Nie ma takiego spamowania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Angielskie śmieszki
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2018, 17:53
ktos pamieta spam anime?
Odpisz
15 sierpnia 2018, 14:23
Chwała Administracji! \(•-•)/
Odpisz
15 sierpnia 2018, 14:06
Odpisz
15 sierpnia 2018, 11:08
Pamiętacie niedojrzałe jabłka i cenzosteiny?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 22:04
Odpisz
14 sierpnia 2018, 02:52
@Pilaw: Jak ja to uwielbiam."Better just lay exterminatus upon those heretics"
Odpisz
14 sierpnia 2018, 14:24
@Reaper_: Fucking heretics!
Odpisz
14 sierpnia 2018, 02:06
znowu mnie ominęło całe wydarzenie
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:32
Moge być katem spamerów i odcinać im głowy toporkiem?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:34
@Jasnowidz: Po co się ograniczać? Do siekierki dorzucę ci wielkokalibrowy karabin automatyczny!
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:36
@Woj2000: Karabin na wypadek gdyby ciało chciało uciec?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:39
@Jasnowidz: Jeden kapłan bojowy powie ,,tak", inny powie ,,nie". Ja wyszedłem z założenia, że im więcej oręża, tym lepiej.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:45
@Jasnowidz: To ja odpalam moją bombę naprowadzającą i możemy polować
Odpisz
13 sierpnia 2018, 22:09
@lorax12: to ja wsiadam tu
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:17
@Woj2000: mów zwyczajnie bolter
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:29
@lorax12: to wiecie co panowie, ja przed egzekucją trochę ich powku*wiam
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:42
Eradicate the spamming shits
Rulebreakers must be exterminated
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:24
ja zwykle tak
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:27
@Boberek00: Ewentualnie tak. Wtedy masz stuprocentową pewność, że Imperator i Prymarchowie (znaczy się, Bożydar i Moderatorzy) są z tobą:
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:08
Nie wiem co w nich jest złego
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:21
pewnie to że zwykle spamerzy są nagradzani bananami
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2018, 21:21
Zgłaszam się do oddziału szturmowego
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:13
Kiedy?
Odpisz