Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jogurt_12

13 sierpnia 2020, 22:15

Ja uwielbiam spać jak np: psy szczekają, jeżdżą samochody i pociągi, po prostu jak coś chałasuje

Avatar Pobozny

16 sierpnia 2018, 12:47

Mieszkam aktualnie na wsi i całe wakacje puszczają disco-polo na świetlicy, tak że słychać to bardzo daleko...

Avatar XStuntManiac1

16 sierpnia 2018, 12:57

@Pobozny: Ja też mieszkam jeszcze na wsi, gdzie mam pod oknem taki stary murowany przystanek, który jest od wieków miejscem spotkań młodzieży wiejskiej z okolic, swego czasu dzień w dzień leciało techno, mieszane z rapem i disco polo.
Głównie w lato oczywiście, kiedy nie da się zamknąć okien, bo człowiek się gotuje.
Na szczęście się przeprowadzam na inną wieś, gdzie nie będzie tego problemu.

Avatar Pobozny

16 sierpnia 2018, 20:35

@XStuntManiac1: Ja mam klimatyzowany dom, więc mogę zamknąć okna :D

Avatar kapilove

16 sierpnia 2018, 13:23

widziałam tego mema już z 10 razy a dopiero teraz zobaczyłam że tam pisze pijaków XDD

Avatar ToFFeXPL

16 sierpnia 2018, 13:41

@kapilove: Aha fajnie

Avatar benben7

16 sierpnia 2018, 14:35

@kapilove: jest napisane*

Avatar pmb1998

16 sierpnia 2018, 13:44

Relatable, naprzeciwko moich okien jest monopolowy otwarty 24 na dobę.

Avatar ruzwelt1

16 sierpnia 2018, 14:32

@pmb1998: ha!

Avatar reimuzbiedronki

16 sierpnia 2018, 14:17

Ja mam przy bloku Nocną operę Pijaków, zwykle śpiewają ze trzy godziny, a potem przyjeżdża straż miejska

Avatar Sopot134

16 sierpnia 2018, 13:44

Trzecia w nocy, próbuję zasnąć od ok. 01:00, jakieś auto staje przy moim blok a tu nagle, JEB SIĘ, CHCEMY DISCO POLO, NIE POŚPISZ SOBIE, i nagle w całym bloku naprzeciwko zaświeciły się światła w oknach, w moim chyba też, zadzwonili na policje i dostali mandat za zakłócanie ciszy nocnej.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

12 sierpnia 2018, 04:32

U mnie jakaś patola puszcza rap ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Tymek590

16 sierpnia 2018, 12:20

@tobiaszg21: u mnie czasami są całe koncerty disco polo
bo koło hotelu mieszkam

a palenie marihuany nie przeszkadza

Avatar Verneo

Edytowano - 16 sierpnia 2018, 13:32

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: U mnie to sami rapują osobiście

Avatar XiaTheWolf

12 sierpnia 2018, 04:36

PIEL
GRZYM
KI
KURŁA

Avatar Pobozny

16 sierpnia 2018, 12:49

@XiaTheWolf: Szedłem w jednej w tym roku

Avatar DeXxu

16 sierpnia 2018, 12:20

Ten mini zawał gdy się zasypiało i nagle budził cię zombie ._.

Avatar trawapl

16 sierpnia 2018, 12:06

u mnie sąsiedzi na działke przyjechali i śpiewali disco polo a jedna babka stała w krzakach do 1 w nocy a druga w oknie, żeby posłuchać (sąsiad mówił)

Avatar maciekswo

12 sierpnia 2018, 11:47

u mnie o pierwszej w nocy była jakaś impreza i krzyczeli tekst miłości w zakopanem

Avatar Princess_Unattainable

12 sierpnia 2018, 09:15

JAK dobrze mieszkać w miejscu cywilizowanym

Avatar Jasnowidz

12 sierpnia 2018, 05:59

Jedyny hałas jaki mam za oknem to od czasu jakieś wesele lub coś takiego w knajpie naprzeciwko

Avatar CocoaVanHouten

12 sierpnia 2018, 02:33

Podobnie u mnie. W te wakacje policja została wezwana chyba już 5 raz.

Avatar NyanKun

12 sierpnia 2018, 04:16

@CocoaVanHouten: az 5 razy wow

Avatar Polski322

12 sierpnia 2018, 03:22

Przeczytałem pająków zamiast pijaków

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tymi się chodzi

To się nie może nie udać

Za co ta premia

Lekko nie będzie

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka