego co się orientuję, ale z imienia i nazwiska nie podam bo w tym nie siedzę tak dokładnie.

Avatar metakot

12 sierpnia 2018, 08:20

@jacek1s: "Dowodów jest całe mnóstwo, poszukaj w internecie[...]"
A z jakiej niby racji on ma szukać dowodów na twoje twierdzenia? A oskarżony w sądzie też musi szukać dowodów na to że jest winny? Chcesz coś udowodnić to podaj dowody.

Avatar jacek1s

12 sierpnia 2018, 09:22

@metakot: Tak jak mówiłem, nie jestem antyszczepionkowcem, ani szczepionkowcem, więc nie będę stawał po żadnej ze stron, ale w internecie jest wiele doniesień o tym, że użyto przeterminowanej szczepionki i to nie raz. Stąd protesty ludzi, którzy boją się o bezpieczeństwo swoich dzieci... nie wiem czy mają rację czy nie, czy medycyna jest na tyle rozwinięta by można było odstawić szczepionki i w ogóle, ale też nie podzielam zdania "bierz co jest bo jest dobrze tak jak jest" bo idąc w takim kierunku będzie Ci obojętne czy ze względu na to, że Twoje dziecko dostało przeterminowaną szczepionkę i zmarło/zachorowało/nie podziałało czy nie, czy to w ogóle ma sens i czy warto się normować jedynie blizną na barku i czy w ogóle to ma sens.
Osobiście jestem zdania, że należy wiedzieć na co się piszę, a nie brać bo każdy bierze bez względu na to czy jest to potrzebne czy nie - dokładnie tak samo jak z lekami. Nie ma sensu przyjmować tyle chemii bo to wcale nie musi wyjść na zdrowe i vice versa.
Ja się kieruję własnym rozsądkiem, kulturą i ideologią Tao, a nie skrajnościami bo skrajnością samą w sobie jest podjęcie decyzji i to jedyna skrajność jaką podejmuję, bycie po którejkolwiek stronie jest mi absolutnie niepotrzebne, ale jeśli szczepionka ma zagrozić zdrowiu mojego dziecka to ja nie będę go szczepić bo nie pisałem się na prawdopodobną eutanazję (o ile w ogóle to jest bezbolesne bo nie wiem dokładnie jak przebiega proces zarażenia się czymś ze szczepionki i jaka jest szansa na zgon), jeśli jest dobre i na pewno mu pomoże w uniknięciu choroby to okej, biorę.
Ale jeśli mam coś robić tylko po to by to robić to nie będę tego robić bo nie widzę w tym sensu.
Według Tao, mędrzec zachowuje spokój, nie będąc rozpraszanym zbędnymi słowami ani myślami, a jeszcze mniej wymuszonymi czynami. Jego działania są spontaniczne, skierowane ku ludziom. W tym znaczeniu jest on pozbawiony pragnień i nigdy nie trwoni on swojej mocy. Dlatego staram się kierować tym, że niebyt równie łatwo wpełza tam, gdzie nie ma najmniejszych nawet szczelin. Stąd właśnie znam zalety nie podejmowania żadnych działań.

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2018, 02:41

Aaah klasyk...jak zadasz pytanie antyszczepionkowcom aby wsparli swoją teorię to albo ci podadzą fakt wyjęty z dupy albo się wymigają z konwersacji.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Świetny serial

English funny

Wystarczy się trochę postarać

Ciekawy człowiek

Razi po oczach

Niedziela wśród miesięcy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka