Kiedy twój samochód nie ma dźwięku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Pilne
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2018, 20:05
Opłaca się kupować auto z salonu?
Odpisz
16 sierpnia 2018, 11:35
@ruzwelt1: tak bo masz gwarancje 5 lat na wszystko 12 lat na blachy. Możesz sobie samochód spersonalizować wybrać silnik, wnętrze, koła, kolor wyposażenie. Możesz wziąć samochód na raty albo w leasing. Nie musisz sie obawiać że jest powypadkowy
Odpisz
16 sierpnia 2018, 14:26
@CarLitos: dzięki
Odpisz
5 maja 2019, 20:37
@ruzwelt1: kupiłeś?
Odpisz
10 maja 2019, 06:08
jako dziecko jeszcze nie mogę pracować .....
Odpisz
13 sierpnia 2018, 11:34
Widziałam to już parę razy, ale mimo to zawsze z tego kisne.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 10:46
Dlatego tesla jest do dupy.
A i8, to hybryda, więc mógł zabrzmieć tą uturbioną trzycilindrówką
Odpisz
13 sierpnia 2018, 11:25
@Misieeek04: Samochód jest do dupy bo jest przyjazny otoczeniu. spoko
Odpisz
13 sierpnia 2018, 11:51
@CarLitos: nie, bo nie ma dźwięku, jest drogi, nie ma gdzie go ładować, nie daje emocji, nigdzie ci go nie naprawią
Odpisz
13 sierpnia 2018, 11:56
@CarLitos: i zdecudowanie lepiej wydać 25-30 tys zł. na BMW z V12, które i pojedzie szybko i zabrzmi, i naprawią ci je wszędzie. Mogę się kłucić godzinami
Odpisz
13 sierpnia 2018, 12:02
@Misieeek04: a co z przyspieszeniem? Żaden inny samochód drogowy (no chyba, że samemu budowany) nie ma takiego przyspieszenia
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 12:16
@Yoda_MLG: jedynie 2 najmocniejsze wersje modelu S schodzą poniżej 3 sekund. Ta słabsza z nich robi czas Ferrari Laferrari, a i tak są szybsze auta takie jak porsche 918,bugatti,koenigsegg agera, regera, nissan GT-R Nismo. Ta mocniejsza robi 2.5. Faktycznie to imponujący wynik, ale wydałbyś pół miliona tylko dla czasu? Ja wolę kupić civica za 2 tys i przerobić. A i dodam, że są szybsze auta
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 12:36
@Misieeek04: tylko czemu porównujesz sportowe samochody do czegoś rodzinnego a gdybym miał 500 000 zł to bym nie kupił nic innego niż tesla
Odpisz
13 sierpnia 2018, 12:43
@CarLitos: jak chcesz. Moim zdaniem jednak tyle pieniędzy to dużo jak na pralkę
Odpisz
13 sierpnia 2018, 12:46
@CarLitos: pozarym z elektryka łatwiej o taki wynik. Pozatym co wy widzicie w tesli? Za drogie, za ciche, zbyt wolne, nie naprawialne (prawie)
Odpisz
13 sierpnia 2018, 13:56
@Misieeek04: nie no lepiej kupić starą bmw i wpie**olić komin żeby tylko była głośna no bo wcale nie liczy sie takie coś jak komfort jazdy, nowoczesność, wygląd, ładne wnętrze, rozsądek, technologie i to że jest sie pierwszym użytkowinkiem
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 14:28
@CarLitos: właśniecmoim zdaniem to jest lepsze. A poco być pierwszym? I mów co chcesz, ale BMW E32 z '92 komfortu ma wiele, bo to limuzyna, zwłaszcza przwdłużona. Design też ma ładny, wiele lepszy niż późniejsze BMW takie jak E36. I jak pisałem normalne auto naprawią ci wszędzie i raczej taniej niż teslę. Ale jeśli nie znasz się na autach i nie wiesz czym jest E32 to spoko
Odpisz
13 sierpnia 2018, 14:39
@Misieeek04: wiesz że nie każdy ma pie**olca na punkcie starych samochodów tylko dlatego że na nowe nie stać
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 14:44
@CarLitos: akurat tak się składa, że nie stać mnie, bo mam 13 lat. I nawet jakbym miał 500 tys na teslę, to wolałbym corvette, GT-R'a, albo cokolwiek benzynowego. I nie, nie mam pier*olca na punkcie starych aut, tylko wszystkich aut, z wyjątkiem elektrycznych. I nie każę ci wiedzieć wszystkiego, tylko nie kłucić się jeśli się nie masz zdania
Odpisz
13 sierpnia 2018, 16:00
@Misieeek04: jak ja byłem jeszcze dzieckiem to też akceptowałem tylko sportowe samochody z 10 metrowym spojlerem jak w nfs ale dorosłem i zrozumiałem co jest najważniejsze w samochodach
Odpisz
13 sierpnia 2018, 16:08
@CarLitos: nie, nie jestem ricerem. Dla mnie nie liczą się spoilery i zderzaki. Sam nigdy nie grałem w underground 2. Ale poprostu tesla nie jest samochodem dobrym na polskie drogi. Może i USA albo niemcy są przygotowane, ale w polsce to beznadziejne auto
Odpisz
13 sierpnia 2018, 18:10
@Misieeek04: narzekanie na polskie drogi było modne 10 lat temu
Odpisz
13 sierpnia 2018, 18:12
@CarLitos: nie o drogi chodzi. O ładowanie i naprawę. O ile w los angeles są specjalne strefy darmowe dla tesli, to w polsce wątpię byś znalazł je wszędzie
Odpisz
15 sierpnia 2018, 16:07
@Misieeek04: ale masz z dupy argumenty ja tam różnicy nie widzę między spalinowym a elektrycznym samochodem jedynym minusem elektrycznych aut jest trochę krótki dystans który przejedziesz i długie ładowanko, w trasie nie poręczny samochód ale po mieście idealny, a w spalinowych ci może wszystko pie**olnąć i dlaczego twoim zdaniem nie można naprawiać hybyd?
Odpisz
16 sierpnia 2018, 09:22
@Psycholpsycholan: hybrydy można naprawić, nie mówię, że nie, bo taki prius jest na rynku od 20 lat, ale tesla korzysta z swoich ,,innowacyjnych" rozwiązań, które nie są do naprawienia wszędzie. Do polskich warsztatów jest to problem. Zresztą ta dyskusja prowadzi do nikąd. Ja fan prawdziwych samochodów, kontra wy- zwolennicy nowych technologii.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 09:32
@Psycholpsycholan: więc proponuję zakończyć kłutnię
Odpisz
16 sierpnia 2018, 16:15
@Misieeek04: Widze że mamy tu typowego fana BMW, czyli lamusa który chce wyrywać karyny na głośny i zapewne stary tani samochód który przerobisz na gaz by zaoszczędzić. Jeszcze oczywiscie nie zapominając o wieśniackim tuningu typu, głośniejszy tłumik, "mega wyczesany dodający areodynamiki" spoiler i wczesniejsze przestawienie na gaz. BMW to dobre samochody, ale są już wszędzie, naprawde wszędzie.. Byle dres nim jeździ, w dodatku, każdy wie jak sie mówi o kierowcach passata albo BMW tak, porównuje te samochodzy. Dla mnie mają jedno bardzo duże podobieństwo, jeżdżą nimi typowe POLACZKI, z różnicą taką że passat jest dla Janusza a bmw dla piotera albo innego seby. To moje zdanie, ale chyba troche prawdy w tym jest.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2018, 16:20
@Hub130602: Aha, i tu mówie o typowych, tanich albo starych BM'kach (przykład i jeden z pierwszych znalezionych wyników na google grafika po wpisaniu "typowe dres auto"
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2018, 17:16
@Hub130602: nie, geniuszu. Pisałem że lubię każde auta, nie podoba mi się design E36 i E46. Widziałeś kiedyś E32? Mogę wysłać dzjęcie egzemplarza mojego ojca, to se porównasz
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2018, 17:18
@Hub130602: i gdybyś się znał na pojęciiach motoryzacyjnych, to pewnie byś wiedział kto to ricer, a pisałem, że nie jestem nim i takich ludzi nienawidzę. I wiem, że gdy piszę że BMW, to w twoim rozumieniu jestem głupim dresem, ale mylisz się. Mogę ci podać przykład conajmniej 5 podobnych aut, za te pieniądzie, które nie są BMW
Odpisz
21 sierpnia 2018, 08:58
@Misieeek04: jako car-guy wspóczuje rozmowy
Odpisz
21 sierpnia 2018, 13:11
@Order16: eh
Odpisz
21 sierpnia 2018, 13:17
@Misieeek04: kiedyś miałem "rozmowę" w której przez prawie pół godziny mówiłem dlaczego 3 metrowy spoiler i tona laminatu na aucie to nie tuning a i tak nic nie dotarło
Odpisz
21 sierpnia 2018, 14:23
@Order16: był taki mem-najdroższy zapach w polsce. Tam była dyskusja krótka, ale lepsza, bo pojechałem go jego argumenttem
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:41
@Misieeek04: link? chętnie bym poczytał :>
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:07
@Order16: https://memy.jeja.pl/59427,najdrozszy-zapach-w-polsce.html
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:45
@Misieeek04: dzięki
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:46
@Misieeek04: ale chce coś naprostować
toyota jest nudna ale potrafi od czasu do czasu doje*ać do pieca
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:47
@Order16: supra, celica, hachiroku, 2000GT, S800. I to by było na tyle
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:48
@Misieeek04: I MR2
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 19:50
@Order16: jakby się przyczepić, to z starlet można zrobić fajnego sleeperka
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:50
@Order16: i chaser i altezza
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:55
@Misieeek04: to już chyba na tyle z takich sportowych toyot
(jest też hilux i 4runner ale to inna kategoria:3 )
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:56
@Order16: ogólnie miałem na myśli dzisiejsze toyoty, które są nudne i brzydkie
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:58
@Misieeek04: zgadzam sie nowy styl w jakim idze toyota jest paskudny tbh
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:04
@Order16: toyota skończyła się na na suprze MK4. Ewentualnie GT86.
Odpisz
6 listopada 2018, 01:47
@Misieeek04: Ta rozmowa była piękna ;^;
Odpisz
6 listopada 2018, 07:11
@Zephyrzjutuba: wiem
Odpisz
14 stycznia 2019, 01:15
@Hub130602: poprawiasz mi tym humor zawsze XDD
Odpisz
3 lutego 2020, 02:39
@Misieeek04: wracam do klasyka, ach wspomnienia ;D
Odpisz
6 lutego 2020, 13:21
@Order16: tak
Odpisz