Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jogurt_12

13 sierpnia 2020, 22:15

Ja uwielbiam spać jak np: psy szczekają, jeżdżą samochody i pociągi, po prostu jak coś chałasuje

Avatar Pobozny

16 sierpnia 2018, 12:47

Mieszkam aktualnie na wsi i całe wakacje puszczają disco-polo na świetlicy, tak że słychać to bardzo daleko...

Avatar XStuntManiac1

16 sierpnia 2018, 12:57

@Pobozny: Ja też mieszkam jeszcze na wsi, gdzie mam pod oknem taki stary murowany przystanek, który jest od wieków miejscem spotkań młodzieży wiejskiej z okolic, swego czasu dzień w dzień leciało techno, mieszane z rapem i disco polo.
Głównie w lato oczywiście, kiedy nie da się zamknąć okien, bo człowiek się gotuje.
Na szczęście się przeprowadzam na inną wieś, gdzie nie będzie tego problemu.

Avatar Pobozny

16 sierpnia 2018, 20:35

@XStuntManiac1: Ja mam klimatyzowany dom, więc mogę zamknąć okna :D

Avatar kapilove

16 sierpnia 2018, 13:23

widziałam tego mema już z 10 razy a dopiero teraz zobaczyłam że tam pisze pijaków XDD

Avatar ToFFeXPL

16 sierpnia 2018, 13:41

@kapilove: Aha fajnie

Avatar benben7

16 sierpnia 2018, 14:35

@kapilove: jest napisane*

Avatar pmb1998

16 sierpnia 2018, 13:44

Relatable, naprzeciwko moich okien jest monopolowy otwarty 24 na dobę.

Avatar ruzwelt1

16 sierpnia 2018, 14:32

@pmb1998: ha!

Avatar reimuzbiedronki

16 sierpnia 2018, 14:17

Ja mam przy bloku Nocną operę Pijaków, zwykle śpiewają ze trzy godziny, a potem przyjeżdża straż miejska

Avatar Sopot134

16 sierpnia 2018, 13:44

Trzecia w nocy, próbuję zasnąć od ok. 01:00, jakieś auto staje przy moim blok a tu nagle, JEB SIĘ, CHCEMY DISCO POLO, NIE POŚPISZ SOBIE, i nagle w całym bloku naprzeciwko zaświeciły się światła w oknach, w moim chyba też, zadzwonili na policje i dostali mandat za zakłócanie ciszy nocnej.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

12 sierpnia 2018, 04:32

U mnie jakaś patola puszcza rap ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Tymek590

16 sierpnia 2018, 12:20

@tobiaszg21: u mnie czasami są całe koncerty disco polo
bo koło hotelu mieszkam

a palenie marihuany nie przeszkadza

Avatar Verneo

Edytowano - 16 sierpnia 2018, 13:32

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: U mnie to sami rapują osobiście

Avatar XiaTheWolf

12 sierpnia 2018, 04:36

PIEL
GRZYM
KI
KURŁA

Avatar Pobozny

16 sierpnia 2018, 12:49

@XiaTheWolf: Szedłem w jednej w tym roku

Avatar DeXxu

16 sierpnia 2018, 12:20

Ten mini zawał gdy się zasypiało i nagle budził cię zombie ._.

Avatar trawapl

16 sierpnia 2018, 12:06

u mnie sąsiedzi na działke przyjechali i śpiewali disco polo a jedna babka stała w krzakach do 1 w nocy a druga w oknie, żeby posłuchać (sąsiad mówił)

Avatar maciekswo

12 sierpnia 2018, 11:47

u mnie o pierwszej w nocy była jakaś impreza i krzyczeli tekst miłości w zakopanem

Avatar Princess_Unattainable

12 sierpnia 2018, 09:15

JAK dobrze mieszkać w miejscu cywilizowanym

Avatar Jasnowidz

12 sierpnia 2018, 05:59

Jedyny hałas jaki mam za oknem to od czasu jakieś wesele lub coś takiego w knajpie naprzeciwko

Avatar CocoaVanHouten

12 sierpnia 2018, 02:33

Podobnie u mnie. W te wakacje policja została wezwana chyba już 5 raz.

Avatar NyanKun

12 sierpnia 2018, 04:16

@CocoaVanHouten: az 5 razy wow

Avatar Polski322

12 sierpnia 2018, 03:22

Przeczytałem pająków zamiast pijaków

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie po oczach

A, okej

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka