memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 maja 2019, 10:28
Powiedziałem to starszej siostrze mój tata był ciulem i się rozwiódł
Odpisz
5 stycznia 2019, 16:21
Taki fajny, że uciekł i nigdy go nie zobaczyłeś.
16 sierpnia 2018, 13:37
murzyn
13 sierpnia 2018, 17:21
Typowy Kanadyjczyk
13 sierpnia 2018, 17:23
@Polski_Ziemniok: zamknij się i dodaj mnie do Wota
13 sierpnia 2018, 17:24
@MrRolan: Przepraszam
13 sierpnia 2018, 17:28
@MrRolan: Właśnie mi przypomniałeś o tym, że niechcący wyje**łem cię ze znajomych w wocie
13 sierpnia 2018, 17:35
@MrRolan: Ło ku*wa zapomniałam przepraszam
13 sierpnia 2018, 17:36
@MrRolan: Jak chcesz to możesz zagrać ze mną i Ziemniokiem w plutonie, oczywiście jeżeli Ziemniok nie ma nic przeciwko .
13 sierpnia 2018, 18:13
ejeje ja też chce
13 sierpnia 2018, 18:15
@neverluckynoob: nawet nie wiem kim jesteś xD
13 sierpnia 2018, 18:26
Ale on też chce! >:|
13 sierpnia 2018, 18:28
A ja chcę kałacha z wiadrem amunicji i 10 granatów i co?
15 sierpnia 2018, 14:21
Ja też! :D btw jakie macie tiery
15 sierpnia 2018, 14:24
@SowingSeason: Mam wszystkie oprócz IX, Ziemniok ma VIII tier, a Rolan nie wiem co tam ma
15 sierpnia 2018, 15:55
@SowingSeason: aaa kurła kto mnie wzywa Mam jedną IX Jedną VIII Kilka siudemek, szóstek
@MrRolan: siódemek*
15 sierpnia 2018, 15:57
korekta nie załapała WoW
@SowingSeason: nick: MrRolan Dodaj mnie to se pogramy hehe
15 sierpnia 2018, 22:25
@MrRolan: Czy tylko ja mam X? is-7
15 sierpnia 2018, 15:02
klucz pod wanną
15 sierpnia 2018, 15:07
@lolzmania: twój tata kąpie się z gołą panną
15 sierpnia 2018, 17:29
@Ilovefutbol:
15 sierpnia 2018, 14:41
śmiechłem
15 sierpnia 2018, 11:22
Tak to się załatwia w Kanadzie 😎👍
15 sierpnia 2018, 14:07
@Princess_Unattainable: Łał komentarz z sensem
14 sierpnia 2018, 09:05
Is that a postmem?
13 sierpnia 2018, 18:46
Miło :3
13 sierpnia 2018, 20:41
@creeper_girl: no chyba ty
13 sierpnia 2018, 20:33
"Ma może wolny wieczór w tym tygodniu?"
13 sierpnia 2018, 19:11
"No chyba ty"
wie ktoś może jaki był pierwszy mem na jeja?
13 sierpnia 2018, 17:27
Chyba taki komiks z prehistorycznym gościem co to mu się portki podarły i zrobił sobie m🅰jt🅰sy z futra zwierzaka
13 sierpnia 2018, 17:29
@SecretGirlx3: no właśnie widziałem
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 17:34
@SecretGirlx3: A nie ten? Na waybackmachine jest pierwszy na pierwszej stronie obrazków z najwcześniejszego zapisu Jeja.pl.
Nie wiem, najwyraźniej ten, skoro tak pokazuje
15 sierpnia 2018, 14:09
@SecretGirlx3: ten z tygrysem był 2 lub 3
15 sierpnia 2018, 15:56
@SecretGirlx3: pierwszy był jak na plaży nudystów r*chają się geje w dupala
16 sierpnia 2018, 07:15
@Buras: to teraz pokażcie mi pierwszego mema w internecie
13 sierpnia 2018, 17:20
Myślę, że drugoklasista z przyzwyczajenia pomyślałby, że to obelga
@SecretGirlx3: Albo zjechałby ciebie
Chodzi o to że zostało to wypowiedziane do czarnego dzieciaka?
13 sierpnia 2018, 17:22
@maxiu1244: Nie, chodzi o to, że we wcześniejszych obrazkach tego typu też był używany czarnoskóry chłopiec ↓↓↓
@SecretGirlx3: Ale nie było o ojcu xD
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 17:23
@maxiu1244: No to co, poza tym o ojcu też były
13 sierpnia 2018, 17:52
@maxiu1244: To nie ma nic do rzeczy
15 sierpnia 2018, 14:04
@maxiu1244:
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 maja 2019, 10:28
Powiedziałem to starszej siostrze mój tata był ciulem i się rozwiódł
Odpisz
5 stycznia 2019, 16:21
Taki fajny, że uciekł i nigdy go nie zobaczyłeś.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 13:37
murzyn
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:21
Typowy Kanadyjczyk
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:23
@Polski_Ziemniok: zamknij się i dodaj mnie do Wota
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:24
@MrRolan: Przepraszam
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:28
@MrRolan: Właśnie mi przypomniałeś o tym, że niechcący wyje**łem cię ze znajomych w wocie
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:35
@MrRolan: Ło ku*wa zapomniałam przepraszam
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:36
@MrRolan: Jak chcesz to możesz zagrać ze mną i Ziemniokiem w plutonie, oczywiście jeżeli Ziemniok nie ma nic przeciwko .
Odpisz
13 sierpnia 2018, 18:13
ejeje ja też chce
Odpisz
13 sierpnia 2018, 18:15
@neverluckynoob: nawet nie wiem kim jesteś xD
Odpisz
13 sierpnia 2018, 18:26
Ale on też chce! >:|
Odpisz
13 sierpnia 2018, 18:28
A ja chcę kałacha z wiadrem amunicji i 10 granatów i co?
Odpisz
15 sierpnia 2018, 14:21
Ja też! :D
btw jakie macie tiery
Odpisz
15 sierpnia 2018, 14:24
@SowingSeason: Mam wszystkie oprócz IX, Ziemniok ma VIII tier, a Rolan nie wiem co tam ma
Odpisz
15 sierpnia 2018, 15:55
@SowingSeason: aaa kurła kto mnie wzywa
Mam jedną IX
Jedną VIII
Kilka siudemek, szóstek
Odpisz
15 sierpnia 2018, 15:55
@MrRolan: siódemek*
Odpisz
15 sierpnia 2018, 15:57
korekta nie załapała WoW
Odpisz
15 sierpnia 2018, 15:57
@SowingSeason: nick: MrRolan
Dodaj mnie to se pogramy hehe
Odpisz
15 sierpnia 2018, 22:25
@MrRolan: Czy tylko ja mam X? is-7
Odpisz
15 sierpnia 2018, 15:02
klucz pod wanną
Odpisz
15 sierpnia 2018, 15:07
@lolzmania: twój tata kąpie się z gołą panną
Odpisz
15 sierpnia 2018, 17:29
@Ilovefutbol:
Odpisz
15 sierpnia 2018, 14:41
śmiechłem
Odpisz
15 sierpnia 2018, 11:22
Tak to się załatwia w Kanadzie 😎👍
Odpisz
15 sierpnia 2018, 14:07
@Princess_Unattainable: Łał komentarz z sensem
Odpisz
14 sierpnia 2018, 09:05
Is that a postmem?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 18:46
Miło :3
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:41
@creeper_girl: no chyba ty
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:33
"Ma może wolny wieczór w tym tygodniu?"
Odpisz
13 sierpnia 2018, 19:11
"No chyba ty"
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:23
wie ktoś może jaki był pierwszy mem na jeja?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:27
Chyba taki komiks z prehistorycznym gościem co to mu się portki podarły i zrobił sobie m🅰jt🅰sy z futra zwierzaka
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:29
@SecretGirlx3: no właśnie widziałem
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 17:34
@SecretGirlx3: A nie ten? Na waybackmachine jest pierwszy na pierwszej stronie obrazków z najwcześniejszego zapisu Jeja.pl.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:35
Nie wiem, najwyraźniej ten, skoro tak pokazuje
Odpisz
15 sierpnia 2018, 14:09
@SecretGirlx3: ten z tygrysem był 2 lub 3
Odpisz
15 sierpnia 2018, 15:56
@SecretGirlx3: pierwszy był jak na plaży nudystów r*chają się geje w dupala
Odpisz
16 sierpnia 2018, 07:15
@Buras: to teraz pokażcie mi pierwszego mema w internecie
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:20
Myślę, że drugoklasista z przyzwyczajenia pomyślałby, że to obelga
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:24
@SecretGirlx3: Albo zjechałby ciebie
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:20
Chodzi o to że zostało to wypowiedziane do czarnego dzieciaka?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:22
@maxiu1244: Nie, chodzi o to, że we wcześniejszych obrazkach tego typu też był używany czarnoskóry chłopiec
↓↓↓
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:23
@SecretGirlx3: Ale nie było o ojcu xD
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 17:23
@maxiu1244: No to co, poza tym o ojcu też były
Odpisz
13 sierpnia 2018, 17:52
@maxiu1244: To nie ma nic do rzeczy
Odpisz
15 sierpnia 2018, 14:04
@maxiu1244:
Odpisz