Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ben1794

12 września 2018, 13:37

Mógłby mi ktoś wyjaśnić chociaż podstawy gry w heroes 3, bo mam zamiar zacząć grać i nie wiem nic.

Avatar Tamron

12 września 2018, 14:08

@ben1794: lo luju, trochę tego jest. Ja się uczyłem jakoś sam nie wiedząc nic, dalej się zastanawiam jak do tego doszedłem.

Do rzeczy: gra jest turowa, tury to kolejne dni. W swojej turze możesz:
-poruszać swoimi bohaterami - dowódcami, którzy dowodzą oddzialami, zbierają surowce na mapie, przejmują budynki, odkrywają teren oraz mogą walczyć, ale o tym później.
-zajmować się miastami, na początku zwykle jednym. Możesz raz na turę postawić/tozbudować jakiś budynek za surowce (po kliknięciu na "ratusz" miasta"), wynająć wojsko (najlepiej klikając na fort), inne rzeczy pojawią się z rozbudową.

Nie wiem jak dobrze streścić to wszystko, na YT na pewno są porady. Ogólnie polecam zagrać tutorial (slaby, ale jest) a potem włączyć grę na minimalnym stopniu trudności i spróbować ogarnąć to wszystko, mechanika raczej jest dość intuicyjna.

Avatar Tamron

12 września 2018, 14:16

@ben1794: możesz trochę poprzeglądać stronę "Jaskinia Behemota", tam jest trochę ciekawych rzeczy, na przykład jakie wybierać umiejętności bohatera przy awansie. Na start na pewno polecam grać miastem "Zamek", bo jest prosty i całkiem dobry. Jakbyś czegoś nie wiedzial (pewnie o czymś zapomnialem) to spytaj tutaj albo wygoogluj, ta gra po prawie 20 latach ma dalej żywą i dużą społeczność :)

Avatar ben1794

12 września 2018, 15:13

@Tamron: Dobra, dzięki spróbuję to jakoś ogarnąć.

Avatar antekk5

12 września 2018, 11:13

Avatar
Konto usunięte

12 września 2018, 11:09

Ktoś kiedyś mi powiedział że paaaaaństwo mi napadną

Avatar snajpercat

Edytowano - 15 sierpnia 2018, 21:36

nazwijcie to

Avatar
Konto usunięte

12 września 2018, 08:16

@snajpercat: Shrydra

Avatar
Konto usunięte

12 września 2018, 11:09

Shreder

Avatar hacia3

12 września 2018, 11:03

Get out of my S W A M P!!!!!

Avatar
Konto usunięte

12 września 2018, 10:37

Heores of onion and donkey III: restorarion of the Swamp

Avatar ImJarosz

15 sierpnia 2018, 15:26

Podmienienie shreka na jednego z bohaterów było by proste

spróbuje się tym zająć jak wrócę do domu

Avatar Princess_Unattainable

15 sierpnia 2018, 14:34

Szrekando

Avatar Jasnowidz

15 sierpnia 2018, 13:33

To moje bagno!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar snajpercat
Dodane przez: snajpercat

Trzeba brać osobną torbę

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

To się nie może nie udać

Szybki jak błyskawica

Można, tylko trzeba wstawać rano

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka