@Pobozny: Ja też mieszkam jeszcze na wsi, gdzie mam pod oknem taki stary murowany przystanek, który jest od wieków miejscem spotkań młodzieży wiejskiej z okolic, swego czasu dzień w dzień leciało techno, mieszane z rapem i disco polo.
Głównie w lato oczywiście, kiedy nie da się zamknąć okien, bo człowiek się gotuje.
Na szczęście się przeprowadzam na inną wieś, gdzie nie będzie tego problemu.
Trzecia w nocy, próbuję zasnąć od ok. 01:00, jakieś auto staje przy moim blok a tu nagle, JEB SIĘ, CHCEMY DISCO POLO, NIE POŚPISZ SOBIE, i nagle w całym bloku naprzeciwko zaświeciły się światła w oknach, w moim chyba też, zadzwonili na policje i dostali mandat za zakłócanie ciszy nocnej.
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2020, 22:15
Ja uwielbiam spać jak np: psy szczekają, jeżdżą samochody i pociągi, po prostu jak coś chałasuje
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:47
Mieszkam aktualnie na wsi i całe wakacje puszczają disco-polo na świetlicy, tak że słychać to bardzo daleko...
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:57
@Pobozny: Ja też mieszkam jeszcze na wsi, gdzie mam pod oknem taki stary murowany przystanek, który jest od wieków miejscem spotkań młodzieży wiejskiej z okolic, swego czasu dzień w dzień leciało techno, mieszane z rapem i disco polo.
Głównie w lato oczywiście, kiedy nie da się zamknąć okien, bo człowiek się gotuje.
Na szczęście się przeprowadzam na inną wieś, gdzie nie będzie tego problemu.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 20:35
@XStuntManiac1: Ja mam klimatyzowany dom, więc mogę zamknąć okna :D
Odpisz
16 sierpnia 2018, 13:23
widziałam tego mema już z 10 razy a dopiero teraz zobaczyłam że tam pisze pijaków XDD
Odpisz
16 sierpnia 2018, 13:41
@kapilove: Aha fajnie
Odpisz
16 sierpnia 2018, 14:35
@kapilove: jest napisane*
Odpisz
16 sierpnia 2018, 13:44
Relatable, naprzeciwko moich okien jest monopolowy otwarty 24 na dobę.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 14:32
@pmb1998: ha!
Odpisz
16 sierpnia 2018, 14:17
Ja mam przy bloku Nocną operę Pijaków, zwykle śpiewają ze trzy godziny, a potem przyjeżdża straż miejska
Odpisz
16 sierpnia 2018, 13:44
Trzecia w nocy, próbuję zasnąć od ok. 01:00, jakieś auto staje przy moim blok a tu nagle, JEB SIĘ, CHCEMY DISCO POLO, NIE POŚPISZ SOBIE, i nagle w całym bloku naprzeciwko zaświeciły się światła w oknach, w moim chyba też, zadzwonili na policje i dostali mandat za zakłócanie ciszy nocnej.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 04:32
U mnie jakaś patola puszcza rap ;-;
Odpisz
12 sierpnia 2018, 10:13
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: u mnie disco polo :/
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:10
@Tymek590: Łączymy się w bólu bracia
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:15
@ProstyGracz: mój sąsiad pali marichułane
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:20
@tobiaszg21: u mnie czasami są całe koncerty disco polo
bo koło hotelu mieszkam
a palenie marihuany nie przeszkadza
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2018, 13:32
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: U mnie to sami rapują osobiście
Odpisz
12 sierpnia 2018, 04:36
PIEL
GRZYM
KI
KURŁA
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:49
@XiaTheWolf: Szedłem w jednej w tym roku
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:20
Ten mini zawał gdy się zasypiało i nagle budził cię zombie ._.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:06
u mnie sąsiedzi na działke przyjechali i śpiewali disco polo a jedna babka stała w krzakach do 1 w nocy a druga w oknie, żeby posłuchać (sąsiad mówił)
Odpisz
12 sierpnia 2018, 11:47
u mnie o pierwszej w nocy była jakaś impreza i krzyczeli tekst miłości w zakopanem
Odpisz
12 sierpnia 2018, 09:15
JAK dobrze mieszkać w miejscu cywilizowanym
Odpisz
12 sierpnia 2018, 05:59
Jedyny hałas jaki mam za oknem to od czasu jakieś wesele lub coś takiego w knajpie naprzeciwko
Odpisz
12 sierpnia 2018, 02:33
Podobnie u mnie. W te wakacje policja została wezwana chyba już 5 raz.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 04:16
@CocoaVanHouten: az 5 razy wow
Odpisz
12 sierpnia 2018, 03:22
Przeczytałem pająków zamiast pijaków
Odpisz