A rosyjski lekarz na to...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2021, 08:25
No nie zazdroszczę
Odpisz
11 sierpnia 2018, 20:36
Chyba w nadchodzącym roku szkolnym pokaże to mojemu nauczycielowi historii. Gościu sądzi że "jesteśmy przyzwyczajeni to czcionki w telefonie i przez to często nie wiemy co jest napisane na tablicy"...
Odpisz
11 sierpnia 2018, 21:25
@Mr_Quicky: Co
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2018, 12:56
To ^
........|
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:32
@Mr_Quicky: Ok
Odpisz
2 maja 2019, 14:55
@Mr_Quicky: Jestem ciekaw ile on rękopisów w życiu przeczytał.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 15:52
To nie żart... u nas babka sie wkur**ała czemu nie umiemy czytać, jak kazała nam odczytywać jej znaczki z tablicy. Identycznie wyglądało xD teraz widzę, że to z ruskimi jest coś nie tak, a nie ze mną xD
Odpisz
12 sierpnia 2018, 15:00
Moje pismo było bardziej czytelne zanim do szkoły poszedłem xD
Odpisz
12 sierpnia 2018, 13:09
To wcale tak źle nie wygląda jak się rosyjskiego uczy jakiś czas. Ino faktycznie niektóre słowa typu gdzie mamy U SZ CZ wyglądają właśnie tak jak na jpg xD
Odpisz
10 sierpnia 2018, 07:51
Moja mama tak pisze po rosyjsku i próbowała mnie uczyć pisać. Dlatego właśnie umieć czytać i mówić po rusku, ale dalej nie potrafię pisać
Odpisz
10 sierpnia 2018, 09:42
@Pietrzek: probuj sam. nabierzesz wprawy po jakims czasie
Odpisz
10 sierpnia 2018, 12:59
@Pietrzek: Wyszukaj w internecie пропись. Powinny ci wyskoczyć kartki do druku z ćwiczeniami pisania, takimi jak dla dzieci w podstawówce, czy przedszkolu. Wydruj i ćwicz, a powinieneś szybko to ogarnąć
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:04
@Orangeria: W liceum do którego idę będą dodatkowe zajęcia z ruskiego i chyba na nie pójdę (bo gramatyki też nie znam)
Odpisz
11 sierpnia 2018, 19:05
@Pietrzek: rosyjsku*, ruski był za czasów Rusi, teraz mamy Rosje ;-;
Odpisz
11 sierpnia 2018, 19:25
@WSumieOK: ale rosyjski po rosyjsku to ruski
Odpisz
11 sierpnia 2018, 19:57
@ImpoSzajbus: *Paruski
Odpisz
11 sierpnia 2018, 20:00
@Landark: * Руский
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:30
@Pietrzek: Ja jestem z Podlasia więc uczę się Ruskiego w szkole.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:35
@stepson: Na Podlasiu są szkoły?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:53
No pewnie, za nauczyciela robi wódz wioski.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 02:53
@stepson: Ruskiego to nie nazwa własna tylko przymiotnik i piszemy go z malej litery
Odpisz
12 sierpnia 2018, 12:44
@Pietrzek: Nie tylko ty tak masz.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 10:59
Odpisz
11 sierpnia 2018, 19:29
Kiedy chcesz zakodować wiadomość, to niepotrzebni ci szpiedzy ani kryptolodzy, tylko Rosjanie piszący kursywą.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 21:35
@Dark_Dante: zakodować to łatwo, to jeszcze trzeba odczytać
Chyba że to jak czytanie lekarskich recept przez aptekarzy...
Odpisz
11 sierpnia 2018, 21:39
@Tamron: Każdy recepcjonista podczas wojny powinien dostawać przydział do wywiadu i kontrwywiadu, na froncie by się tylko marnował jego potencjał.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 19:12
znalzłem wkońcu osobę która gorzej pisze odemnie mogę umierać w spokoju już wszystko widziałem
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:12
według mojej mamy nadaję się na lekarza pod tym jednym względem
Odpisz
10 sierpnia 2018, 12:54
I tak moim ulubieńcem jest szyszka (шишка)
Odpisz
10 sierpnia 2018, 09:50
*breath in*
SZYNSZYLA
Odpisz
10 sierpnia 2018, 12:56
@Krzyniu: Jakby ktoś nie wiedział, jak to wygląda, to poniżej ma zapis. Trochę krzywy, ale trudno
Odpisz
10 sierpnia 2018, 08:56
Wiedza tajemna
Odpisz
10 sierpnia 2018, 02:12
to w takim razie jak muszą pisać lekarze?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 02:13
@TraffiastyBOII: wlasnie tak
Odpisz
10 sierpnia 2018, 02:16
o kurde, muszę zacząć czytać tytuły
Odpisz